Jump to content
Dogomania

Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]


malagos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Piękna...wzruszająca...brak mi słów czytam od początku i naprawdę ....widzę Pelasię jak idzie tą drogą pod twoim oknem.....i jestem pewna tak miało być to nie przypadek !!! może kiedyś Twoja piękna opowieść o Zimowej Jamniczce uratuje jakiejś innej- życie- może...? może kiedyś dowiemy się dlaczego ? ale widzę na pewno Pelasia żyje w wielu SERCACH i to jest piękne :) a do tego widzę tyle podobieństw do naszej historii....że zaczęłam też nazywać Jasię :Zimową Jamniczką : też znalazłam ją w lutym wprawdzie w necie był apel o pomoc ale ja wcale nie wchodziłam na te strony !! nie rozumiem ?? guz też miała jak mandarynka !! hrabiowski nosek !! spokojna !! przytulasta !! czytająca w myślach !!! aha pije i sika też !! i jeszcze tyle... a tam .... Malagos tulę Was do serca i jestem pewna że Pelasia jest przy Tobie

Link to comment
Share on other sites

Tak czuję....napisałabym więcej ale jestem bardzo wzruszona beczę i beczę ....zresztą nie wszystko da się ubrać w słowa ....wiem że wiesz...co to znaczyć kochać!!! i jeszcze więcej !!! i że Pelasia jeszcze za życia trafiła do Raju !!! to co jej daliście ...to co razem przeżyliście...to piękne...Wasze i jeszcze dużo dobrych emocji ...myśli..przekazaliście innym - ja też będę chciała - jak trochę się uspokoję (wszystko mi aż drży w środku ) napisać o Kajci za TM -minęły 3lata a dalej boli...tak cudny , wzruszający jest dział za TM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='malagos']Pelasia kazdą wolną chwilkę spędza na tarasie w słońcu, położyłam jej kocyk i często lezą na nim na zmianę : Pelasia, bokserka, ratlerek....

[URL="http://img13.imageshack.us/my.php?image=40604909.jpg"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2997/40604909.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

to moja Pelasia 3 lata temu, już odchodziła..........Maj z tym jej cierpieniem mi się kojarzy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg560/scaled.php?server=560&filename=p5190028.jpg&res=landing[/IMG]

to jest moja Jasia...
też... zimowa jamniczka... tylko ,że Ją odnalazłam w internecie...
też jest niezwykła...
i takiego biegu...z powiewającymi uszami nikt nie ma...
chciałam ,żebyś ją poznała :)

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę... ale i historia bardzo.. bardzo.. podobna... i nawet ten wielki guz...
naprawdę ... to niesamowite.. pewnie dlatego ciągle myślami wracam do Pelasi...
już nie mogę pisać... bo wzruszenie... ogromne... sama jestem zdziwiona :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moja córka nadal marzy o jamnisi - takiej miniaturce, brązowej, jak Pelaś. Ale nie wiem, kiedy to jej marzenie się ziści, od września (mam nadzieję) będzie chodzić do szkoły średniej w Warszawie, my zostaniemy z 4 psami - wystarczy......

Link to comment
Share on other sites

Wow :) posłuchałam z przyjemnością... wiele dobrego robicie.. i co ważne , to widać... ludzie chcą Was słuchać!.. Wiedza to potęga!... ale skoro... <30lat , przebijacie ten mur>.. to dobrze Wiecie jak rozmawiać z ludźmi.. mówić ,żeby słuchali :)... kilka ciepłych słów mówisz o dogomani.. i o Pelasi ,też wspominasz... :saint1:
Wielki Szacun :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Widziałam dziś na ulicy panią z jamnisią......... Boziulko, to moja Pelasia......... Podeszłam wygłaskałam, zapytałam o wiek: 13 lat....... Odeszłam szybko, by babka nie pomyślała, żem jakaś wariatka, bo łzy mi ciurkiem leciały.....

[url]http://www.youtube.com/watch?v=XMbvcp480Y4[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...