Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wysłałam Samiemu pieniązki na hotelik za maj. Ludzie po róznych przeżyciach tez wpadaja w depresje,czasem zdarzają sie choroby umysłowe. Nie wiadomo ,co ten pies kiedyś przeżył.Moze już do końca bedzie miał jakiś uraz.Nie będzie potrafił zaufać nikomu.:shake:Pozostaje nadzieja,ze będzie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzybkowa']przyznam szczerze ze ja z kolejna wpłatą sie na razie wstrzymam ...

nie ma wieści, nie ma zdjec lub filmików, nie ma ogłoszeń :shake:[/QUOTE]

Grzybkowa, wieści właściwie są takie, że nie ma postępów albo są znikome.... niestety.... Okazuje się, że to bardzo trudny pies.....

Mamy już 10 maja a z 23 stałych deklarowiczów wywiązało się na razie 5

Czekamy na zdjęcia i filmik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Grzybkowa, wieści właściwie są takie, że nie ma postępów albo są znikome.... niestety.... Okazuje się, że to bardzo trudny pies.....

Mamy już 10 maja a z 23 stałych deklarowiczów wywiązało się na razie 5

Czekamy na zdjęcia i filmik.[/QUOTE]
nooo...... i obudzimy się w pewnym momencie z ręką w nocniku ..... tylko czy wtedy Samsung będzie musiał wrócić do schroniska .......:(

Link to comment
Share on other sites

ja też zawieszam swoją deklarację
jestem w stanie płacić deklarację tak długo jak długo Samsung będzie potrzebował mojej pomocy
ale moja cierpliwość się skończyła - tak długo jak nie zobaczę zdjęcia psa tak długo zawieszam deklarację

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B][COLOR=Red]UWAGA !![/COLOR][/B][/SIZE]
[COLOR=Red]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=Red]Z przyczyn ode mnie nie zależnych zaczął się strajk deklarowiczów

Wybawieniem są zdjęcia Samsunga i filmik z jego pobytu u Leny13[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzybkowa']z miesiaca na miesiac nic z tym psem nie posuwa sie do przodu...:shake:

i nie mowcie ze to trudny pies, bo to już wiadomo od dawna...

ok, to moze mi ktos powie jakie są plany dla Samiego na najblizszy miesiac ??[/QUOTE]

Na tę chwilę mogę przekazać, że coby się nie działo, pies do schroniska nie wróci.... (zapewnienia Leny)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna10025']Ja swoją deklaracje wplacę w tym tyg. , obiecałam pojechac do Samsunga i pojadę. Postaram sie w weekend, zrobię zdjecia i film ( o ile Samsung mnie nie pogryzie;), haha).[/QUOTE]

Zapomniałam o Tobie:oops: Już teraz bardzo dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Powtórzę jeszcze raz: przestać płacić to jest najgorsze rozwiązanie.
Nie będzie wpłat to nie będzie za co utrzymać psa ...[/QUOTE]
pozwól proszę, że to ja będę decydować o swojej deklaracji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Powtórzę jeszcze raz: przestać płacić to jest najgorsze rozwiązanie.
Nie będzie wpłat to nie będzie za co utrzymać psa ...[/QUOTE]

... i moze wtedy ktos wpadnie na pomysl zeby psu zacząć szukać domu stałego :/

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, że Lena nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Jeżeli pojadę do Samsunga, to tylko po to aby go od niej zabrać....,chyba, że jest ktoś chętny na taki długi wyjazd w odwiedziny, ja mieszkam koło Gniezna a Samsung za Opolem.... Jeżeli nie będzie funduszy dla chłopaka, to w ostateczności poproszę znajomą z zaprzyjaznionego schroniska i psiak wyląduje w kojcu z buda, będzie tam bezpieczny, ale na pewno nikt z nim nie będzie pracował.

Oczywiście, każdy może zrobić ze swoimi deklaracjami co zechce..... Ja nie mam do nikogo pretensji..... Lena była osobą polecaną, widzę na bokserach, że faktycznie pozytywnie się udziela, a tu taka kaszana......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzybkowa']... i moze wtedy ktos wpadnie na pomysl zeby psu zacząć szukać domu stałego :/[/QUOTE]

Obawiam się, że na tak trudnego psa chętnych by nie było. Tyle spokojnych przyjaznych psów czeka miesiącami. Oczywiście można próbować ogłaszać pisząc prawdę i tylko prawdę w ogłoszeniach, bo inaczej nie można. Czyli, że pies gryzie.
Przy czym trzeba by jeszcze wziąć poprawkę na cofnięcie się tych mimimalnych postępów, które zrobił w związku ze stresem wyrwania go ze znanego już miejsca. I zastanowić się, co z nim zrobić, jeśli nowy właściciel nie da rady i zechce go oddać z powrotem. Dokąd wtedy pójdzie? Już nie do Leny, bo jego miejsce będzie zajęte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Grzybkowa, wieści właściwie są takie, że nie ma postępów albo są znikome.... niestety.... Okazuje się, że to bardzo trudny pies.....

Mamy już 10 maja a z 23 stałych deklarowiczów wywiązało się na razie 5

Czekamy na zdjęcia i filmik.[/QUOTE]

ja niestety mogę robić przelewy dopiero po 12 każdego miesiąca


[quote name='grzybkowa']... i moze wtedy ktos wpadnie na pomysl zeby psu zacząć szukać domu stałego :/[/QUOTE]


a taki ds który się znajdzie i na początku może wykazywać jakąś inicjatywę aby popracować z samim w pewnym momencie się złamie i co? najgorsze co może być oddać samiego do schroniska.

[quote name='UBOCZE']Też bardzo niepokoję się o Samsunga. Ale rezygnacja z deklaracji wcale od tego niepokoju mnie nie uwolni, więc nadal będę płacił...[/QUOTE]

i ja też przyłączam się to twoich słów ubocze, po 12 pójdzie moja wpłata.

ale fotki to naprawdę by się przydały. już samiego dawno nie widzieliśmy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...