Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

przepraszam, ale czy ten pies jest już do adopcji? przeczytałam wątek i z góry współczuję przyszłym właścicielom Samsunga, myślałam, że tutaj spotkam mądrych ludzi, czy pomyslałyście co będzie jak pies trafi do rodziny z dziećmi, niestety dla niektórych psów pomoc przychodzi za późno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lilk_a']
[SIZE=1]nadmięnię po cichutku że takie filmiki to następny mój pomysł na bazarek , tylko nie wiem czy będą zainteresowani [/SIZE]... [SIZE=1]i czy czas mi na to pozwoli bo dłuuugo się robią [/SIZE][/QUOTE]

Będą, będą... Odzywa się jeden z zainteresowanych...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Będą, będą... Odzywa się jeden z zainteresowanych...:lol:[/QUOTE]ha.... :):) to pierwszy się o nim dowiesz :) trzymam za słowo ...:):)

Ciekawe czy Ata ma jakieś nowe wiadomości o Samsungu ? ....

Link to comment
Share on other sites

tak sie zastanawiam ... w sumie rzeczywiscie psiak nie bardzo rokuje nadzieje na cokolwiek ... moze rzeczywiscie jest juz za pozno zeby go przystosowac do zycia miedzy ludźmi, w domu czy mieszkaniu ...
mysle ze jedyne rozwiazanie dla tego psiaka to moze jakis duzy wybieg, cieplutka buda i pełna miska u kogos kto nie bedzie go "gwałcił" do kontaktu z czlowiekiem...
moze to nigdy nie bedzie psiak do miziania, przytulania i chodzenia na spacerki ...
moze ktos znajdzie kawalek ziemi by Sami mogl w nim spokojnie dożyć starości ... ktos kto nie bedzie mial żadnych oczekiwań co do jego zachowania... ktos kto zaopiekuje sie psiakiem, który nie potrafi nic dać w zamian ... (a moze po kilku LATACH Sami by sie jednak otworzyl na te jedyna osobę ... niewiadomo).

jestem jak najbardziej ZA tym zeby szukać mu wlaśnie takiej osoby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']przepraszam, ale czy ten pies jest już do adopcji? przeczytałam wątek i z góry współczuję przyszłym właścicielom Samsunga, [B]myślałam, że tutaj spotkam mądrych ludzi[/B], czy pomyslałyście co będzie jak pies trafi do rodziny z dziećmi, niestety dla niektórych psów pomoc przychodzi za późno[/QUOTE]

ulka1108, czy to jakaś prowokacja..... bo nie rozumiem..... fajnie tak "skoczyć" na wątek i obrażać :mad:

Lilk_a, teraz czekamy na Lenę.... mam nadzieję, że niedługo się zjawi.

Link to comment
Share on other sites

ata spokojnie ... niektórzy widać nie znają jeszcze realiów na dogomanii ... gdzie psy nie są dawane do pierwszego lepszego domu jaki się tylko nawinie ;) przeciez to logiczne ze pies taki jak Samsung do domu z dziećmi się kompletnie nie nadaje i nawet jakby taki się zgłosił to i tak Samsung do takiegop domu nie pójdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie Lena, przepraszała, że na filmik i foty trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać. Cały czas ma problemy z netem.
Samsung chyba troszkę drgnął w lepszą stronę. Zobaczymy co czas przyniesie.

Malwi, ja na razie spokojna jestem, tylko wpis ulka1108 był taki "ni z gruszki ni z pietruszki".......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']
[SIZE=1]nadmięnię po cichutku że takie filmiki to następny mój pomysł na bazarek , tylko nie wiem czy będą zainteresowani [/SIZE]... [SIZE=1]i czy czas mi na to pozwoli bo dłuuugo się robią [/SIZE][/QUOTE]
LIlka ja tez juz sie pisze dla Tolka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']LIlka ja tez juz sie pisze dla Tolka:)[/QUOTE]

ok , już zabieram się za bazarek .... powtórzę Choiraka i Operę , bo druga edycja szablonowego bazarku nie cieszy się już takim powodzeniem :) , widzę że Sami nie stoi tak źle z finansami jak np Opera ..... dołożę jeszcze Boryska :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ok , już zabieram się za bazarek .... powtórzę Choiraka i Operę , bo druga edycja szablonowego bazarku nie cieszy się już takim powodzeniem :) , widzę że Sami nie stoi tak źle z finansami jak np Opera .....[/QUOTE]
noo Lilka kusi mnie ten drugi bazarek...:):) bo szabloniki sa super, ale niestety

Link to comment
Share on other sites

Malwi, to pięknie, że tak chętnie udzielasz się na innych wątkach, ale może pokażesz się na wątku Opery i napiszesz coś konkretnego na jej temat, bo chcę wpłacić swoją deklarację, tylko muszę mieć pewność, że nie wpłacam na psa-widmo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']czy są już jakieś wieści o Samsungu
kiedy możemy się spodziewać zdjęć?[/QUOTE]

Na tą chwilę cisza. Lena miała się uporać do końca tygodnia z internetem.
Już nie wiem, co mam Wam napisać..... Musimy jeszcze troszkę poczekać:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Na tą chwilę cisza. Lena miała się uporać do końca tygodnia z internetem.
Już nie wiem, co mam Wam napisać..... Musimy jeszcze troszkę poczekać:roll:.[/QUOTE] to szkoda że to wszystko się tak składa :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...