Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

[B]Asia_Klero, grzecznie proszę Ciebie o opuszczenie tego wątku. [/B]
A tak na marginesie to, że wolałabym, aby Lena bezpośrednio tu pisała, nie było do Ciebie, tylko chodziło o mnie.

Resztę Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza.......

Rytka - dziękuję:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może i nie odzywam się ale zaglądam na wątek kochanego telefonika ...
Po przeczytaniu tego wszystkiego ...już na spokojnie gdy ochłonęłam mój komentarz jest krótki i zwięzły.

w marcu zawoziłam do hotelu psa, właścicielka ma ok 60 psów u siebie plus jeszcze swoje własne i koty a więc pracy od cholery i jeszcze więcej, ma swoje problemy własne ... i zwierzaki po zabiegach czy operacjach i jakoś potrafi poświęcić 5-10 minut aby psu zrobić zdjęcia i je do mnie wysłać ...
Nawet jeśli Samsung ma złe humory, jest dziki, nie da podejść do siebie ... czy to jest przeszkoda aby zrobić zdjęcie?? Na dwór wychodzi, nie rozumiem co za problem nawet postawić gdzieś w okolicy aparat ustawiony na nagrywanie i niech sobie nagrywa, pies nawet tego nie zauważy.
A w pokoju (czy gdzie on tam się znajduje) zrobić zdjęcie nawet z 5 metrów od niego bez lampy, też tego nawet nie zauważy.
Dziwi mnie i martwi ten brak fotek. Na prawdę różne dziwne myśli mogą przyjść do głowy ...

A komentarze twierdzące, że ktoś tu Lenę obraża gdziekolwiek są zdecydowanie nie na miejscu. Kto ją obraża?? Gdzie??
Bo ktoś napisze, że obawia się, że Samsung uciekł?? To jest obrażanie?
Dopominanie się o zdjęcia to jest obrażanie?
Prośby o jakieś relacje jego pobytu to jest obrażanie??
No sory ale ja nie widzę nigdzie tego obrażania i chyba ktoś jest przewrażliwiony.
Lena wzięła telefonika do siebie za co chyba każdy kto o niego się martwi jest jej wdzięczny. Ale bądźmy realistami, jest to DT płatny a jeśli ktoś płaci to chciałby chociaż mieć pewność, że ten pies nadal tam jest, że Lena faktycznie z nim pracuje, zobaczyć zdjęcia ... To chyba jest normalne prawda??
Nikt tu absolutnie Leny nie obraża, każdy się martwi i chce mieć pewność, że u psiaka jest wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna10025']Do Prudnika mam ok. 30 km . Pojade tam na swój koszt , postaram się w przyszłym tygodniu.;)[/QUOTE]

anna super,ze pojedziesz:)rozwije to cześć wątpliwości jakie powstały np.czy pies nadal jest u leny.
jezeli u leny zostanie nadal to koniecznie ktos musi wziasc na siebie role 'łacznika' i inf. tu na watku o postepach albo ich braku u samsunga.tak jak zrobiła to lilka-bo o psa chodzi przeciez;)
nie ma co wnikac dlaczego lena nie moze sama pisac -moze brak netu,czasu niewazne.kiedy bedzie mogla pewwnie to napisze ale kontakt z nia jest jakis,nie ukrywa sie podala tel.tak jak pisalasłam wszystko to sprawy mniej wazne w porownaniu z problemem jaki ma samsung,jak tu wyadoptowac psa,ktory nie pozwala sobie obrozy zalozyc,ktory szczerzy zęby ?

Link to comment
Share on other sites

Zakładałam wątek, pies jest ze schroniska, któremu pomagam. Będę dzwoniła i raz w tygodniu podawała informacje co dzieje się u Samsunga.
Poproszę Lenę aby dokładnie określiła kiedy zrobi zdjęcia i wstawi filmik z Samim.

Jak miałoby wyglądać ogłoszenie dla Samsunga ?? i jakiego domu dla niego szukamy ??
Jakieś propozycje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Zakładałam wątek, pies jest ze schroniska, któremu pomagam. Będę dzwoniła i raz w tygodniu podawała informacje co dzieje się u Samsunga.[/QUOTE]

dziekujemy ata:)mam nadzieje ,ze teraz juz bedzie mozna sie skupic na samym samsungu i jak mu najlepiej pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale chociaż zajrzyj suczka Kremcia gaśnie w oczach, to jej wątek:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-przez-kt%C3%B3r%C4%85-chudnie-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DS!-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-przez-kt%C3%B3r%C4%85-chudnie-%28[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1 i 2 maja organizuję we Wrześni zbiórkę na rzecz wrzesińskiego schroniska.
Będą sprzedawane pocztówki jako cegiełki, bedzie też można przynieść nam różne rzeczy typu karmę, smycze, obroże itp.

Jest to sobota i niedziela od godziny 12.00-15.00.

Jeśli ktoś jest chętny się pojawić i coś przekazać lub też dołączyć się do Nas (w tej chwili jestem ja i Michał, informatyk naszej strony internetowej).
Informacja o zbiórce ukaże się w lokalnej gazecie już hmm właściwie dzisiaj (piątek) :)

Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko pójdzie dobrze, to jeszcze dzisiaj powinnam dostać tekst od Leny do ogłaszania Samsunga.
Lena będzie nakłaniała weta do kastracji psiaka.. Po długim weekendzie powinniśmy dostać filmik i kilka zdjęć.

Po raz kolejny w naszej długiej rozmowie Lena potwierdziła, że Samsung jest bardzo trudnym psem, jeżeli chce ugryżć robi to bez ostrzeżenia, żyje jakby w swoim świecie, Lenę oczywiście toleruje, nigdy jeszcze nie podszedł na zawołanie, nigdy nie zamachał ogonkiem.

Wychodzi na to, że to jednak dziki pies.

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam taki filmik , tak na brudno , żeby sprawdzić jak to wygląda .... jak będzie więcej zdjęć można by ułożyć dłuższą historię a na razie tylko to
[video=youtube;SlHrrBHXDVo]http://www.youtube.com/watch?v=SlHrrBHXDVo[/video]

Link to comment
Share on other sites

Wyniki zbiórki

Zebraliśmy (łącznie przez dwa dni):
smycze
obroże
miski
szampon
12 dużych puszek z jedzonkiem
4 małe puszki z jedzonkiem
4 worki karmy 10kg
1 worek karmy 5kg
karma w kształcie kiełbasy - 2 sztuki
obroża przeciwpchelna
238,69zł

Link to comment
Share on other sites

jak na dwa dni ? to średnio ..... u mnie była akcja ale zbieraliśmy tylko pieniądze... chodziliśmy jakieś 6 godzin w 3-4 głównych punktach miasta - z psiakami ze schroniska z bandamkami "szukam domu" - to była chyba 4 akcja w ciągu 2 lat ... zebraliśmy ponad 1500 zł....

no ale jeśli to była pierwsza akcja to i tak gratuluję ;)

Link to comment
Share on other sites

To niestety mało ...
Ale nasze miasto jest jakieś dziwne pod tym względem. Nie ma tu zbyt wielu osób chętnych do pomocy zwierzakom.
Za każdym razem jest to samo.
Na poprzedniej zbiórce staliśmy w kilku sklepach i zebrane zostało ok 500zł plus towary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']zrobiłam taki filmik , tak na brudno , żeby sprawdzić jak to wygląda .... jak będzie więcej zdjęć można by ułożyć dłuższą historię a na razie tylko to
[video=youtube;SlHrrBHXDVo]http://www.youtube.com/watch?v=SlHrrBHXDVo[/video][/QUOTE]

Pięknie Lilk_a,aż łezka kręci się w oku...

Link to comment
Share on other sites

tu jest film docelowy , poprawiony , tamten był na brudno :)
założyłam konto na youtube o nazwie [I]dogomaniankowo[/I] i będę tam wrzucać filmiki które zrobie do allegro czy w innych celach o psach ...

[video=youtube;SoC4jzC7REc]http://www.youtube.com/watch?v=SoC4jzC7REc[/video]

Link to comment
Share on other sites

podkład muzyczny nawet się udał :) to praca trzech osób , jeden tworzył , drugi poprawiał a trzecia dostosowywała :):)
szkoda że tak mało zdjęć i dość drastyczne ale jest ok :)

[SIZE=1]nadmięnię po cichutku że takie filmiki to następny mój pomysł na bazarek , tylko nie wiem czy będą zainteresowani [/SIZE]... [SIZE=1]i czy czas mi na to pozwoli bo dłuuugo się robią [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...