Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

Bardzo chciałabym pokazać Wam księcia jednak jeszcze nie mogę, Samsunga nie mogę wystraszyć czymś nowym czymś czego on nie zna. Może i to głupie ale niestety z nim muszę obchodzić się jak z jajkiem. Jestem po konsultacji z wetem, dostałam dodatkowe instrukcje, sama osobiście najchętniej wyciągałbym go za uszy i wytłumaczyła siłowo że nie należy się bać jednak wet kategorycznie mi zabronił. Lęk Samsunga jest bardzo duży i nie opisany w dalszym ciągu mamy socjalizować go powolutku bez żadnych bodźców, które tę równowagę mogą zburzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lena13']Bardzo chciałabym pokazać Wam księcia jednak jeszcze nie mogę, Samsunga nie mogę wystraszyć czymś nowym czymś czego on nie zna. Może i to głupie ale niestety z nim muszę obchodzić się jak z jajkiem. Jestem po konsultacji z wetem, dostałam dodatkowe instrukcje, sama osobiście najchętniej wyciągałbym go za uszy i wytłumaczyła siłowo że nie należy się bać jednak wet kategorycznie mi zabronił. Lęk Samsunga jest bardzo duży i nie opisany w dalszym ciągu mamy socjalizować go powolutku bez żadnych bodźców, które tę równowagę mogą zburzyć.[/QUOTE]

jak trzeba pomalutku to pomalutku .....faktycznie wystarczy chwila żeby zaprzepaścić to co już poszło do przodu ...dobrze że ominął trochę Was cały ten noworoczny hałas

Link to comment
Share on other sites

Na bluzgał dziś Grinie, potem pokapował się że jestem i uciekł się schować ze wstydem, ale z niego jest fajne psisko już nie mogę się doczekać, kiedy da się wyniuniać, z dnia na dzień coraz śmielszy, moja Tekla dziś mu nabluzgała żeby się nie chował tylko wyszedł pobawić, ale chłopak stwierdził, że ona jest mało ładna i nie będzie z nią rozmawiał.

Link to comment
Share on other sites

Ja też tylko jego zdjęć brakuje w mojej galerii psiaków, ja chciałam już delikwenta napaść wyciągnąć za uszy i wytłumaczyć siłowo że szlak mnie już jasny trafia na jego leki, jednak nasz doktor kazał mi wziąć sobie na wstrzymanie bo nie tędy droga dostałam godzinny wykład i mam się go słuchać a on będzie mnie sprawdzał. Ja wiem że może wydać się wam dziwne dlaczego tak delikatnie obchodzę się z Samsungiem jednak po raz pierwszy widziałam psa, który sika pod siebie na widok człowieka, kuli się i sztywnieje, szok co on przeszedł. Powolutku było coraz lepiej teraz on już nie kuli się na widok człowieka, jednak spędziłam godziny przy nim, on mnie się nie boi bo w jego mniemaniu nie stanowię dla niego zagrożenia aczkolwiek jeden mój zły ruch może to zepsuć. Jednak dalej jestem optymistką i po dzisiejszym dniu mocno wierzę że na dniach chłopak będzie szalał zresztą bandy cholernik z ręki nie zje nawet szyneczki taki bojący typ z niego no i bez guście kto widział Telunie na żywo jest pod mocnym jej urokiem prawda Ata, że piękna jest.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Black]Lena - jak dla mnie Telunia to Bogini:loveu:[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2]

Aga-33-76 -[COLOR=Black] czy od stycznia zmieniła się Twoja deklaracja stała z 5 na 10zł ?

[/COLOR] [/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie ma zdjęć.
Nie ma pewności czy to by mu zaszkodziło ale skoro jakieś ziarenko niepewności jednak jest to lepiej nie ryzykować.
Lepiej dłużej poczekać niż wszystko zepsuć.

Ale czekam z niecierpliwością na te fotki telefonika :)
Ciekawe czy będzie tak samo piękny jak drugi telefonik hi hi

Link to comment
Share on other sites

[B]Vlk[/B] to dziewczyna która wpłacać będzie co nieco na Samsunga tylko nieregularnie więc wpisać ją możesz do deklaracji jednorazowych :)

[COLOR=Red][B]i ogłaszam !!!! na bazarku deklaracyjnym zostały już tylko 4 karty ...... 4 karty !!!!! :):):):):):)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...