Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

Pomóżcie Eklerkowi, Proszę......... a dokładniej potrzebuję pieniędzy na zakup specjalistycznej karmy, Renal Royal, lub zakupienie jej i przesłanie do mnie.
[B]
[/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191718-%C5%9Alepy-staruszek-Pu%C5%82kownik-Eklerek-prosi-o-finansow%C4%85-pomoc."]Ślepy staruszek Pułkownik Eklerek prosi o finansową pomoc.[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

proszę uzupełnić moją wpłatę za sierpień na pierwszej
dzisiaj wysłałam deklaracje za wrzesień, powinna być lada moment
i proszę nie kłóćmy się na tym wątku
wszyscy jesteśmy zainteresowani żeby Sami był szczęśliwy
i zadecydujmy wreszcie wyciągamy Samiego z hotelu Leny czy nie
ja jestem za - nie interesują mnie problemy Leny, interesuje mnie Sami
chce mieć na bieżąco informacje o psie, chcę żeby został zaszczepiony i wykastrowany
czekam na decyzje deklarowiczów co robimy dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']proszę uzupełnić moją wpłatę za sierpień na pierwszej
dzisiaj wysłałam deklaracje za wrzesień, powinna być lada moment
i proszę nie kłóćmy się na tym wątku
wszyscy jesteśmy zainteresowani żeby Sami był szczęśliwy
i zadecydujmy wreszcie wyciągamy Samiego z hotelu Leny czy nie
ja jestem za - nie interesują mnie problemy Leny, interesuje mnie Sami
chce mieć na bieżąco informacje o psie, chcę żeby został zaszczepiony i wykastrowany
czekam na decyzje deklarowiczów co robimy dalej[/QUOTE]

Podpisuje sie pod tym postem

Link to comment
Share on other sites

również się podpisuje , i mimo że nie wpłacam na Samsunga chciałabym tylko napisać jedną rzecz...

ile Razy Lena już obiecywała że będzie tutaj częściej ? ile razy tak było ? ja już przestałam liczyć ...
dlatego wydaje mi się że jeśli nie ma być na wątku kłótni - muszą być regularne wiadomości o Samsungu , a to nie jest możliwe gdy Samsung bedzie nadal u Leny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']proszę uzupełnić moją wpłatę za sierpień na pierwszej
dzisiaj wysłałam deklaracje za wrzesień, powinna być lada moment
i proszę nie kłóćmy się na tym wątku
wszyscy jesteśmy zainteresowani żeby Sami był szczęśliwy
i zadecydujmy wreszcie wyciągamy Samiego z hotelu Leny czy nie
ja jestem za - nie interesują mnie problemy Leny, interesuje mnie Sami
chce mieć na bieżąco informacje o psie, chcę żeby został zaszczepiony i wykastrowany
czekam na decyzje deklarowiczów co robimy dalej[/QUOTE]

[quote name='xxxx52']Podpisuje sie pod tym postem[/QUOTE]

[quote name='Malwi']również się podpisuje , i mimo że nie wpłacam na Samsunga chciałabym tylko napisać jedną rzecz...

ile Razy Lena już obiecywała że będzie tutaj częściej ? ile razy tak było ? ja już przestałam liczyć ...
dlatego wydaje mi się że jeśli nie ma być na wątku kłótni - muszą być regularne wiadomości o Samsungu , a to nie jest możliwe gdy Samsung bedzie nadal u Leny[/QUOTE]

to która z Was zna się najlepiej na pertraktacjach z hotelikami cz dt ? zabierajcie się do roboty :):)
ale wątek nowy to może dopiero już w nowym hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']proszę uzupełnić moją wpłatę za sierpień na pierwszej
dzisiaj wysłałam deklaracje za wrzesień, powinna być lada moment
i proszę nie kłóćmy się na tym wątku
wszyscy jesteśmy zainteresowani żeby Sami był szczęśliwy
i zadecydujmy wreszcie wyciągamy Samiego z hotelu Leny czy nie
ja jestem za - nie interesują mnie problemy Leny, interesuje mnie Sami
chce mieć na bieżąco informacje o psie, chcę żeby został zaszczepiony i wykastrowany
czekam na decyzje deklarowiczów co robimy dalej[/QUOTE]

[quote name='xxxx52']Podpisuje sie pod tym postem[/QUOTE]

[quote name='Malwi']również się podpisuje , i mimo że nie wpłacam na Samsunga chciałabym tylko napisać jedną rzecz...

ile Razy Lena już obiecywała że będzie tutaj częściej ? ile razy tak było ? ja już przestałam liczyć ...
dlatego wydaje mi się że jeśli nie ma być na wątku kłótni - muszą być regularne wiadomości o Samsungu , a to nie jest możliwe gdy Samsung bedzie nadal u Leny[/QUOTE]

[quote name='lilk_a']to która z Was zna się najlepiej na pertraktacjach z hotelikami cz dt ? zabierajcie się do roboty :):)
ale wątek nowy to może dopiero już w nowym hoteliku?[/QUOTE]

Podawalam wczesniej namiary na hotelik u Gabi w Zarach. Poszukam znowu link i wkleje.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191412-Otwieramy-nowy-hotelik-dla-quot-dogomanackich-psow-quot-mamy-wolne-miejsca?p=15310610#post15310610[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Podaje link psa w hoteliku u Gabi

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149080-Jestem-Kuba-nie-mam-oka-nie-mam-domu-bardzo-chcę-żyć...brak-deklaracji[/URL]!

Byla tam Asia_klero.
Ja znam Gabi i jej mame pare lat i maja u mnie najwyzsza ocene w opiece nad zwierzetami ( psami, kotami, ptaszkami, krolikami i co tam jeszcze zyje ). Sa wysokiej klasy fachowcami w szkoleniu psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']ale jesteście wspaniali:)
takie zaangażowanie, to lubię
koło Kluczborka jest hotelik Wiosny
zaraz wyślę do niej zapytanie o wolne miejsce[/QUOTE]
Jeden z moich psiaków na którego wpłacam deklaracje jest w hotelu u Wiosny, jest to suczka , która była całkiem dzika , jest tam prawie rok i do końca nie ufa ludziom, ale jest już ogłaszana, nikt tam nie ma pretensji do Wiosny , że tyle to trwa... Podkreślam też, że Wiosna jest tam na wątku b. rzadko, a info o psie udziela osoba prowadząca wątek, która się z nią kontaktuje. Dużym plusem jest , że Wiosna ma doświadczenie ze "zdziczałymi " psiakami.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno warto i na pewno od początku należy wprowadzić mu sukę do Towarzystwa i nowe zasady i szkolenie bo on wcale a wcale już się nie boi jedynie obcych, mnie wcale, no ale to ja obchodziłam się z nim jak z jajkiem przez te miesiące to dlaczego mam być dla niego zagrożeniem. Chłopak dnie spędza na zabawie lub leżakowaniu i opalaniu się, jest bardzo wyluzowany i szczekliwy drze japę na mnie na psy generalnie takie klimaty mu pasują. Nie no z chłopakami nie drze kotów za to faktycznie nienawidzi kotów bo one go mocno denerwują. Pełen luz pora na szkolenie chłopaku i nie oszukuj, że się boisz. Przenoszenie go do hotelu, bez szkoleniowca nie ma sensu, potrzeba konkretnej osoby. I jeszcze jedno jak będziecie go zabierać ja muszę wiedzieć wcześniej obiecałam Asi, że będzie przy tym, muszę dać dziewczynie znać wcześniej. I żeby była jasność ja tego chłopaka nie wyrzucam, decyzja należy do Was.

Link to comment
Share on other sites

lena13-jak ja Ciebie czytam ,to nie wiem czy mam plakac ,czy sie smiac np.ochodzilam sie z nim jak z jajkiem"
przetlumacze ,pies siedzial w garazu,teraz w kojcu bez innych psow,nie umie na smyczy chodzic ,boi sie ludzi,ponoc jest nieobliczalny.Co to jest ?Tak sie z jajkiem obchodzi?
cyt chlopak dnie spedza na zabawie"z kim sie bawi? cyt lezakuje i opala sie" ach pierwszy raz slysze,a poza tym idzie jesien pora deszczowa i co pies bedzie w tym kocjcu w blocie robic? .Wiem ,ze pierwotnie to mial byc tylko w domu i pod tym warunkiem do Ciebie tyle kilometrow zrobil.U nas w Wielkopolsce tez sa hotele co psy siedza w kocach ,nie musial jechac ,zeby w budzie zamieszkac tak duzo kilometrow.Szkolenie ,a wlasciwie socjalizacja to powinnas zaczac jak do Ciebie pies dotalrl Pisalas 10 miesiecy temu ,ze pies juz po 2 tygodniach bedzie chodzil na smyczy ,i co do teraz nie potrafi.Uwazam ,ze jak najszybciej dla dobra psa powinien Samsung udac sie do osoby kompetentenej ,ktora przygotuje psa do adopcji,gdyz zle nawyki i strach przed obcymi poglebia sie i co wtedy ?Do konca swego psiego zycia ma skonczc zywot jak bardzo duzo psow w budzie ,kojcach na lancuchach ?.Lena ,czy psa wykastrowalas i zaszczepilas (mysle o wirusowkach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']lena13-jak ja Ciebie czytam ,to nie wiem czy mam plakac ,czy sie smiac np.ochodzilam sie z nim jak z jajkiem"
przetlumacze ,pies siedzial w garazu,teraz w kojcu bez innych psow,nie umie na smyczy chodzic ,boi sie ludzi,ponoc jest nieobliczalny.Co to jest ?Tak sie z jajkiem obchodzi?
cyt chlopak dnie spedza na zabawie"z kim sie bawi? cyt lezakuje i opala sie" ach pierwszy raz slysze,a poza tym idzie jesien pora deszczowa i co pies bedzie w tym kocjcu w blocie robic? .Wiem ,ze pierwotnie to mial byc tylko w domu i pod tym warunkiem do Ciebie tyle kilometrow zrobil.U nas w Wielkopolsce tez sa hotele co psy siedza w kocach ,nie musial jechac ,zeby w budzie zamieszkac tak duzo kilometrow.Szkolenie ,a wlasciwie socjalizacja to powinnas zaczac jak do Ciebie pies dotalrl Pisalas 10 miesiecy temu ,ze pies juz po 2 tygodniach bedzie chodzil na smyczy ,i co do teraz nie potrafi.Uwazam ,ze jak najszybciej dla dobra psa powinien Samsung udac sie do osoby kompetentenej ,ktora przygotuje psa do adopcji,gdyz zle nawyki i strach przed obcymi poglebia sie i co wtedy ?Do konca swego psiego zycia ma skonczc zywot jak bardzo duzo psow w budzie ,kojcach na lancuchach ?.Lena ,czy psa wykastrowalas i zaszczepilas (mysle o wirusowkach?[/QUOTE]
Nie mogę....prosze Cię...skoncz juz swoje wywody na temat Leny...
Napisala wyraźnie, ze jak najbardziej jest ZA przeniesieniem Samiego i rozpoczeciem szkolenia...
Twoje czepianie się Leny jak dla mnie juz staje sie nudne...
Juz tu byla cisza, sa postanowienia osob odpowiedzialnych i podjete kroki...po co siedziec i krytykowac..??Co to da..??ULge Tobie?/To zaloz osobny wątek- tu jest watek Samiego...
JA Lenie dziekuje za to, co udalo jej się zrobic dla tego psa....a to, co Jej nie wyszlo..no coz- nikt nie jest idealny...popelnila bledy..ale ktorz z nas ich nie popelnia..??Mozna to inaczej napisac...ale po co..??.okaze się pewnie w innym hotelu na ile naparwde mozna pomoc Samiemu...ale jedno jest pewne...Sami jest odmieniony..na lepsze...i choc jeszcze sporo brakuje "do normalności", to to, co juz jest-samo sie nie "zrobiło".....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ktory jest w kolejce??:)[/QUOTE]
nie za blisko ....

[quote name='ata']Dziewczyny doczytałyście może jak u Gabi z komunikacja? Czy ona zajmowała się już psiakami w typie charakterku Samiego ? Ja jednak spróbuję jeszcze porozmawiać z Jamorem.[/QUOTE]
spróbuj , z komunikacją to chyba ok , ktoś podawał wątek Kubusia , psiaka u Gabi , i pisał że jest szkoleniowcem .... chyba Lu-gosiek , to parę stron wcześniej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...