Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

działa ale inaczej....trzeba wjeść na swój profil..później na górze po lewej stronie kliknąć w listę użytkowników,później mniej więcej w środku ekranu po prawej strronie ekranu pod literkami jest wyszukiwarka "szukaj użytkowników" klikasz wpisujesz nick i jest:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ata'][B]Leno[/B] prosiłabym Cie o nakręcenie filmiku z Samsungiem w roli głównej. Na pewno wszyscy chcieliby zobaczyć jak on się w danych sytuacjach zachowuje.[/QUOTE]
to bardzo dobry pomysł nie hałasuje nie błyska , jak lampa błyskowa .....
taka dziwna cisza tu zaległa żadnych wiadomości o Samsungu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Skoro lena nie pisze to znaczy ze nie ma jej na dogo wiec moze warto skontaktowac sie z nia telefonicznie..??..[B]to chyba lepsze niz wypisywanie tu bez sensu..[/B][/QUOTE]

Nie wydaje mi się, abyśmy tu bez sensu wypisywali.
Wolałabym aby Lena bezpośrednio tu pisała ......
Zdjęć niestety przez telefon nie dostaniemy, filmiku również:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a'][B]ata[/B] ... nr konta z pierwszego postu ? mam pieniądze z bazarku do wpłacenia :)[/QUOTE]
Tak nr ten sam. Jeżeli potrzebujesz adres to podam na pw

Oczywiście, bardzo dziękujemy za bazarki.:loveu:
Może za jakiś czas sama coś kupię :p

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że odbiegam od tematu
ale Kropek i Cekin potrzebuja ogłoszeń!
Czy ktoś mógłby się tym zająć?

to ich wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175746-Kropek-i-Cekin-dwa-maA-e-A-aciate-pieski-czekajAE-na-nowe-domy-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA?p=13704425#post13704425"]http://www.dogomania.pl/threads/175746-Kropek-i-Cekin-dwa-maA-e-A-aciate-pieski-czekajAE-na-nowe-domy-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA?p=13704425#post13704425[/URL]

POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam zgadza sie nie zeszlo mi stałe zlecenie na Siemensa i jeszcze jednego psiaka Mojo, pozostałe zeszły, nie wiem o co chodzi, może akurat w tamtej chwili nie było środków? No ale to nic, zrobiłam przeleww tej chwili i następny czeka za IV/2010 przy dacie 22.IV.2010. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie :)

Link to comment
Share on other sites

Ciencienia, dobrze, że się wszystko wyjaśniło:p

Ubocze, dziękujemy:p

Właśnie zrobiłam przelew na kolejny miesiąc dla Samsunga.
Tak jak na samym początku ustaliłam z Leną, pieniadze wysyłam za przepracowany miesiąc;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką byłam odwiedzić Operę i u niej też cicho........

Chyba nie tak powinna wyglądać współpraca pomiędzy tymczasem, a osobami zainteresowanymi w szukaniu domów stałych.
Lena jeżeli to czytasz to odwróc sobie sytuację i postaw się na naszym miejscu........ nie martwiłabyś się o swojego podopiecznego ????

Link to comment
Share on other sites

Co dzień miałam nadzieję że w końcu to napisze, że on jest normalny i że w końcu zaufał, przykręcałam tępo, starałam się być względem niego stanowcza, ubrałam w końcu obroże nie chciał jednak wyjść na niej, zachęcając pociągałam go zaczął się wić w konsekwencji ściągnął ją sobie potem na mój widok załatwił się pod siebie jak robi to na widok obcych ludzi. Minęło jednak kilka dni wróciliśmy do dawnej sytuacji ja powolutku odbudowywałam jego zaufanie on pozwalał mi się pogłaskać. O ile na mnie się nie rzucił podczas zakładania obroży bo najpierw przez jakiś czas oswajałam go z nią najpierw na łapkę na ogonek dopiero po jakimś czasie na szyję, dziś ewidentnie zaatakował mojego Tatę ostro rzucał się do gryzienia na próbę podejścia do niego i założenia mu obroży. To pies, który nie potrzebuje kontaktu z człowiekiem a wręcz człowiek jest mu obojętny przez te miesiące ufa mi na tyle, że wie że go nie skrzywdzę, dzięki temu mam twarz Sami to duży silny pies gdyby mnie zaatakował nie miałabym z nim szans w jego mniemaniu jednak nie musi bo nie zagrażam mu. Możecie go ode mnie zabrać możecie przenieś go do kogoś kto będzie potrafił zając się nim według Was właściwie, szczerze żałuje, że jest u mnie(nie dlatego że przeszkadza mi on a dla tych całych złych emocji w jego wątku tutaj) miał przyjechać mały zalękniony piesek okazał się wielkim zalęknionym prawdopodobnie dzikim psem, który potrzebuje czasu a go nie ma bo tu oczekuje się cudów. Możecie zrobić z nim co chcecie jest przecież Wasz nie wchodziłam tu na dogo z kilku względów zarówno z powodu zawirowań życiowych jak i z powodów, psów, które są u mnie są to ciężkie przypadki psiaków jednocześnie tak wdzięczne i pragnące kontaktu z człowiekiem, że czas ten wole spędzać z nimi a nie tracić nerwy w tym wątku. Sami zasługuje na wszystko co najlepsze, każdego dnia budzę się z myślą, że to będzie ten nasz przełomowy dzień, w którym nie ja narzucam się mu a on chce być blisko z człowiekiem. Dla niego niestety liczy się tylko świat psów, je kocha im ufa, mnie toleruje. Wciąż w necie szukam informacji o podobnym przypadku psiaka, zaciągam porad zarówno behawioralnych jak i u weta. Uczę Samiego na obcych coraz częściej mam gości. Nieba mu uchylę byle tylko chciał, to strasznie ciężki przypadek. Może faktycznie potrzeba mu silnego wstrząsu może trzeba mu osoby która będzie wstanie nawet mu wlać, ja nie potrafię mogę pomoc mu tylko metodami pozytywnymi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...