Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM DRODZY PRZYJACIELE-WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIEKNIEJSZE W TE SWIĘTA..NIECH CZAS RADOSCI NIGDY SIE NIE KONCZY A MIŁOŚC NIGDY NIE USTAJE...
w ten radosny czas mysle ze kazdy z nas powinien czuc sie szczesliwy- ale niestety nie wszystkim jest to dane....:(...Błagam więc wszystkie SERCA ANIOŁKOWE....zaglądnijcie choć do biedaka, ktorego dzis mi przedstawiono...nie moge przestać o Nim mysleć..on świąt niestety nie spędzi w domku..a i male szanse ma po świętach, jesli my mu nie pomożemy...ON POTRZEBUJE WETA...a chca go dac na boks ogolny gdzie jest bez szans...MY MOZEMY ODMIENIC JEGO LOS...PROSZE....[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS].[/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/../176179-Staruszek-ze-skrAE-conAE-gA-owAE-moA-e-nie-przeA-yAE-do-Nowego-Roku-PomA-A-my-Mu?p=13752823"]http://www.dogomania.pl/threads/176179-Staruszek-ze-skrAE-conAE-gA-owAE-moA-e-nie-przeA-yAE-do-Nowego-Roku-PomA-A-my-Mu?p=13752823[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam iść podsłuchać ale on strasznie czujny, bo ja go podglądam a on mnie widzi i udaje że nie skusi się na miskę jak jest obserwowany, przed nim jeszcze długa droga musi się chłopak nauczyć że nie wolno demolować, on jak się nie boi to robi demolki, rozwalił w drobny mak apartament jaki zajmuje, młodość ma swoje prawa i musi się wyszumieć ale bez przesady. Grina też nie lepsza nie dość że demoluje to jeszcze kradnie i to na moich oczach. Opera ona jedna z całej trójki ma troszkę ogłady. Samsung Sajgon przytył robi się coraz fajniejszy odważniejszy i pokazuje na mnie śliczne ząbki czyli według jego toku myślenia jak ją postraszę to sobie pójdzie, według mojego śliczne masz ząbki ale ja się ich nie boje bo nie takich kozaków tutaj miałam wymięka chłopak po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Chciałam iść podsłuchać ale on strasznie czujny, bo ja go podglądam a on mnie widzi i udaje że nie skusi się na miskę jak jest obserwowany, przed nim jeszcze długa droga musi się chłopak nauczyć że nie wolno demolować, on jak się nie boi to robi demolki, rozwalił w drobny mak apartament jaki zajmuje, młodość ma swoje prawa i musi się wyszumieć ale bez przesady. Grina też nie lepsza nie dość że demoluje to jeszcze kradnie i to na moich oczach. Opera ona jedna z całej trójki ma troszkę ogłady. Samsung Sajgon przytył robi się coraz fajniejszy odważniejszy i pokazuje na mnie śliczne ząbki czyli według jego toku myślenia jak ją postraszę to sobie pójdzie, według mojego śliczne masz ząbki ale ja się ich nie boje bo nie takich kozaków tutaj miałam wymięka chłopak po prostu.[/QUOTE]

Nikt nigdy go niczego nie uczył, biedak nie wie jak się zachować w domu, myślę , że przy Tobie Lenko to on kozakiem długo nie zostanie:diabloti::angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Tak, tak już uaktualniłam 1 strone:cool3:

MyszkaMiki - na konto z allegro wpłynęło 40zł;)[/QUOTE]

Tak, tak. Napisałam w drugim wątku, że te 5 zł pozwoliłam sobie wziąć na opłaty allegro, które mnie już powoli zjadają :oops:

Będzie jeszcze 10zł zaległej wpłaty z allegro.

Link to comment
Share on other sites

Deszcz zamortyzował huki wystrzałów, jak co roku spędziłam sylwka na podwórku wśród psiaków, nie ma u nas śniegu padał deszcz to uratowało nam sytuacje, mieszkamy w takim miejscu gdzie huk i fajerwerki skupiają się na nas bo lecą od strony Białej, Prudnika i okolicznych wsi a i nasi tu nie są gorsi ,przy śniegu i mrozie psiaki dostają szału. W tym roku nikt się nie bał nie dość, że padał deszcz do tego była mgła. Psiaki zniosły to nad wyraz dobrze.
Kochani Samsungowi życzyłam nowego domu i pokonania lęku, żeby niczego już w życiu nie musiał się bać. Wam życzę szczęścia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, żeby finanse nas nie ograniczały i nie zmieniajmy się kochajmy braci mniejszych, powodzenia w tym Nowym 2010 roku.

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY!!!!!!PRZEPRASZAM ZA OFFA ALE MUSZE...:(BŁAGAM O POMOC!!SZCZENIAK Z PARWO ZOSTAWIONY NA WEKEND SAM SOBIE W SCHRONIE!!!!NIE WIEM CO ROBIC I JAK POMOC!!!BEZ WAS SOBIE NIE DAMY RADY!!!!SAME ZOBACZCIE!!![url]http://www.dogomania.pl/threads/176584-MA-ody-RUDI-chory-na-PARWOWIROZE-czy-to-juA-jego-koniec-Nie-chce-jeszcze-umieraAE?p=13807339#post13807339[/url]
POMOCY BLAGAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...