Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='Wisełka']Ja w tym roku nie dam rady pomóc :( Z kasą kiepsko...[/QUOTE]

pomagałas poprzednio :)
niestety nie wszystkim i nie zawsze tak jakbyśmy chcieli możemy pomóc

Ulka - nie wiem jak ze sterylkami/kastracjami - dam znać Izie, żeby wypytala jak bedzie na miejscu
o ile nie zapomni

doszły kolejne wpłaty - dziekuję :)
[B]aktualizuję je w poście:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173765-TARNÓW-4-psiaki-koń-i-rodzina.-Podaruj-radość-na-Święta!?p=15877721&viewfull=1#post15877721"] #1861[/URL][/B]
tak jak i inne wysyłki

przpypomnialam sobie jeszcze, że mam w szafie szalik czarny, wydziergany na drutach
Grmiln wzgardził rok temu
a sam najpierw taki chciał
nie to nie, wyślę do rodziny o !


dziewczyny pomóżcie mi myslec
z jednej strony wiem, ze dla nich najważniejsza jest żywnośc
z ubrań w tym roku zrezygnowalismy
i teraz ja sobie tak myslę
zależy nam z Izą na pościeli i ręcznikach
oraz (to już ja bym chciała) indywidualnych prezentach
i teraz nie wiem czy te prezenty to nie bedzie odebrane jako "wyrzucenie" wspólnych pieniązków
niby mam zgode kilku osob zeby pieniązki przeznaczyc wg uznania
ale chciałabym znac wasze zdanie
jak tak sobie szacowałam w głowie to wychodziło mi że na prezenty dla całej rodziny wyszłoby ok 180-230 zł
reszta pieniązków poszłaby na posciel i reczniki (te pieniżki co ja teraz zebralam)
resztę przelalabym Izie na zakup żywności

co myslicie o tych prezentach?

wiadomo, ze jak dojdziemy do wniosku, ze jednak priorytetem tylko i wyłacznie jest zywnośc
to nie bede sie wygłupiac z prezentami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']3x ja deklaruję 50 zł, dawaj nr konta na PW:) mam tu strasznie słaby net, ale mam nadzieję, że uda mi sie zrobić przelew:)[/QUOTE]

o widzisz a aj do Ciebie od dwóch dni usiłowałam wysłac sms
i mi wracały jako niedostarczone

edit.
myslimy jeszcze o lekach takich podstawowych
na przeziębienie
przeciwbólowe itp

i o kosmetykach łazienkowych jak ja je nazywam czyli żele i szampony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Witajcie, wrocilam ;-) Mysle, ze indywidualne prezenty to dobry pomysl. W koncu to taki znaczace, dostac cos wlasnie wymyslonego dla siebie. W kazydm razie ja jestem za -- deklracuje 40 zl. 3x, na to samo konto co kaukazy?[/QUOTE]

nie
zbieram na prywatne konto
zaraz wysyłam na pw

i dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']a ile on ma lat? Może jakiś model do sklejenia? Albo jakieś fajne puzzle?[/QUOTE]

15-16 lat
chociaż Iza mówiła mi ze wydaje się jjej że jest starszy tylko chudy i drobny
modele do sklejania sa włąsnei w takiej cenei
moze to i dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Dziewczyny, ja mam jeszcze prośbę, by na miejscu zobaczyc kopyta u konia, czy przypadkiem nie potrzebują kowala. Lepiej wydac 50zł na struganie, niż potem stówki na leczenie ścięgien itp. Plissss, to taka moja gorąca prośba.[/QUOTE]


poprosze Izę zeby zerkneła na zwierzaki wszystkie

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale model CHLOPAKA NIE UCIESZY niestety ale jakiś typowy gadżet najelpiej elektroniczny, nawet najmniejszy . Nie ma niestety gotowego pomysłu ale chętnie cos dolożę .Ja jestem zbyt wiekowa i nie czuje całkiem bluesa ( ale wiem co nudzi dzieci :) ale moze ktos z młodzieży poszuka w necie ? W razie czego piszcie pw bo nie jestem na wszystkich watkach zawsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jkp']Przepraszam ale model CHLOPAKA NIE UCIESZY niestety ale jakiś typowy gadżet najelpiej elektroniczny, nawet najmniejszy . Nie ma niestety gotowego pomysłu ale chętnie cos dolożę .Ja jestem zbyt wiekowa i nie czuje całkiem bluesa ( ale wiem co nudzi dzieci :) ale moze ktos z młodzieży poszuka w necie ? W razie czego piszcie pw bo nie jestem na wszystkich watkach zawsze[/QUOTE]

myślałyśmy o gadzecie
ale boję się, że gadzety elektroniczne to wydatek kilkuset złotych :(
a na tyla dla jednego członka rodziny nie możemy sobie pozwolić

nie do końca zgodzę się z tym, ze model chłopaka nie ucieszy
moi koledzy w pracy a nie mają już lat nastu - cieszą sie jak dzieci z modeli do sklejania

alternatywą jest zawsze zestaw kosmetyków
ale chciałabym zeby to było coś takiego innego no wiecie o co mi chodzi ?

dziewczynom starczym kupimy komplet biżuterii srebrnej (łańcuszek, przywieszka, kolczyki)

najmłodszej dzisiaj kupilam zestaw kosmetyków z "Dzwoneczkiem"
ona jako młoda dorastająca dama na pewno się z tego ucieszy

problemem jest mama i chłopak
może nie tyle problemem co pomysłów mi na nich brak

ew dla chłopaka helikopter zdalnie sterowany
u mnie ostatnio w pracy wśród kolegów zrobił furorę
koszt ok 90 zł (z wysyłką)

edit:
i nie chciałabym róznoicowac rodziny pod względem jakości prezentów, tzn mniej więcej taka sama kwotę chciałabym wydać na każdego członka rodziny
no i tez nie chciałabym zbyt "szaleć" żeby jednek pieniązki zostały na pościel, kosmetyki do mycia oraz na jedzenie

ale jestem otwarta na wszelkie sugestie

tylko pamiętajcie - CZAS!

w weekend bede finalizowac zakupy prezentowe i ew poscielowo ręcznikowe tak żeby najpózniej w poniedziałek nadac paczkę do Izy
priorytetem, zeby mieć pewność że dojdzie
aby dla Izy i osób towarzyszaćych zosdtały w miarę możliwości tylko zakupy jedzeniowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jkp']Są internetowe sklepy gadzetowe moze jutro dam namiar o czym mysle[/QUOTE]

ok, poproszę
jesteśmy jak najbardziej otwarte na wszelkie propozycje
ja po prostu nie mam do końca pomysłu na prezent dla chłopaka

wstępnie zarezerwowałam na bazrku Kociego Świata pięć dużych ręczników 70x140 po 15 zł
jutro popatrze po sklepach ale watpię zebym taniej trafiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Dla 16-latka nie kupujcie zabawkiiii.... To dorosły człowiek. Książkę raczej. Koszulkę. Szalik. Brelok do kluczy, pendrive. Nie znam watku, ale dostałam pytanie w sprawie avonu, to się wcinam ;)[/QUOTE]

i dobrze ze sie wcinasz
szukamy pomysłów
nie wiem jak oni stoją z komputerem
czy mają jakikolwiek czy nie - nie wiem
Asia -wiesz może?

o ksiazce myslałam
ale nie wiem czy młodzież czytata czy raczej zbuntowana
myslalam o sadze zmierzch ale nie wiem czy to pasuje

na allegro jest komplet po 70 zł
[url]http://allegro.pl/meyer-komplet-4-ksiazek-zmierzch-saga-promocja-i1362372635.html[/url]

juto przejade si edo sklepów za pościelą popatrze co i jak cenowo
w jysk są jakieś promocje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']w tamtym roku dostali komputer ;)[/QUOTE]

oo to moze jakas gra komputerowa dla chłopaków

moi koledzy kurde niby stare chłopy ale grają w cos takiego jak starcraft
[url]http://allegro.pl/starcraft-starcraft-brood-war-box-nowa-folia-i1342852580.html[/url]

może coś takiego więc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no, tylko nie pamiętam jakie tamten komp miał parametry a te gry nowe mają dość duże wymagania[/QUOTE]

pogadam jutro z Iza moze coś bedzie pamietac

najgorsze ze ten czas nagli
żeby miec pewnośc ze rzeczy podochodza do Izy trzeba kupowac i wysyłac najbidniej w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

doczytalam ze do tej gry potrzeba neta
moze wiec jednak ta saga zmierzchu?

poczekam jeszcze na linki od jkp bo w sumie gadzet elektroniczny to chyba najlepszy pomysł?


[B]do osób wysyłajacych paczki[/B] - Iza ostatni raz przed wyjazdem w Krakowie bedzie w czwartek przed południem
więc prośba aby paczki wysyłac jakoś tak sprytnie, żeby doszły przed czwartkiem

reno - odnośnie kuriera pisze pw

Link to comment
Share on other sites

Pytałam syna lat 21 co dla chłopaka 16 letniego na prezent ....podpowiedź coś do odtwarzania muzy ;) , jeśli praktyczne to ktoś już pisał bluza , szalik ...ale nie zabawka ...z ksiażkami też trzeba trafić w gust ..a Zmierzch to bardziej babski niż dla faceta ;)

Link to comment
Share on other sites

na allegro do 50 zł można mp4 kupić
na szybko znalazłam takie:
[url]http://allegro.pl/k401-odtwarzacz-mp3-mp4-pl-czytnik-microsd-do-8-gb-i1355618902.html[/url]
[url]http://allegro.pl/odtwarzacz-4gb-mp4-mp3-pl-fm-sluchawki-ladowarka-i1348429784.html[/url]

wczoraj jeszcze do ręki dostalam [B]50 zł [/B]dla rodziny od Rudej Pani Eli - dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...