Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

mialam tel o dunaja, z krakowa. branice. dom jednorodzinny, dzieci 20letnie. bez zwierzat. tylko koty dokarmiane, ogrodzone dobrze, ogrod z trawka. niedawno odszedl 14letni pies na raka. pani fajna w rozmowie.

klauzunka ma nr do pana spod lubina, ma dzwonic. i myslec nad wizyta, kto by tam mogl zrobic i kiedy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie odpisalam nigdy nic tym od bolka chyba. albo tylko napisalam,ze nieaktualne. nie pamietam.
ile razy wysylalam inne propozycje to sporadycznie ktos bral tego innego. na 50razy moze 1-2 psy tak poszly. wiec szkoda roboty. kto chce, moge maila podac i wysylajcie, mi sie nie chce.

na te chwile nie wiem, czy dac dunaja pod lubin do pana emeryta, czy do krakowa, do rodziny. boje sie, ze ten pan to tez starszy, nie utrzyma go na smyczy, bo on ciagnie. i co bedzie, jak pan odejdzie, to czy ma rodzine, co z psem wtedy? nie wiem, czy pan ma 60, czy 72lata. czekam az kaluzunka sie cos dowie. ja dzwonic nie moge. nie stac mnie. pan podal do siebie nr tel i prosil o kontalt, zawwe w takicg razach pisze, ze to oni maja zadzwonic, ale tutaj skoro pan emeryt to moze nie stac go na telefony, wiecie, jakie emerytury ludzie maja. ale idac tym tropem, co bedzie, jak pies zachoruje? czy bedzie kasa na to?
tak dywagowac to mozna w nieskonczonosc.
poki co, dzwonilam do schronu, dunaj jest i [B]nie ma szans na kastracje[/B]. ds musi to zrobic samo i nieodwolalnie. dadza mi znac, jakby go akurat wydali. jak bylo z remikiem i pako ostatnio.

o ty mcezarze, mixie sznaucera pani w schronie nic nie wie, do nich nie trafil.

moj pies z rusinowa tez do nich nie trafil ,ani zywy, ani martwy.

Link to comment
Share on other sites

a ja miałam jechać dzisiaj do Lubina ale zmieniłam plany, że też wczoraj nie odczytałam wiadomości a dzisiaj jak Luśka zadzwoniłaś to już było po ptokach, bo transportu nie mam, a jadąc tam muszę zabierać dwa psy ze sobą - bo mój tz co weekend na szkoleniu z pracy. Ale już napisałam do osoby z Lubina, zaraz zadzwonię do tego pana, no i zawsze moja siora jest na miejscu więc jak coś to ona zrobi tą wizytę.
Emerytów bym nie skreślała, bo oni są czasami bardziej żwawi niż nam się wydaje. Czekam aż mi siora oddzwoni albo odpisze ta dziewczyna z Lubina.

Link to comment
Share on other sites

najpierw zadzwon do pana, nie czekaj na tel od innych, bo znow tel do pana sie odwlecze i bedzie, jak z wizyta u remika.

a ja znow mialam tel o dunaja :D pani sie na poczte nagrala, mowila ze miala psa przez 20lat? wieczorem sie odezwie, albo ja mam sie odezwac, troche nie zrozumialam.

masakra jakas :D

Edited by kora78
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']nie odpisalam nigdy nic tym od bolka chyba. albo tylko napisalam,ze nieaktualne. nie pamietam.
ile razy wysylalam inne propozycje to sporadycznie ktos bral tego innego. na 50razy moze 1-2 psy tak poszly. wiec szkoda roboty. kto chce, moge maila podac i wysylajcie, mi sie nie chce.
[/QUOTE]

Kora nie musisz takim ludziom histori zycia odpowiadac ale meil w stylu:
witam, niestety ten pies jest juz nieaktualny ale jesli sa panstwo nadal zainteresowani adopcja psa to prosze powiedziec mi jakie sa panstwa oczekiwania a z pewnoscia pomoge panstwu znalezc odpowiedniego zwierzaka.

napisanie tego zajmuje 30 sec wiecej niz:
witam, Bolek juz nieaktualny.

a szanse marnujesz!
Daj mi meila do temtego goscia to sama napisze

Link to comment
Share on other sites

tak, dunaj w sumie dostepny.
klauzunka mi mowila popoludniu, ze pan sie wreszcie odezwal i zrezygnowal, ze wzgledow zdrowotnych,

mamy wiec na tapecie szukanie na wizyte pa w krakowie, branice, za nowa huta. dla dunaja.

kizi, ale wysylanie 5-10psow, sciaganie fot wklejanie ich-wybor najatrakcyjniejszych. pisanie wlasnymi slowami o psie, ew sciaganie tekstow do ogloszne. to troche trwa, wiesz? a efekty mierne.
chcesz to ci wysle tego maila, tylko sie dokopie do niego. masz czas icheci to wstawiaj psy, czemu nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']

kizi, ale wysylanie 5-10psow, sciaganie fot wklejanie ich-wybor najatrakcyjniejszych. pisanie wlasnymi slowami o psie, ew sciaganie tekstow do ogloszne. to troche trwa, wiesz? a efekty mierne.
chcesz to ci wysle tego maila, tylko sie dokopie do niego. masz czas icheci to wstawiaj psy, czemu nie.[/QUOTE]

tak wiem, sama robilam to wiele razy.
Nie masz zcasu sciagnac 5 fot po psie sztuka i zapisac w zalaczniku to dawaj linki do watkow -szybciej.
No niewazne jak zawsze podtrzymuje kontakt nawet jak sie nie odezwa

Link to comment
Share on other sites

pani dzwonila w piatek rano. a mamy niedziele i ani widu, ani slychu na wizyte. a tam tak duzo dogomanek a nikomu sie nie chce ;/

napisala o transporcie, bo juz w glowie mieli plan na swoj schron. skoro z wizyta sie nie odzywalysmy stwierdzili, ze nie beda dluzej czekac, wekend, itp. spieszylo im sie widocznie. mieli prawo.

ale i tak jestem troche zla.

jednak ciesze sie, ze pies ze schronu ma dom. nieważne ktorego.

bidny ten nasz dunaj :((((

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]pani dzwonila w piatek rano. a mamy niedziele i ani widu, ani slychu na wizyte. a tam tak duzo dogomanek a nikomu sie nie chce ;/
[/QUOTE]

tylko weź pod uwagę, że był weekend, pogoda super, nie każdy siedzi w domu na dogo. Jak komuś zależy na tym właśnie psie to poczeka, ale widać, że im nie zależało.

Link to comment
Share on other sites

tak, widac, ze im nie zalezalo. chcieli jakiegos, byle jakiego.
ale 3 dni czekali i nawet terminu wizyty nie mieli. to przez to. jakby z wizyta docisnac, to by dunaj mial dom. a tak to nie mamy teraz nic.
nic :(
tyle telefonow o dunaja, ale kiedy ten wlasciwy wreszcie sie zglosi?

zrobilam bazar ogrodowy, z roslinkami. moze ktos ma ochote??

[url]http://www.dogomania.pl/threads/225210-OGRODOWE-KWIATKI-fiolek-wonny-barwinek-i-szafirki-na-Parowke-do-31.03?p=18898382#post18898382[/url]
moge dorzucic i inne roslinki, ale nie chce na 1szy raz sie zakopac z tym. boje sie, ze nie dam rady z wysylkami, bo wykopywac trzeba na swiezo.. i nie wiem, jakie ceny poustawiac :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ale 3 dni czekali i nawet terminu wizyty nie mieli[/QUOTE]

ja o niebie Ty o chlebie i dalej swoje - Luśka jest weekend.
Poza tym byłaś z nimi w kontakcie a oni pytali jeszcze dzisiaj Ciebie o transport, żeby za godzinę napisać, że mają psa. Błagam....

to nie chodzi o to, że
[QUOTE]to przez to. jakby z wizyta docisnac[/QUOTE]

serio nie przesadzaj, jak chciałaś docisnąć z wizytą? Ludzie mają domy, dzieci, rodziny, własne zwierzęta.
Wiem, że jesteś rozgoryczona - ale dobrze się stało jak się stało. Nie ma tu niczyjej winy i żadnego zaniedbania.

Z tymi roślinkami fajny pomysł !!!!
Ale ja to noga i nie potrafię nic sadzić ani hodować, jedynie co to na potęgę przesadzam aloes i kaktusy - do tego jedynie mam rękę, ale to mało wymagające i gdzie nie wsadzę szczepkę tam rośnie jak na drożdżach :)

Link to comment
Share on other sites

to teraz was zażyje, bo Dunaj poszedl wczoraj do domu! prosto ze schronu. dom kolo klodzka, mala miejscowosc. ahhhhh
wczoraj 3 psy poszly do domow.
no i ostatnio duzo szczeniakow do domow poszlo, bo teraz wysyp szczeniakow.
lisica, biszkopt, kapielowaka, fruzia są. te moglam po imionach z pania zidentyfikowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka'][B]Satrina[/B] a co poznajesz jakieś swoje :evil_lol: Bo Luśka zaczyna cały W-ch karczować :evil_lol:[/QUOTE]



hahahaha
tak, moje! a raczej sasiada, ktory mi dal swoj ogrodek :D a mnie one nie pasuja, mam swoja wizje ;P jak zwykle.
a moze cos chcesz kupic do swojego nowego domu? czy tam jeszcze jest sciernisko, ale bedzie san fransisco?
polecam 60cm krzak bukszpanu, mozna sobie w kule uformowac w 2 latka. nie wystawiam tam, bo to wielkie i ciezkie i nikt nie kupi, bo wysylka ze 30zl bedzie kosztowac.

dunaj piekny i mlody, stad jego powodzenie. czarne psy, podpalane, maja najgorzej. z tego, co widze te lata.
trzeba nowe psy wybierac w miejsce tych 4- rico, pako, remik i dunaj. i oglaszac.
widzicie, mlode ida, starsze maja ciezko.

dzis mialam tel o sunie od marta1990, te onke. nie wiem czemu na moj nr... moze marta nie odbiera, a ja robilam ogloszenie i moj sie automatycznie wyswietla.
mlode onki, zwlaszcza suki, tez szybko domy znajduja. tak bylo zawsze.

satrina, jedziemy do schronu niedlugo? [B]musze zaczac psy czesac.[/B]

wiem, ze nie poszla- kreska, bruno, szira, rubenowa i jej kolega, te mlode pregowane sunie-jedna idzie na sterylke teraz. mozemy je wziasc w silny ogien ogloszeniowy teraz.

aha Tusa trztma dt za 300zl dla sredniego psa, od nas. tusia w wchu mieszkala, ale nie bywala na dogo. niedawno sie przeprowadzila z tz i swoim psem gdzies kolo swidnicy, na wies i psy na dt domowe przyjmuje. trzyma miejsce dla jakiegos psa z Wcha.
co robimy? jak chcecie brac to nie na moje konto, ja kasy nie zbieram na niego, nie biore na swoj dowod. to juz ktoras z was musi sie zaoferowac. ja niezmiennie proponuje mirka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...