Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no dobra, moze uda mi sie nie usunac, zanim wydrukuje ;)
musze tez je sobie zapisac, na pozniej zeby miec. rozwieszac chce dluzszy czas, nawet pol roku, dopoki te psiaki ds nie znajda.

boje sie rozwieszac troche w wchu, bo jest napisane,ze pieski w schronie i boje sie przypadkowej adopcji. wole miec kontrole. zeby nie bylo, jak z rozowym nosem, co nie wiadomo gdzie trafil i od razu uciekl. w taki mroz, a tam duzo pol i moze zamarznie gdzies :(


ide juz spa, do jutra!

Link to comment
Share on other sites

miala super telefon o rozowego nosa... pani chciala go adoptowac. pani z wcha tak w ogole, nie wiedziala,ze rozowy jest w wchu, ale jej powiedzialam, skoro niby juz nie jest do adopcji.
pani mieszka w domku na Sobiecinie. ma teriera szkockiego 6letniego i kota. pies ma byc domowy. niedawno umarl jej golden, z ktorym pracowala w godoterapii i szuka psa tez do tego celu. 2 razy w tyg po 1 godz, z jednym dzieckiem. nie grupowo.
szuka wiec suczki, lub samca kastrata, do 3lat max, wiekszego i lagodnego do kotow i dzieci.
mam mailem wyslac propozycje, no i??????

pierwsze co to mysl- boston. ale on kota chyba zje. narwany jest na smyczy, wiec nie wiem, jak do dzieci, moze byc pobudliwy zbyt.

ksieciunia nie znam w ogole. do psow warczy z zazdrosci. wiec z tym terierem i z dziecmi troche ryzyko.

keks? 4lata... ale chyba wszystko z nim ok pod tym wzgledem, ew za maly bedzie.

pako i riko chyba. pako bardziej, ten bielszy. tak, jego wysle. spelnia wszystkie kryteria, wiek, stosunek do psow, kastrat, pieszczoch. tylko o kotach nie wiem.

ewentualnie klauzunka wyslesz jakies labki tam, co? znasz nadajace sie z okolic naszych? Nika moze Ty znasz?

Link to comment
Share on other sites

nie mam.
ale skoro pani chce to jej decyzja. moze jechac ze mna do schronu, ja jej psy pokaze, nich sobie sama oceni i zdecyduje. mozna je wyciagac. skoro powinna sie znac na psach to pewnie cos ich zachowanie jej pokaze.
pies ma pracowac za pol roku min, zaczac prace.
skoro dzwoni po ogloszeniach psow ze schronu to chyba wie, co robi.
dla mnie, lepiej zeby pies wrocil, ale dostaje szanse i my juz cos sie o nim dowiadujemy. i ten chwilowy ds nam zrobi zdjecia do ogloszen. jak z dunajem. wg mnie warto.

Link to comment
Share on other sites

on chyba szedl do strozowania, pani juz nie pamietala. wiec pewnie przez ogrodzenie uciekl.
oby sie znalazl zywy, bo te mrozy... ;/


nowy bazar, krawaty!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222631-KRAWATY-do-18.02-na-psy-z-walbrzycha?p=18582131#post18582131[/url]

Link to comment
Share on other sites

trzeci bazar, ciuszki dla maluszka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222634-Ciuszki-od-niemowlaczka-do-2latka-na-walbrzyski******-do-25.02[/url]

Satrina :cool3:
tylko ja wystawial takie, z ktorymi na dzis jestem w stanie sie rozstac, bo z najladniejszymi nie jestem, tak hurtowo, ale pojedyncze rzeczy jakies dam rade :)

Jak sie pozbede tych 2 siatek, to dla mnie i dla mojej tkliwosci jest 6 siat zostaje :)


mialam wieczorem tel o lusi, od pani juz bardziej dojrzalej, kolo klodzka, gospodarstwo, pies domowy i ogrodowy. ale nie ma ogrodzenia. da sasiadow 0,5km. i kot w domu. chyba sie tam lusi nie nada, zje kota. maja pomyslec.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ale skoro pani chce to jej decyzja. moze jechac ze mna do schronu, ja jej psy pokaze, nich sobie sama oceni i zdecyduje. mozna je wyciagac. skoro powinna sie znac na psach to pewnie cos ich zachowanie jej pokaze.
pies ma pracowac za pol roku min, zaczac prace.
skoro dzwoni po ogloszeniach psow ze schronu to chyba wie, co robi. [/QUOTE]


też jestem tego zdania, umów się z nią w schronie i pokaż jej psiaki. A to że Bost ciągnie na smyczy to wcale nie musi oznaczać, że nie będzie pięknie skupiał się na szkoleniu i super wykonywał wszystkie polecenia. Poza tym on jest jeszcze młody, niewybiegany i nie można pisać, że się nie nadaje - bo ciągnie na smyczy czy był narwany na spacerze.
Ja bym Bosta pokazała.


zaraz zajrzę na bazary :)

Link to comment
Share on other sites

mialam inny tel o lusi. srodmiescie ul krucza. pani ruchliwa 60letnia. mowilam,ze ciagnie, ze psy gryzie, ze jest wieksza, ze koty gania. pani sie nie zrazila.
szukamy na wizyte, wizyta pokaze, czy to dobry dom.

ja uciekam na poczte i drukowac plakat. klauza poszukaj na ten adres kogos na wizyte ok?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jeśli mogłaby być jutro koło 19 to mogę podjechać na Kruczą [/QUOTE]

[B]Nika[/B] z nieba spadasz, z resztą jak zwykle na Ciebie zawsze można liczyć :loveu::loveu::loveu:
Lucyna będzie później więc napisze Ci pw, bo ja żadnych danych nie mam a Luśka teraz w mieście plakaty dla psiaków drukuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']młoda, bardzo aktywna dla starszej Pani ??? :crazyeye:[/QUOTE]

no wlasnie, ja zniechecalam, a pani wszystko na pozytyw widziala. dlatego wizyta musi byc mocno umoralniajaca. mozna im innego psa zaproponowac. lusi rzadzi w kojcu, gryzie psy, a do czlowika slodziara. nakreca sie bardzo. mloda i szalona.
nr tel wysylam na pm

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dziewczyny dajcie spokój, moja mama jest po 60tce i jest 100 razy aktywniejsza niż ja, biega na aerobik 3 razy w tygodniu, lazi z kijami, pracuje na emeryturze itp. Ta pani to pewnie takie ADHD dla, którego wiek nie ma znaczenia;-) Myślę, że warto próbować. [/QUOTE]

jestem tego samego zdania :)

Link to comment
Share on other sites

znam kaselka, zaraz zajrze i pomoge hopac. juz mam ponad 5 bazarow do hopania, ufff

a ja szukam transportu na cito z Wcha w okolice swidnicy lub bielawy i nie moge znalezc :( jamnik u nas, szkielecik ma bdt w bielawie... :( najlepiej na jutro, kazdy dzien psiak marznie. to nie onek z gesta sierscia...


nika, ja pomieszalam, nie znam sie tam na ulicach i najpierw pisalam z pamieci, a na pm juz z kartki.

Link to comment
Share on other sites

a pytalas rotka (ona ze swidnicy jest).
Kurcze od nas to chyba tylko Marta co?

Luska wez go do siebie na kilka dni zanim sie transport znajdzie

edit:
juz powysylalam kilka pm i zapytan wiec mam nadzieje ze ktos pomoze.

Co do Pani od Lusi znanej jako Lucy ( ;) ) to trzeba Pania z grubej rury jaka to ona aktywna i wogole i jak sie nie boi i nadaje to pakowac w pociag i wysylac ;) Nie przesadzajmy 60 to nie 80! Moja mama jest prawie 60 i na aerobik śmiga i na spacery z psami lata i jeszcze obce dokarmia (bo córka jej kazała). Takze ja sie wieku nie boje.
Zreszta Kora my tez nie wiemy jaka onw domu bedzie. Wiesz ze w schronie to wszystko takie narwane bo stesknione za czlowiekiem, za zyciem normalnym.

A kiedy Pani od psa do terapii przyjdzie?

Edited by kizimizi
Link to comment
Share on other sites

juz ustalone. pani dzis przyjedzie na 17sta. albo go 12 do ksiaza dowioze, od biedy 30..cs tam do swiebodzic. ona tam dojedzie. jej dowod juz mam. dzwonilam i on w schronie siedzi nadal.

rozowego nosa nadal nie ma.

marta moja nie moze, bo auta dzis myja w firmie i musi blyszczec na jutro, bo prezio przyjezdza. i nie wezma mi smierdziuszka.
satrina moze w wekend.

Link to comment
Share on other sites

tak, od jamniora. dzis g wezmie. tylko ja na tz czekam,zeby z domu wyjsc. pani bedzie o 17 jechala w moja strone. bo ona niezbyt mobilna jest i sie boi wjezdzac do wcha, a nawet tu dojechac. jeszcze moze siostrzenca zwerbuje, czekam na odp.


marta niedlugo plakaty odbierze.
20szt a4- te mniejsze jednak za 47zl
i wezmie 1 plus ulotki zostawi dzis w klubie seniora na podzamczu.

jakies plakaty powiesze u weta, w zoologu i u innych wetow. z 5szt?
reszte mam do rozdania, wysle moze kaluzunce, niech rozwiesi ze wrocku? czy ma drukowac sobie sama? bo za poczte z 5zl zaplace za polecony, tak czy siak.

mam do wyslania adres w krakowie, poznaniu i wrocku.

ulotki sa za darmo, ale 47zl musze ze skarpety potracic, no i czesc za wysylki tez, jesli mam sama wysylac. wyjdzie 25zl to zmniejsze do np 20zl. tylko tyle.

Link to comment
Share on other sites

oki cala 7 lansuje sie dzis na [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia[/URL] oraz na e-zwierzaki.
Kora na psy.low nie moglas dodoawac ogloszen? Bo tam pod 1 adresem mozna dodac tylko 1 ogloszenie w danej kategorii. Ja wrzucilam Fuksa akurat.

A to eurocity to musisz mi dac link koniecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...