Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to że ktoś odbierze ode mnie tą karmę to nie jest warunek konieczny, bo zawsze mogę wysłać, poza tym mieszkasz niedaleko schronu i jak coś przecież można podjechać po karmę, także samochodu nie trzeba będzie kombinować.
Nie o sępolno ale o karłowice, niedaleko CH Korona, wylot na warszawę, okolice koszarowej (szpital), sołtysowickiej.
Po smycz będę w tygodniu, bo tak jak pisałam nie mam jeszcze tablet na robale. Ale to pikuś, bo jak coś dam swoją, a tablety zawsze można pocztą wysłać bo to waga piórkowa.

Link to comment
Share on other sites

tz jutro jedzie do glogowa.
podjedzie do Ciebie, ale za pare dni.



mam odp o keksa :)

Witam!

Ja w sprawie Keksa, kwestia polega na tym, że jeśli chodzi o dom (jesteśmy młodą parą mieszkamy w bloku w centrum Wrocławia, mamy już rocznego kota), niedaleko sa polanki także pies może sie wybiegać, samochodem też jeździmy (zresztą miałem psa, wiem co i jak :).

Nasz kolega jest weterynarzem wiec nie ma obaw. Pytanie kiedy był kastrowany / po zachowaniu wygląda jakby był przed osiągnięciem dojrzałości wykastrowany ;/

Ważne jest ile dokładnie on ma w kłębie (pi razy drzwi w cm) bo duży pies od 60cm do bloku to słabo, po drugie jego żywiołowośc (czy on jest wariat i szaleje, czy jest sie w stanie zrównoważyć poprzez komendę? ).

Kontakt bezpośredni o wiele wiecej mi powie aniżeli rozmowy na odległość, bo nei przecze że jest śliczny poprostu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']niektorych z tych co napisalas nie znam.
Zobacze te eurocity i zwierzeta.low -to sa polskie strony?
Daj linka

no olx , kokosy czyc ost takiego itp. to sie nadaja jak chcesz samochod sprzedac ;) Chociaz na autogieldzie tez oglaszalam :D[/QUOTE]



w sumie racja, ze auto mozna sprzedac, ale na tablicy tez :)

ja ogolnie robie taki zestaw zawsze:
adopcjapsa
doadopcji i morusek
tablica
gumtree
cafeanimal
ojej
owi
olx
przygarnijzwierzka
pesty
petworld
psy.pl
psy.elk
kupsprzedaj
rozglos
cwirek
e-zwierzak
tusprzedaj
dajogloszenie
pajeczyna
top-ogloszenia
pineska


i jeszcze cos tam, ale mniej waznych. no i kilka mi zamkneli. bo robilam 30, ale takie wymuszone 30

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']a o Bosta ktoś pyta?[/QUOTE]

klauzunka ;)

Sluchajcie rura miw lazience pekla i mam powodz w domu. Nie wiedzialam co sie dzieje bow kuchni jestem i kawe parze a tu slysze jak woda pod prysznicem sie leje (mysle ktos bierze prysznic i nie zamknal drzwi?) i odwracam glowe a tu juz mi z sufitu kapie jak cholera :(
Cala lazienka zalana, korytzarz tez i woda z lazienki kapie na parter i mam pol kuschni i salon "deszczowy" :(

Rura do wymiany, sufit do remontu, dywany do czyszczenia i pewnie sprzatanie ze 3 dni :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Rura do wymiany, sufit do remontu, dywany do czyszczenia i pewnie sprzatanie ze 3 dni :-([/QUOTE]

mi tak kiedyś pralka poszła w pioruny...nastawiłam pranie...i zadowolona siedzę sobie na dogo, aż tu nagle mokro pod stopami czuję... :( Zalało mi całą łazienkę, przedpokój i woda poszła do pokoju a zorientowałam się dopiero jak mi pod stopami chlupało. Dobrze, że mieszkam na parterze bo nikogo nie zalałam :)

Link to comment
Share on other sites

ja zawsze na parterze jkos do nigdy sie tym nie przejmowalam zbytnio.
kizi, a Ty sama nie mieszkasz?

to lec sprzataj, bidulo...


o bosta cisza, pisalabym w trymigach przeciez. ze tez nigdy nic, ja nie wiem, o co chodzi... tak samo parowa, ani pol telefonu cale jego zycie.

odpisalam o keksie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']rozowy nos wydany.
jamnika ma 2lata, wrzuce go na jamniki w potrzebie[/QUOTE]

Ktoś zabrał Różowego Noska ze schronu??? WIesz kto?Na razie nie kasuje ogłoszeń niech sobie bedą-może ktoś będzie zainteresowany to mus ię zaproponuje inne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']klauzunka ;)

Sluchajcie rura miw lazience pekla i mam powodz w domu. Nie wiedzialam co sie dzieje bow kuchni jestem i kawe parze a tu slysze jak woda pod prysznicem sie leje (mysle ktos bierze prysznic i nie zamknal drzwi?) i odwracam glowe a tu juz mi z sufitu kapie jak cholera :(
Cala lazienka zalana, korytzarz tez i woda z lazienki kapie na parter i mam pol kuschni i salon "deszczowy" :(

Rura do wymiany, sufit do remontu, dywany do czyszczenia i pewnie sprzatanie ze 3 dni :([/QUOTE]

No to ja mam dzisiaj odwrotność-wody brak. TZ wczoraj nagrzebał przy rurach i pojechał sobie do Łodzi. Zdążyłam już go przez telefon o.......ć no i na szczęście w nocy wraca i będzie naprawaił to co zepsuł. Z facetami zawsze tak jest....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka'][B]fochu [/B]to jak już przeprawiasz to w żadnym razie "B", mi tak mówili, jak drukowałam swoje - bo niby przy wydruku trzcionka się "pikseluje" - jak zwał tak zwał, do dziś nie wiem o co kaman- ale podobno wtedy się zamazuje tekst.[/QUOTE]

jasne zrobię w A2
takie są różnice między A2 a B2 -A2 420×594 B2 500×707
tylko czy to idzie do drukarni?
Czy będzie wywoływane normalnie gdzieś jak zdjęcia?
bo to ma też znaczenie

Link to comment
Share on other sites

czyli probowac lepiej w drukarni, niz u fotografa? w sumie u fotografa mowili mi,ze a4 to dla nich max, a2 nie zrobią. wiec sie problem sam rozwiazal.
ja 1szt w a4 wydrukowalam w wekend i piekne jest, tylko literki male dla seniorow.

wszystko juz mam, [B][COLOR="red"][COLOR="#ff00ff"]dziekuje po stokroc i w zyciu sie nie odwdziecze i nie uzyskam przebaczenia za te wszystkie poprawki i zamieszanie, itp.[/COLOR][/COLOR][/B]
poklony tylko zarzuce

.... poklonow nie znalazlam, ale mam okreslenie tego, czym jest "foszek" nasz :)

:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

[B][COLOR="red"]dziękujemy! [/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja bym do drukarni dała ...
nie ma problemu z tym przerabianiem itd :) ja grafikiem nie jestem,robię wszystko trochę w ciemno ;) do tej pory jakoś się udawało.
Wyślę jeszcze raz te plakaty ale zapisane w CMYK bo to pod druk,inaczej kolory mogą być inne niż powinny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...