Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak wracam też 7.03 bo ja do krakowskich wetów nie ma zaufania. Jak Gacek miał w marcu problemy z żołądkiem (wymiotował codziennie rano żółcią, nie miał apetytu to w krk ranigast mu podawali, do wielu najlepszych wetów w krk chodziłam i nic.) znalazłam gastrologa ponoć jednego z najlepszych w PL prof. Kubiaka na UP we Wrocławiu i pojechaliśmy do niego : zrobił Gackowi endoskopię, okazało się, że ma wrzody, refluks, stan zapalny układu pokarmowego. Dostał całą kurację na 3 tyg. potem znowu endoskopia i... nie ma wrzodów, refluks duzo lepiej, przeszedł stan zapalny. Z prof Kubiakiem i dr. Grzegory jego asystentem mam kontakt do tej pory jak coś się nie tak dzieje, mam ich kom i mogę dzwonić w każdej syt. Jak ostatnio psy na Barfa przestawiałam to najpierw z nimi konsultowałam. Gacek nie wymiotował od kwietnia, ma apetyt. Poza tym na UP to właśnie są specjaliści z jednej konkretnej dziedziny a nie wet od wszystkiego. Dlatego z Gunia jedziemy do prof. Niżańskiego (specjalista rozrodu małych zwierząt, jest prezesem europejskiego stow. rozrodu małych zwierząt, opinie ma jedne z lepszych w pl) na sterylkę bo nie chcę się martwić , że coś będzie nie tak :)

Link to comment
Share on other sites

a ja Ci bardzo dziękuję kizi za Gacka :):) fakt faktem dzięki Tobie go mam

dostałaś mojego maila? Jakoś miesiąc temu go wysłałam :)
Na razie męczę prawo jeszcze 2,5 roku i wtedy dopiero do usa i to z 3 psami :) Bo wszyscy mnie przekonali żeby jednak mieć już coś skończone i dopiero jechać a nie przerywać i od nowa wszystko a to co w Polsce to by było stracone. a jak Ty sobie radzisz w Londynie?

Link to comment
Share on other sites

eee tam, zaraz caly. z 10stron w tyl i ci starczy.
no i 1 str, tam masz psy, ktore mamy na patencie.

trzeba bylo tu siedziec z nami, od poczatku, odkad bylas na dogo. fakt, ze wtedy sie dzialo niewiele, bo zaczel osie dziac, odkad dolaczyla do nas Klauzunka i Satrina.
ale bys wiedziala przynajmniej, co z czym.

teraz- nadrabiaj zaleglosci! ktore psy bierzesz do oglaszania? nie robisz sama ogloszen, plac na bazarkach za pakiety ogloszeniowe, lub za wyroznienie, ktore moge zrobic ja albo Satrina. hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']a ja Ci bardzo dziękuję kizi za Gacka :):) fakt faktem dzięki Tobie go mam
[/QUOTE]
the pleasure is mine ;)

U mnie spoko, radze sobie chyba calkiem dobrze. Czas tu strasznie szybko leci jakoś szybciej niż w pl. ...... albo ja sie starzeje ;)
Meila nie dostalam, wyslalas go na [email][email protected][/email]? Dziwne .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']tak wysłałam go na tego maila. 10.12 ... to wyślę jeszcze raz :) oj tak czas szybko leci, Gacka mam już ponad 2 lata[/QUOTE]

a ja do tej pory pamietam jak zadzwonilas do mnie pierwszy raz a ja miło sobie gawędząc postanowilam droge do domu skrocic przez lake i nie docenilam ze jest az tak mokra i w polowie rozmowy z tobą ugrzęzłam tam po kostki! nie zartuje! i Ruszyć nie mogłam sie heheheh :D

Link to comment
Share on other sites

patrzcie, jak je na wspominki wzielo :) jak sie tu sentymentalnie zrobilo, ehhhh

kizi, robilam sobie dzis porzadki w kompie i fotki np Ulki i Reksia i Etny powywalalam. zostawilam po kilka tylko. po co je tyle lat trzymac, co nie? mam po kilka na dowod, jakby co, starczy. jak myslisz?

Link to comment
Share on other sites

a wiesz, ile tysiecy ja ich mam? nie chcesz wiedziec. Ty masz te z 1go roku, a ja wciaz dodaje po kilkadziesiat nowych, co wizyta w schronie...
na dowod. jak Ulka wroci do schronu np, to sie w ogloszenie wrzuci jedno stare foto, lub na jej watek, dla porownania, jak kiedys wygladala. hope jak wroci, to bedzie dowod, ze ona istniala. takie tam. nigdy nie wiesz, co sie stanie. jak z fiona teraz...

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z pania w schronie, gdy dzwonilam o remika. zapomnialam napisac, ze ksieciunio psy w kojcu gryzie. i idzie niedlugo do kastracji. jak sie nie uspokoi to moze byc zle. same wiecie co.
mam te pania zainteresowana jedna nim, ale musi kotow nie zjesc. a jak z psami rzadzi, to watpie, by kotom odpuscil.

Link to comment
Share on other sites

ale ona cos tam jeszcze buduje i dopiero za kilka tyg moze go wziasc. mowila, że ze sprawdzaniem na koty sie nie pali, bo na juz ona go nie moze wziasc.
wiec b.rozsadnie wg mnie, szukac wczesiej, na spokojnie, a nie na juz- jutro chce psa, bo juz mam plot od dzisiaj!

Link to comment
Share on other sites

moja nowa papuzia :)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/sam7491.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2200/sam7491.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

oczywiscie, uratowana niejako. wykupiona i do leczenia sie nadajaca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...