Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

małymi literami napiszę coby ,mnie nie zakrzyczeli:
[SIZE="1"]Jeśli będziecie mieć chętnych na maciupkie suczki, a byście takich nie mieli,
to są takie 2 we wrocławskim schronie [url]http://www.dogomania.pl/threads/209211[/url] post 1127, 2 ostatnie psinki[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nika widze tam na 1str sunie biala w rude latki, 2latka. dowiedz sie, ile kg wazy na oko, ok? panstwo szukaja sunie kolo 15kg i wyjatkowej irody, jak widac. nie burka. lusi jest ruda, dlugowlosa. mloda, 15kg. szukaj takiej we wrocku. podam Ci namiary do Pana i uderzaj tam.

Link to comment
Share on other sites

Kora rob bazar, jasne.
Wiesz ja za Mirkiem tez bym byla ALE ALE poczekaj pierw do konca kwietnia zeby zobaczyc co z Aprilka.
No i nie zapominaj ze parufczak nie ma deklaracji :roll:

jak my tam z ta skarbonka stoimy?


Ps.
nie wydalismy 60psow. Kiedys liczylysmy pamietasz i bylo blizej 40, max 50

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nikaragua [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]kora78[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=13530175#post13530175"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
[B]Nasze adopcje od 1009r:
[/B]



:crazyeye::crazyeye: Ale dzielne jesteście! Ponad tysiąc lat pracy nad adopcja psów :lol: [/INDENT]
[/QUOTE]

Trąca mi tu wampiryzmem, Kora widzisz się w lustrze? Możesz wychodzić na słońce? jakie pijasz drinki ?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja was zapraszam na wątek psów legnickich w potrzebie/ też są zdjecia psów ze schroniska i Rudego/bezdomniaka z Legnicy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223523-Legnica-i-okolice-w%C4%85tek-ps%C3%B3w-w-potrzebie-czy-to-dog-argenty%C5%84ski"]http://www.dogomania.pl/threads/223523-Legnica-i-okolice-w%C4%85tek-ps%C3%B3w-w-potrzebie-czy-to-dog-argenty%C5%84ski[/URL]
i nie tylko
a
za 1000 lat -będę miała takie doświadczenie jak Wy

Link to comment
Share on other sites

heheheh
widzisz, ale tylko my-walbrzyszanki dozyjemy pieknego wieku 1002 lat i pozyjemy jeszcze z 50, bo tylko tutaj jest taki pokopalniany mikroklimat, wplywajacy na dlugowiecznosc :)

APEL

FIONA ONKOWATA NASZA MLODZIUTKA WRACA Z DS, BO SIE PANSTWO ROZWODZA.......
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203169-Fiona-onkowata-sunia-MUSI-ZMIENIC-DOM!!!-POMOCY/page22[/url]

oczywiscie, ze musimy pomoc, ale szlag mnie trafia na ta roszczeniowa postawe: prosze pani, ja sie rozwodze, niech chce psa do schronu oddac, niech pani go zaierze, bo go wywalę na kopach.
zabic takich to malo.

Link to comment
Share on other sites

klamka zapadla, pani wezmie remika, jesli oczywiscie przy 1 spotkaniu sie nie rozmysli.
rozmawialysmy dzis kilka razy i wczoraj. i sie sklanialam coraz bardziej.
a szale przewazylo to,ze pani wiedziala, ze to wch i pytala, jak normalnie, beze mnie psy sa wydawane ze schronu. wiec i tak by pojechala i sobie wziela, nawet bez naszej aprobaty.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, co z ogloszeniami? oglaszacie psy regularnie, co tydzien, co dwa??????

co z tekstami dla pako i riko? dla kreski? dla mirka nowy? dla jamnika w dt?

dziewczyny, do roboty. teraz czas adopcji, musimy jak najwiecej psow wypchnac, bo przed wakacjami juz padaka bedzie. cos spoczelyscie na laurach, do roboty.

Link to comment
Share on other sites

Kreseczka-tak mnie zwą wolontariusze, którzy odwiedzają mnie w schronisku. Skąd takie imię? Choć jestem młodą zaledwie roczną sunią, na mojej sierści można znaleźć wiele cienkich siwych włosków przypominających właśnie drobne kreseczki. Taki juz mój urok. Bardzo lubię swoje imię, a szczególnie wolontariuszy którzy mi je nadali, jednak do pełni szczęścia brakuje mi prawdziwego domu i ukochanego człowieka. Nie chcę już siedzieć w zimnym schroniskowym kojcu i wypatrywać czy pojawi się ktoś kto zabierze mnie ze sobą...Jestem przyjacielskim, grzecznym i milusińskim psiakiem. Bardzo lubię przebywać z człowiekiem, Lubię pozostałe psy oraz zabawę z nimi. Czy ktoś z Was da mi szanę? Czy ktoś przygarnie i pokocha Kreseczkę

Kreska na:
gumtree
tablica
gratka
ojej kokosy

tekst poprawię, póki co niech tak się ogłasza

Edited by Satrina
Link to comment
Share on other sites

super satka, dzieki :)
dopisz tam oczywiscie o wizycie i tym,ze jest w jednym z dolnosl, schronow. namiary kontaktowe. wiek jej i szczepienie na wscieklizne.

ona bardzo ujada przez kraty na mnie ostatnio, rzuca sie. miala rane na nosie ostatnio. taka mala zadziora. moze to jakos ujac w tekscie? np. mieszkam z 4 psami w kojcu, ale potrafie sobie poradzic i nie pzowole sobie, by mnie gryziono lub odpychano od miski (w kąt). cos takiego. ok?

kizi, dodaj tekst tam, gdzie sa fotki Kreski.

p.s. ja to sie tu rzadze, jak jakis admin ;P ale to tylko dlatego, ze jestem tu najczesciej i w schronie tez. wybaczacie? :)


aha, Remik. mial w sobote do ds jechac, dzwonie dzis do schronu i pani mowi,ze wydany w zeszlym tyg.... do faceta, dom z ogrodem.
no i nie wiem,czy sie cieszyc...
takie nasze ryzyko zawodowe zawsze, podczas oglaszania psow. nie zdarza sie czesto, ale lepiej zawsze zadzwonic i potwierdzic obecnosc psa, zwlaszcza jak ludzie z daleka maja jechac specjalnie, czy transport sie organizuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78'][B]kizi, wez zobacz na stronie schronu, jakie podziekowania za Gacka są!!!! a o nas nic[/B] :(

dzis w Panoramie Walbrzyskiej jest artykul o pani Lucynie. ktora z kolezankami i siostra juz 60psom dom znalazla poprzez internet. ale jedna pani wyjechala do anglii, a pani lucyna wciaz trwa na posterunku i sprzedaje ciuszki synka na bazarkach, zeby miec na transporty dla psow, bo niektore jezdza do szczecina, warszawy i krakowa :)
a jedna pani bierze na ds tylko stare pieski ,jeden umrze, bierze drugiego (Bolek)
a inna pani z Gdyni wziela inwalide malutkiego od nas (Gizmo)
a inny pies wciaz wracal z adopcji, bo gryzl i mieszka u behawiorystow teraz (Brego)
i nie oddajemy pieskow byle komu, robimy wizyty przedadopcyjne.
i czekamy na wolontariuszy, ktorzy tez chca chodzic do schroniska i pomagac.
i takie tam...
:)[/QUOTE]

a to mi się głupio zrobiło :( BARDZO WAS DZIEWCZYNY KIZI i KORA78 PRZEPRASZAM, bo to dzięki Wam Gacek jest u mnie :) gdyby nie Wy to nie byłoby tego ogłoszenia na gumtree, Kizi pomogła mi ogromnie w transporcie i adopcji Gacka a ja sobie życia bez niego nie wyobrażam JESTEŚCIE WSPANIAŁE i Dziękuję !! Poprawię się i napiszę do schronu, że o najważniejszych osobach zapomniałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...