Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

A ja zawsze myślę,że finanse to plan drugi.{Pierwszy to relacja człowiek - zwierzę.Zwierzak to mój brat mniejszy, jeżeli podchodzę to niego z szacunkiem , to z szacunkiem podchodzę do człowieka.Czasem łapię się na tym,że jeżeli moja znajoma ma psa na łańcuchu, to już jest tylko znajomą.Nie mogę pojąć moim małym mózgiem pewnych relacji.Mam dwa stare psiaki i trzy koty.Walczymy w tej chwili z cukrzycą suni i chyba przegrywamy, moja Susia oślepła.Rano robię jej insulinę, próbuję karmić, bo dziadyga jest uparta i je kiedy chce..a tu się nie da.Bobiś ma swoje humory, Keciusie 1,2, 3 uratowane z blokowej zagłady swoje.I jakoś tak każdego ranka jest fajnie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Dla mnie ta relacja nie dotyczy człowieka, piesia zamordowało coś, nie wiem co to było, bo zwierze nie morduje dla przyjemności tylko jeżeli jest głodne albo broni dzieci. Czasem nie wiem, czy człowiek to faktycznie brzmi dumnie?......[/QUOTE]

Bardzo rzadko brzmi dumnie....

Link to comment
Share on other sites

> człowiek który pamięta jak to jest być dzieckiem - tylko nieliczni pielęgnują tą pamięć, a to naprawdę odmładza pomaga inaczej patrzeć na pewne sprawy. Pomaga w relacjach z dziećmi i zwierzętami. Większość nie pamięta jak to jest być dzieckiem, a to wielki błąd. Swoje wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować i pamiętać o nim.

> okrucieństwo wobec zwierząt - zawsze to powtarzam że to są stwory które kiedyś były ludźmi. Ci ludzie przeszli następny etap ewolucji w inna stronę niż my oni zmieniają się w coraz gorsze potwory. :(

> Marinka coś Ty wstawiła za link ?!?!?! To najgorszy koszmar. Brak mi słów ... Co za ..... ?! brak mi odpowiedniego słowa aby go określić. To kolejny przykład że ewolucja człowieka zmierza w 2 kierunkach i niestety w tym przypadku stał się potworem. To już nie człowiek !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT]
[INDENT] [B]Rozliczenie wpłat i deklaracji z dnia 13.04.2011[/B][B][COLOR=red][U](uzupełnione 29.08.2011)[/U][/COLOR][/B][B] :

[/B][SIZE=4][B]Deklaracje: (stałe / jednorazowe)[/B][/SIZE]
[B]Ika&Sonia - [COLOR=Blue]20,00 zł[/COLOR][/B]
[B]Ranias -[/B] [COLOR=Blue][B]40,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Funia -[/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Aimez_moi - [/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR]
[B]mtf Zalesie -[/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR]
[B]AgusiaP -[/B] [COLOR=Blue][B]60,00 zł[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Wpłata z VIII[/B][/COLOR]
[B]Kama210 - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [B]Brak wpłaty za VI? i [COLOR=red]za VII[/COLOR][/B], [COLOR=red][B]VIII[/B][/COLOR]
[B]Ladymonia610 -[/B] [COLOR=Blue][B]10,00 zł[/B][/COLOR] - [COLOR=red][U][B]zaległość 40 złotych[/B][/U][B] za VI[/B][/COLOR],[COLOR=red][B]VII, VIII[/B][/COLOR]
[B]Marinka - [COLOR=Blue]40,00 zł / 100,00 zł[/COLOR][/B]
[B]Leyla -[/B] [COLOR=Blue][B]50,00 zł[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Wpłata za VIII[/B][/COLOR]
[B]Magda S. - [COLOR=Blue]30,00 zł[/COLOR][/B] - [U][B]od tej osoby nie wpłynęły żadne pieniążki[/B][/U]
[B]Marta M. -[/B] [COLOR=Blue][B] 50,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Zachary -[/B] [COLOR=Blue][B]40,00 zł/ 100,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Mariusz pp - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] -
[B]Roland_De -[/B] [COLOR=Blue][B]20,00 zł[/B][/COLOR] [B] wpłaty [I]do sierpnia :smile:[/I][/B]
[B]Maruda66 -[/B] [COLOR=Blue][B]10,00 zł[/B][/COLOR]
[B]Grzenka - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B]
[B]Dorota 1 - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B]
[B]Marek M. - [COLOR=Blue]40,00 zł[/COLOR][/B]
[B]Cajus JB - [COLOR=Blue]20,00 zł[/COLOR][/B] - [U][B]Brak wpłat za II, III[/B][/U] - [B]deklaracja zawieszona ze względu na ogromne wydatki na własne tymczasy[/B]
[B]Wojtuś - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Wpłata za VIII[/COLOR][/B]
[B]Kasia S. fb - [COLOR=Blue]30,00 zł[/COLOR][/B]
[B]Nemko - [COLOR=Blue]10,00 zł[/COLOR][/B] [COLOR=black][U][B]Wpłaty do VIII 2011[/B][/U][/COLOR] :lol:
[B]Piove (Katarzyna W.)[/B] - [COLOR=Blue][B]30,00 zł[/B][/COLOR] do marca 2011
[B]Jakub Ł. fb - [COLOR=Blue]50,00 zł[/COLOR][/B]
[B]TOŚKA - POZNAŃ - [COLOR=Blue]100,00 zł[/COLOR][/B] [U][B]Dostałam wiadomość, że od kwietnia w związku z prywatną sytuacją deklaracja wstrzymana[/B][/U] [/INDENT]
[U][B] [COLOR=red]* [/COLOR][/B][/U][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=2]Na czerwono wpisałam przypomnienia[/SIZE][/COLOR][/COLOR] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...