Jump to content
Dogomania

Kangurek- skatowane szczenię - MA SWÓJ DOM !


idusiek

Recommended Posts

ja jestem tylko płatnym tymczasem, który część rzeczy robi bezpłatnie - więc nie mi decydować czy Kangura konsultować. jeżeli miałabym go gdzieś wieźć, musi dostać jakieś leki. ze strachu robi kupę o konsystencji wody - kupa ta mimo klatki transportera jest w całym samochodzie (Kangurek również jet w tym cały wypaćkany). pranie tapicerki jakoś nie eliminuje przykrego zapachu. tak wiem, to są sprawy bardzo przyziemne, ale ja też muszę jakoś żyć.
jeżeli ma być konsultacja, to osoba odpowiedzialna za Kangura musi na tej konsultacji być - bo jak widać moje przekazanie opinii dr Janickiego nie było czytelne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ronja, bardzo przepraszam, jeśli zrozumiałaś, że się czepiam. Ja po prostu głośno myślę, nie kwestionuję ani Twojej dobrej woli i starań (NIGDY W ŻYCIU BYM SIĘ NIE OŚMIELIŁA), ani nie kwestionuję opinii lekarskiej. Po prostu sama mam problemy z nogą, które ciągną się już od lat i każdy lekarz mówi mi inaczej, a przecież też do znachorów nie chodzę... Chciałabym mieć 100% pewności, że masowanie łapy, rehabilitacja etc. nie przyniosą poprawy, bo byłoby po prostu źle, gdyby szansa na odzyskanie sprawności w łapie jednak była i została zmarnowana.

Ja naprawdę bardzo Cię przepraszam, jeśli odczytałaś mój post jako powątpiewanie że robisz wszystko, co w Twojej mocy - ja w to nie wątpię i nie ośmieliłabym się krytykować, zwłaszcza, że mam wyrobione zdanie na temat krytykanctwa internetowego i 'kibiców z dala', nie mam ochoty dołączać do tego mało zaszczytnego grona!

Życie mnie po prostu nauczyło kwiestionować diagnozy i prognozy, gdybym się ich trzymała, to chodziłabym o kulach od ponad 15 lat, kiedy zmiażdzyłam sobie "definitywnie" staw skokowy - tam gdzie inni rozkładali ręce, jeden lekarz się podjął rekonstrukcji stawu i rok później nie tylko nie potrzebowałąm kul, ale też mogłam biegać albo nosić szpilki! Nie krytykuję też ani nie podważam doktora Janickiego, nie mam wiedzy medycznej odpowiedniej do zabierania głosu, po prostu wiem, że lekarz też człowiek i też zdarza mu się pomylić, mimo działania w dobrej wierze. Stąd moja propozycja, żeby zanim definitywnie odstąpisz od prób ratowania łapy, może to jednak skonsultować... Simbi i Kangur są mi szczególnie bliscy właśnie dlatego, że od lat zmagam się z narastającymi problemami kolana (zanik tkanki, gąbczastość, pękniecie szyjki kości, przemieszczenie wewnątrz stawu, gwoździowanie, fizykoterapia, uczenie się chodzić z ograniczoną ruchomością stawu...), wiem co to znaczy usłyszeć "przykro mi, nic już się nie da zrobić".

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff1616][COLOR=#000000][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=4][B]
[/B]
[COLOR=#FF1616][B]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306[/B][/COLOR]
[COLOR=#FF1616][B]Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva z dopiskiem: Kangurek[/B][/COLOR]
[COLOR=#FF1616][B][/B][/COLOR]
[COLOR=#FF1616][B]dzięki wielkie ![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

o rety super ! Bassety- wielkie dzięki za pomoc !!!!!!!!!!!!! Kochani jesteście! Buziaki dla wzystkich basseciarzy i basseciarek też ;)

[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA! [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[I][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]ul. Kopernika [FONT=Verdana]6 m[/FONT][FONT=Verdana].8; 00-367 Warszawa [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[FONT=Verdana][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Verdana][B][I]Nr konta: [/I][/B][/FONT][FONT=Verdana][B][I]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306[/I][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=red][B][I]z dopiskiem: Kangurek[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=navy][B][I]Dziękujemy z góry za każdą pomoc ! [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jak potrzebne ogłoszenia to ja mogę pomóc ( około 50 stron ), ale dopiero 26 grudnia.

Edit

Na szybko. Telefony są ze strony psyniczyje.

[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kangurek,6314[/URL]

Do ogłoszeń przydałby się adres mail i konkretny telefon chyba, że te są dobre.

Link to comment
Share on other sites

[U][URL=http://img690.imageshack.us/i/puiwpplvn.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3715/puiwpplvn.jpg[/IMG][/URL][/U]
Życzę Wam magicznych Świąt.

[B]Życzyłabym sobie - aby żaden pies, żadne zwierze nie było bezpańskie, nie potrzebowało pomocy, nie było bite i katowane, nie marzło w schronisku - czy to życzenie kiedyś się spełni ?????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...