Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

wchodzę dziś na maila, a tam wiadomość na olx w sprawie Gai....

"Witam
Jesteśmy oboje około 60 tki, mało aktywni fizycznie. Mąż ma problemy w chodzeniu. Czy ta suczka nadaje się do budy?(fuul wypas ze światłem), ponieważ poprzedni pies(sznaucer)bal się ciemności ( ale nie na łańcuch). Poleciał na tydzień za suczkami i przepadł. Mieszkamy na wzgórzu, w oddalaniu od wsi, ale inne psy podchodzą pod plot. Płot typu farmerskiego, wiec i krowa przez niego przelezie, a co dopiero pies. Psy z zewnątrz nie wchodzą, natomiast nasz Falco był towarzyski i wyłaził. Na ogrodzie nikogo nie wpuścił, poza płotem jak łagodne ciele był. Niestety "był". Chcielibyśmy psa średniej wielkości, który pilnowałby domu, kochał koty i małe dzieci (od czasu do czasu wnuki), nie próbował nad nami dominować. a przede wszystkim, żeby nie uciekał. Aha. I jeszcze dużo jeździmy, więc piesek z nami.Jesteśmy z pod Wrocławia. Tel. 507 636 904 Małgorzata Myszkowska
Ps. Jeśli piesek jest z Wrocławia lub okolic, to proszę dać odpowiedz. Jeśli dalej to b. dziękuje."

co wy o tym myślicie? ponieważ państwo są z okolic Wrocławia, mogę podjechać i zobaczyć jak tam u nich jest. jeśli myślicie, że warto.

Link to comment
Share on other sites

A może podjechać do państwa i pogadać, spróbować przekonać do lepszego ogrodzenia. Czasem nie wiele trzeba. Podoba mi się że państwo nie kombinują tylko piszą jak jest. Jeszcze jedna sprawa, przy okazji spytać czy szukali swojego psa i gdzie a jak nie to może pomóc. Nawet jak nie wyda się Gai to pies może wróci i dobrze by było zadbać o jego bezpieczeństwo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...