Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rany... widze, że tu Ciocie już chyba na mnie klątwy rzucają za milczenie... A faktycznie byłam zajęta, bo u mnie w domu mieszka Dżeki po operacji, a Miśkę- moją osobistą bernardynę musiałam "wypożyczyć" koleżance( chciała zjeść gościa) i teraz ją muszę odwiedzać...
Łysia-Piesia jest ciągle pieskiem baardzo ostrożnym i nieufnym, ale uczy sie chętnie i pomalutku oswaja ze swoją pozycją... Troszkę to wygląda tak, jakby wciąż nie wierzyła, że ma już domek i własną pańcię na zawsze. Poduszkowiec z niej pierwszorzędny, ale coraz śmielej domaga się jedzonka- przedtem trzeba ją było zanosić z łóżeczka do miski, teraz leci sama staje i patrzy pytająco! Na spacerkach też jest coraz żwawsza i odważniejsza::Dog_run: Miałyśmy małą niedyspozycję, bo mały łasuch wypił zakazane mleko (rozlało się) i miał chory brzuszek... Na szczęście już wszystko jest w najlepszym porządku!!
Nad zdjęciami pracuję, tylko...:comp26:
Pozdrawiam!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeszcze raz przepraszam, ale mam taki koszmarny kołowrót, ta sprawa z Dżekim:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20881&highlight=%BFmigrodzki"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20881&highlight=%BFmigrodzki[/URL]
-mam teraz 3 psiaki razem ok. 110 kg:cool3: , i jeszcze sesja, a do cioci przyjechał wnuk 8 lat i muszę brać udział w zajmowaniu się nim...:huh:
Piesiaczek ma się coraz lepiej, "załapała" już całkiem o co chodzi z tym wychodzeniem, biega odważniej i cieszy się z poprawy pogody (no myślę!):Dog_run: pewnie ją rozpaskudzamy, ale co tam!
W dzień śpi grzecznie w koszyczku na materacyku i poduszeczce, a wieczorem tup, tup, tup do ciocinego łóżka, gdzie czeka druga podusia i kołderka. Dzisiaj się kąpała, więc pachnie olejkiem kokosowym, łysinki smarujemy dermosanem, uszka zagojone, oczka przepłukane- full service!!! Teraz czekamy na zazielenioną trawkę i słoneczko... i aparat foto...
Pozdrawiamy!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Jeszcze raz przepraszam, ale mam taki koszmarny kołowrót, ta sprawa z Dżekim:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20881&highlight=%BFmigrodzki"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20881&highlight=%BFmigrodzki[/URL]
-mam teraz 3 psiaki razem ok. 110 kg:cool3: , i jeszcze sesja, a do cioci przyjechał wnuk 8 lat i muszę brać udział w zajmowaniu się nim...:huh:
Piesiaczek ma się coraz lepiej, "załapała" już całkiem o co chodzi z tym wychodzeniem, biega odważniej i cieszy się z poprawy pogody (no myślę!):Dog_run: pewnie ją rozpaskudzamy, ale co tam!
W dzień śpi grzecznie w koszyczku na materacyku i poduszeczce, a wieczorem tup, tup, tup do ciocinego łóżka, gdzie czeka druga podusia i kołderka. Dzisiaj się kąpała, więc pachnie olejkiem kokosowym, łysinki smarujemy dermosanem, uszka zagojone, oczka przepłukane- full service!!! Teraz czekamy na zazielenioną trawkę i słoneczko... i aparat foto...
Pozdrawiamy!!! :multi:[/QUOTE]
Piesiu :loveu: Ale Ci się poszczęsciło... :multi: :multi: Czekamy na zdjęcia (chociaz jedno ;) ) i kolejne relacje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ze względu na wstrętna pogodę Piesiulek kategorycznie odmawia wychodzenia na spacerki:evil_lol: więc ciocia nauczyła malutką siusiać na kawałek namiotówki (nieprzemakalne).... Jak raz czy dwa było słońce- noo wtedy to biegamy radośnie, ale jak jest zimno, albo deszcz:shake:
Poza tym Piesia w domku też chodzi w kubraczku- taki malutki łysolek, a po ziemi ciągnie... sama się doprasza wdzianka! Jak sie czegoś wystraszy, albo narozrabia to siedzi cicho, cichutko w koszyczku... a tak to biega po domku, albo śpi na kanapie:loveu:
Zdjęcia będą jak tylko dam radę (o ile wcześniej nie zwariuję)- na razie mam kołowrót- dom znalazł Dżeki, ale jestem ciągle uziemiona przy Aksie...

Pozdrawiamy wszystkie ciocie!!!!:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Haaa! Dziś jest słoneczko, więc królewiątko zgodziło się łaskawie na spacerek!!! Mam nadzieje, że poprawa pogody sprawi cud i mała będzie robic na dworze- bo w domu wybrała reprezentacyjne miejsce- środek pokoju, przed tv... i tam stoi kuwetka... :evil_lol:
Juz nie wspominajac, że jak mała nabroi, to JA obrywam burę- bo na Piesię krzyczeć nie wolno:mad:

Link to comment
Share on other sites

Magda juz wiem że sesja Ci sie wali ale jak cioteczki sie wkurza to na głowe Ci sie zwala:eviltong: :eviltong: :eviltong: i wtedy juz klapa z sesja na całej linii.:mad: :mad: :mad: :mad:
Rób te zdjecia .[B][SIZE=6][COLOR=red]ZDJECIA!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...