Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gamoń']jak najbardziej. Rozmawiałam z Magdą. Łysol vel Piesia jest nadal poduszkowcem. Pani jest bardzo zadowolona, towarzystwo kotów jest dla niej nadal sprzyjające. Przesyła Całusy:loveu:[/quote]

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Strrasznie was przepraszam za brak wiadomości, ale mnie chyba coś nie lubią komputery...
NO WIĘC: Piesia jest super!! Apetyt ma jak odkurzacz- trzeba jej papu wydzielać, to stoi i świdruje człowieka reflektorkami. Strupki już prawie pozchodziły, łysy łepek itp. smarujemy dermosanem, myjemy wygryzione uszka- a malutka to bardzo lubi! Trochę jest jeszcze wystraszona- jak się czegoś zlęknie to zmiata szybciutko do koszyczka. Jest pieskiem supercichym, właściwie to jeszcze nie słyszałam jej głosu -?
No, ale najlepsze to są reakcje znajomych i sąsiadów- "ooooo"
Koty ją lubią, śpi z Ciocią i właściwie to jest tylko jeden malutki problem: wychodzenie na dwór- w takie zimno!!! to Piesia nie chce, ucieka do domku, albo stoi i podkurcza łapki- no i już jej się 2 razy zdażył mały "wypadek", oj!!
Mam nadzieję, że jak się ociepli, to będzie lepiej.
POZDROWIENIA OD PIESI!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Będą zdjęcia, będą!! Tylko niech ja wreszcie opanuję to ustrojstwo... No l muszę pożyczyć cyfrówkę od Marcinów, a oni na razie wyjechani. Ale obiecuję!! BĘDĄ ZDJĘCIA!!!![/quote]

:multi: :multi: Wreszcie zobaczymy Piesię w nowym domku! :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Okropnie przepraszam za brak zdjęć i wieści, ale ostatnio miałam strraszne historie (odsyłam na wątek psów ze Żmigrodu)... Przysięgam: w tym tygodniu coś pstryknę! Piesia jest kochana i cichutka- taka psia Calineczka... no dobra, Calineczka-odkurzaczyk... Boi się ciągle ruchu i hałasu (zmykamy do koszyczka), ręki (uff, tylko głaszczą, albo smarują) no i najbardziej: spacerów (nie wyrzucaj mnie!! nie wyrzucaj!!! ja chcę do domciu!!!!) Uszka się ślicznie zagoiły, na łepku jeszcze kilka strupków. Ma nowe ubranko, szyte na miarę, czerwone- no królewskie, a co! z porteczkami, więc przynajmniej nie marznie, ale i tak woli łóżeczko od jakichś głupich pomysłów z wychodzeniem. Śpi u cioci na poduszce (pod kołderką) i czasem całuje nieśmiało... Od wczoraj jest u cioci mój łobuz Paolek i... od razu wylizał małą po łepetynce! Piesię w ogóle wszyscy kochają, nawet koty już ją polubiły i śpią razem z nią.
Pozdrawiam w imieniu Piesi!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...