Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No więc nasz Łysiulaczek jest zdrowym i baaardzooo grzecznym psiulkiem :lol: Jedyne problemy jakie ma to sprawy zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa. No i oczywiscie trzeba bardzo dbać o skórę (te łysiutkie miejsca - zwłaszcza na łepeczku) i o oczki, które są bardzo wrażliwe. Pani doktor napisała na karteczce wszystkie wskazówki i dała do zrealizowania recepty :) Łysiulek to po prostu anioł :loveu: zawsze i wszędzie wie jak się zachować - no prawdziwa dama !!! Straaasznie zazdroszczę jej nowej pańci :lol:
Ciociu Agnieszko wycałuj i wyściskaj raz jeszcze ode mnie Królewnę :-(
No i Łysiuleczku - jedź do swojego domeczku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!!!!
Ostatnie wskazówki od cioteczki Agnieszki i Beaty .Wyprawka -gotowa:lol: .Ostatnie całusy i dodatkowe mizianie od cioteczek Witokretów:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: i Łysia poduszkowiec szykuje sie do drogi.
Szerokiej acz spokojnej drogi dla Łysi -KOCHANEJ SUNI>:loveu: :loveu: :loveu:
A my trzymamy kciuki i ocieramy łezki ze szczescia i z powodu rozstania.
Powodzenia Łysiu-Cudna ,Łagodna, Dzielna psinko.
[COLOR=royalblue]Wszystkiego[/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=sandybrown]Dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam ze szkoły. Łysia dojechała koło 24 do Wrocka. Była bardzo grzeczna w samochodzie i nie sprawiała żadnego problemu. Pani Jolanta była zachwycona naszą Łysolką. Magda obiecała mi wysła zdjęcia w ciągu najbliższych kilku dni i zadzwonię jutro dowiedziec się jak się Łysia sprawuje. Ale na dziś wszystka w jak najlepszym porzadku :lol:
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...