Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

Dziewczyny,DRAKA to DRAKO czyli piesek,dzwoni lam własnie do p.Marka do schroniska i ...dowiedziałam się,że mały będzie miał dom!HURRA!Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tarrierku i coś o nim napisać a tu taka wiadomość.A historia małego jest następująca:Drako błąkał się po osiedlu Bratkowice w Lowiczu dokarmiany przez okolicznych mieszkańców ale tak naprawdę zapadł w serce jednemu z mieszkańców.Pan dziś był w schronisku zobaczyć malego jak dowiedział się że został wyłapany.Po kwarantannie Drako będzie miał do w domu tego pana.,pan jest policjantem w Warszawie choć mieszka w Łowiczu i jak powiedział wielokrotnie był na Paluchu.Jak myślicie to chyba będzie dobry domek skoro pan szukał małego aż w schronisku?Jak powiedział p.Marek DRAKO już 10 listopada może być w domu!W schronisku w sobotę zapytamy o szczegóły!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dziewczyny,DRAKA to DRAKO czyli piesek,dzwoni lam własnie do p.Marka do schroniska i ...dowiedziałam się,że mały będzie miał dom!HURRA!Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tarrierku i coś o nim napisać a tu taka wiadomość.A historia małego jest następująca:Drako błąkał się po osiedlu Bratkowice w Lowiczu dokarmiany przez okolicznych mieszkańców ale tak naprawdę zapadł w serce jednemu z mieszkańców.Pan dziś był w schronisku zobaczyć malego jak dowiedział się że został wyłapany.Po kwarantannie Drako będzie miał do w domu tego pana.,pan jest policjantem w Warszawie choć mieszka w Łowiczu i jak powiedział wielokrotnie był na Paluchu.Jak myślicie to chyba będzie dobry domek skoro pan szukał małego aż w schronisku?Jak powiedział p.Marek DRAKO już 10 listopada może być w domu!W schronisku w sobotę zapytamy o szczegóły![/QUOTE]

Ale Draka! To nazwę go Drapak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A teraz trochę o Balbinie.Balbinka ma około 3-4 lat i jest w schronisku już po raz drugi.Pan Balbinki zabrał ją ze schroniska jako małego szczeniaka.Balbina miała dom,miske,budę i ogródek po którym biegała i...kopała dołki.To własnie nie spodobało się "ukochanemu" panu Balbiny i oddał Korę (takie imię miała w domu) do schroniska ja niepotrzebną rzecz.Mała jest bardzo gruba,była też grubiutka ja przyprowadzono ją do schroniska.Ta grubość zagraża jej zdrowiu:stawom,sercu.Brak ruchu,łakomstwo i stres powodują,że mała zwiększyła rozmiary.Wiecie co,myślę,że gdyby mała była wybiegana nie kopałaby dołów i nie byłby taka gruba.Małą jest wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

Mamanabank wrzuć na wątek zdjęcia Miśka kaukaza zaraz coś napiszę o nim!A na FIGĘ był kolejny chętny ale mała ma powodzenie!Pani była rozczrowana po rozmowie ze mną ale czekamy na panią z Kruszewa ponieważ była pierwsza w poniedziałek będzie wiadomo do którego domku trafi Figunia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank wrzuć na wątek zdjęcia Miśka kaukaza zaraz coś napiszę o nim!A na FIGĘ był kolejny chętny ale mała ma powodzenie!Pani była rozczrowana po rozmowie ze mną ale czekamy na panią z Kruszewa ponieważ była pierwsza w poniedziałek będzie wiadomo do którego domku trafi Figunia![/QUOTE]

Nie mam zdjęć Miśka :shake: Nie dostałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']A teraz trochę o Balbinie.Balbinka ma około 3-4 lat i jest w schronisku już po raz drugi.Pan Balbinki zabrał ją ze schroniska jako małego szczeniaka.Balbina miała dom,miske,budę i ogródek po którym biegała i...kopała dołki.To własnie nie spodobało się "ukochanemu" panu Balbiny i oddał Korę (takie imię miała w domu) do schroniska ja niepotrzebną rzecz.Mała jest bardzo gruba,była też grubiutka ja przyprowadzono ją do schroniska.Ta grubość zagraża jej zdrowiu:stawom,sercu.Brak ruchu,łakomstwo i stres powodują,że mała zwiększyła rozmiary.Wiecie co,myślę,że gdyby mała była wybiegana nie kopałaby dołów i nie byłby taka gruba.Małą jest wysterylizowana.[/QUOTE]

Wątek Balbiny

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13447889#post13447889]Akcja "Gruba Kaśka" - ratujmy Balbinę! - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank wrzuć na wątek zdjęcia Miśka kaukaza zaraz coś napiszę o nim!A na FIGĘ był kolejny chętny ale mała ma powodzenie!Pani była rozczrowana po rozmowie ze mną ale czekamy na panią z Kruszewa ponieważ była pierwsza w poniedziałek będzie wiadomo do którego domku trafi Figunia![/QUOTE]

Romka ta pani nie jest z Kruszewa :eviltong: tylko była zainteresowana psiną z Kruszewa ( czyli odemnie) ta Pani jest z Sochaczewa o ile dobrze pamiętam :p

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście,ze z Sochaczewa myślałąm,żę Kruszew to miejscowość pod Sochaczewem-ale wiecie o co chodzi!Mamanabank za kogo Ty mnie masz,wprawdzie jestem krótko na Dogo ale już wiem jak to się robi:zaproponowałam śliczną ZADRĘ ,też ma czarna kufę jak FIGA!Mamanabank pochwal mnie!

Link to comment
Share on other sites

Kaja zrobiła zdjęcia Miśka, o którym myślę zawsze Dziadek Michał, ponieważ p.Marek powiedział kiedyś do niego Michu i moje dzieci pytały, kiedy pojedziemy do Michała i nie mówią o nim inaczej ;)


[IMG]http://i33.tinypic.com/10s9n2a.jpg[/IMG]
[IMG]http://i33.tinypic.com/plo3t.jpg[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/2vx2fqv.jpg[/IMG] __________________

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zdążę (bo dzisiaj szykuje się zamiesznie w schronisku, relacja wieczorem), Misiek, tzn. jego szata, trafi w moje łapy :evil_lol: Kaju, Twoje zdjęcia są super, liczę na Ciebie dzisiaj, będziemy potrzebować dokumentacji z dzisiejszych wydarzeń.

Wątek Miśka

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13453343#post13453343[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ale dziś był ruch :D
Psiaki dostały jeść,moja mama kupiła im pyszne kości :D Zdjecia mam i niedlugo wkleję. Mamanabank i Romka - przepraszam, że Wam tak uciekłam po cichu, ale byłam w schronie od godz 9.20 ( siostra narzekala a mam musi się pakowac do szpitala). Mam zdjecia, które zaraz wysylam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...