Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No to teraz oficjalne wyniki. Lecimy po kolei, wg kolejności pokazywania się psów na ringu:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MODEST AS HELL Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior.[/B]
[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDPwR.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDSwR,[/B][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=Lime]BOB.[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, r.CACIB.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Para hodowlana (JAZZY + MALMSEY)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] I miejsce![/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Grupa hodowlana (JAZZY + MODEST + MALMSEY + LOVE)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] II miejsce!!![/B][/COLOR]

Bardzo ciepło chciałam podziękowac niezawodnej [SIZE=3][COLOR=Red][B]Kaya[/B][/COLOR][/SIZE] za pomoc na ringu, przy ringu, wokól ringu...:lol:;) Dzięki Niej ocena na ringu poszła bardzo sprawnie, porównania wypadły super! No, i rzecz najwazniejsza: Kaya po raz pierwszy wystawiła na ringu MODESTA (to jego druga wystawa w zyciu) i poradziła sobie świetnie wygrywając porównanie z MALMSEY o tytuł Naj. Junior. Piękna, fachowa robota.:lol:

Podziękowania należą się równiez [SIZE=3][COLOR=Red][B]zielonej[/B][/COLOR][/SIZE] (piękna prezentacja MALMSEY na ringu) oraz [SIZE=3][COLOR=Red][B]Kani.[/B][/COLOR][/SIZE] Bez Waszej Trójki [COLOR=Red][B](Kaya,Kani,zielona)[/B][/COLOR] nie byłoby sukcesu w Grupie hodowlanej.:loveu::loveu::loveu:

Pzdr.[/quote]

wow jakie szaleństwo w walce ze "sobą"

[SIZE=4][COLOR=Green]GRATULUJE !!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Gratulacje Asiaczku!!!!!!![/quote]
Dziękować!

[quote name='deer_1987']Ogromne gratulacje i od nas!!![/quote]
Dziękować!

[quote name='C&B']
:p[/quote]
Oj, jakie pokraczki te moje baski...

[quote name='gosiaja']wow jakie szaleństwo w walce ze "sobą"
[SIZE=4][COLOR=Green]GRATULUJE !!!![/COLOR][/SIZE][/quote]
[B]gosiaja[/B] - walczyłyśmy do krwi ostatniej...wiesz, liczy się kazdy tytuł, każde CWC:evil_lol:

Mnie szczególnie cieszą wyniki Maśki i Modesta. To moje młode dzieciaki i widzę, że całkiem dobrze sobie radzą na ringach. Maśka w tym roku pokaże się (mam taką nadzieję) jeszcze na 2-3 wystawach, a Modest, u siebie na Łotwie, jest juz zgłoszony na jakąś podwójną (sorki, ale szczegóły wyleciały mi z głowy). Niech maluchy powoli wdrażają się w ringowe szranki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to teraz oficjalne wyniki. Lecimy po kolei, wg kolejności pokazywania się psów na ringu:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MODEST AS HELL Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior.[/B]
[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDPwR.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDSwR,[/B][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=Lime]BOB.[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, r.CACIB.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Para hodowlana (JAZZY + MALMSEY)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] I miejsce![/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Grupa hodowlana (JAZZY + MODEST + MALMSEY + LOVE)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] II miejsce!!![/B][/COLOR]

Pzdr.[/quote]

Super wieści :multi::multi::multi:
To prawdziwe baskowe szaleństwo :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Ja, ZNANY ZNAWCA SZARLOTEK:cool1: stwierdzam autorytatywnie, że szarlotka, mimo, iz była dosyć [B]plaskata[/B], do była baaaardzo smaczna!:lol:

[/quote]

Marudzisz, "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda". :eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Iza, nawet nie wiesz, jak mi było miło, że podeszłaś i... w tylu sprawach mi pomogłaś. Tym sposobem miałam troszkę czasu dla siebie, chociaz i tak byłam mocno zakręcona. Czasu niby tyyyyle, a w praktyce bardzo mało. Naprawdę nie wiem, kiedy mi minął dzień na wystawie...:shake:
Pzdr.[/quote]Naprawdę nie ma za co, zawsze służę pomocą :p

[quote name='Asiaczek']
Jak znajdziesz wolny czas to wstaw, proszę, OK?
Pzdr.[/quote]Oczywiście, że wstawię

[quote name='Asiaczek']No to teraz oficjalne wyniki. Lecimy po kolei, wg kolejności pokazywania się psów na ringu:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MODEST AS HELL Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior.[/B]
[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDPwR.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDSwR,[/B][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=Lime]BOB.[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, r.CACIB.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Para hodowlana (JAZZY + MALMSEY)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] I miejsce![/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Grupa hodowlana (JAZZY + MODEST + MALMSEY + LOVE)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] II miejsce!!![/B][/COLOR]

Pzdr.[/quote]Gratuluję:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Dołączam do najserdeczniejszych gratulacji![/quote]
O, i Czoko do nas zawitała! witaj!

[quote name='Mudik']GRATULACJE!

Zwłaszcza dla mojego faworyta Modesta, no i za finały par i grupy![/quote]
Szkoda, że na Bis Juniorów i BOG juz nam nie poszło tak dobrze...

[quote name='jamnicze']Super wieści
To prawdziwe baskowe szaleństwo [/quote]
... mogło byc lepiej...;)

[quote name='bety']Hi, hi, hi gapa :lol::evil_lol:
Asia [B][COLOR=red]GRATULACJE[/COLOR][/B] za finały.
Pzdr[/quote]
Szkoda, że Was juz nie było. Wiesz, w grupie zawsze fajniej cieszyc się z sukcesów...

[quote name='jenis']A i mygratulujemy nasyepnych sukcesów ringowych.:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]
Dziękować!

[quote name='bety']Marudzisz, "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda". :eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol:
Pzdr[/quote]
A gdzie szarlotce, choćby [B]bardzo plaskatej[/B], do konia...:crazyeye:;)

[quote name='immortal'][SIZE=5][B]Gratuluję! :multi:[/B][/SIZE][/quote]
Dziękować!

[quote name='Izabela124.']Naprawdę nie ma za co, zawsze służę pomocą :p
Oczywiście, że wstawię
Gratuluję:multi:[/quote]
No to jak tak, to ... do następnego spotkania.:lol::evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia'][COLOR=DarkRed][B]Wow wow wow, coz za wyniki! :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR]

Dopadam Was w Warszawie i nie puszczam! :evil_lol: No moze na chwilke, zeby na seterki skoczyc :evil_lol:[/quote]
Hahaha, trzymam Cię za słowo!:lol:

[quote name='Błyskotka']Gratulacje :multi::multi::multi:.[/quote]
Dziekujemy!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje! Dziękuję za spotkanie i jak już pisałam na innym wątku, szukałam Pani, żeby się pożegnać i nie mogłam znaleźć. Zastałam tylko śpiące baski :)
Ze zdjęciami basków w tym roku to kiepsko, bo na hali mało które zdjęcie mi wyszło...
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Gratuluje! Dziękuję za spotkanie i jak już pisałam na innym wątku, szukałam Pani, żeby się pożegnać i nie mogłam znaleźć. Zastałam tylko śpiące baski :)
Ze zdjęciami basków w tym roku to kiepsko, bo na hali mało które zdjęcie mi wyszło...
Pozdrawiam![/quote]
A tam, pal licho fotki! Ciesze się, że mogłam się z Toba, Iza i innymi spotkac... Bo takie spotkanko to dopiero chyba za rok, prawda? A gdzie? W Białym, oczywiście!

Pzr.

[quote name='Kaya']Jeszcze raz gratulacje :multi: Medeścik fajny chłopak jeszcze powygrywa co ma wygrać :razz: I czekamy na fotki :)[/quote]
Fakt, mi Modest tez sie podoba. Nabierze tylko chłopaczyna trochę mięska i będzie jak ta lala!:loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']A ja znalazłam jeszcze 2 zdjęcia basków:multi:
Zaraz dam[/quote]
Wstawiaj!
Każde zdjęcie z tej wystawy będzie dla mnie b.cenne, bo... bedzie ich baaaardzo mało...:placz:

[quote name='Elitesse'][SIZE=1]i nie doczekalam wczoraj wynikow - usnelam :evil_lol:[/SIZE]
[CENTER][B]OGROMNIASTE GRATULACJE :Cool!::Cool!::Cool!: i tak trzymac !![/B][/CENTER]
[/quote]
Nie szkodzi! Doczytałaś za to dzisiaj...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7da758c2caf9c8e1.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/191/7da758c2caf9c8e1med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dc1dc4485b6bb6c6.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/190/dc1dc4485b6bb6c6med.jpg[/IMG][/URL]
To niestety już wszystko:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...