Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='łapeczek']czescc ;]
PUPCIE [URL="http://img84.imageshack.us/i/resizeofimg1108.jpg/"]Imageshack - resizeofimg1108[/URL][/quote]
Doopalonki...:loveu:

[quote name='Elitesse']i jak i jak ? :cool3:[/quote]
Już zaraz hurtem odpowiem na pytania.:lol:

[quote name='Izabela124.']Hej Asiaczki! Dziękuję za mile spędzony czas i przepyszne jedzonko oraz szampana. Ciasto śliwkowe było pychotka, ale najbardziej smakował mi jak dobrze pamiętam to Kasi smalczyk. Mam nadzieję, że niedługo znowu spotkamy się na jakiejś wystawie. Wymiziaj baski ode mnie i szczególnie małą uciekinierkę Żelkę:evil_lol:[/quote]
Iza, nawet nie wiesz, jak mi było miło, że podeszłaś i... w tylu sprawach mi pomogłaś. Tym sposobem miałam troszkę czasu dla siebie, chociaz i tak byłam mocno zakręcona. Czasu niby tyyyyle, a w praktyce bardzo mało. Naprawdę nie wiem, kiedy mi minął dzień na wystawie...:shake:

[quote name='bety']Smalczyk był Lilki.:cool3: Moja była szarlotka ale nie wiem czy się załapałyście z Asiaczkiem. :p
Pzdr[/quote]
Załapałysmy się...

[quote name='C&B']Ja też widziałam baski :multi:
i mam foty :loveu:[/quote]
Oooo, super! Bo mi coś aparat odmówił posłuszeństwa...

[quote name='immortal']I jak? :cool3:[/quote]
Zaraz, zaraz...:evil_lol:

[quote name='Izabela124.']A no tak. Twoja była szarlotka. Jak najbardziej się załapałam, też bardzo mi smakowała (chociaż nie przepadam za szarlotką).[/quote]
Ja, ZNANY ZNAWCA SZARLOTEK:cool1: stwierdzam autorytatywnie, że szarlotka, mimo, iz była dosyć plaskata, do była baaaardzo smaczna!:lol:

[quote name='Russellka']cześć Asiaczki :loveu: I jak wam poszło? :multi:[/quote]
Poooooczekaj jeszcze troszkę....:evil_lol:

[quote name='łapeczek']my tez ciekawi i niecierpliwie czekamy na wiesci :)[/quote]
... jeszcze troszkę...

[quote name='Agappe']no nieeee.. przegapiłam szarlotkę :shake:
a Asiaczki to jeszcze nie wróciły??[/quote]
Przegapiłaś, boś fujarka!
A my do domu dojechalismy dopiero ok. 8.30-8.40. W Markach - koreczek... ale daliśmy radę. Potem wyładowanie tobołków, spacery z psami i dopiero teraz usiadłam do kompa. I jak widzisz, od razu odpowiadam.:lol:

A, jeszcze o 22.30 telefon pod 997 z pytaniem, do której to godziny imprezka organizowana przez TVP ma zamiar się odbywac pod moimi oknami... Dowiedziałam się, że jeżeli do 23.00 imprezka się nie skończy, to oni będa interweniowac. I coś ok. 22.40 imprezka zaczęła powoli dogasać...:diabloti:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Gdzie te Asiaczki? :hmmmm:
Wszyscy tu czekamy z niecierpliwością na wieści :razz: (i foteczki ;))[/quote]
Uj, fotek to ja chyba nie mam wcale... Może jakas Dobra Dusza porobiła...

[quote name='C&B']Jak chcecie to ja zaraz mogę dać foteczki <marneee...>:oops:[/quote]
Dawaj, co masz!:lol:

[quote name='immortal']Czekamy niecierpliwie... :razz:[/quote]
Ej, no zaraz...:evil_lol:

[quote name='jamnicze']No pewnie, pokazuj :)[/quote]
pewnie, pewnie...

[quote name='Izabela124.']Ja mam zdjęcia tylko Modesta, bo spóźniłam się na sędziowanie:oops:[/quote]
Jak znajdziesz wolny czas to wstaw, proszę, OK?

[quote name='C&B'][/quote]
A to akurat fotka Zuliki i Maśki...Zulika to ten baleronik.:loveu:

[quote name='agnethka']ja wiem, ja wiem :eviltong: zwłaszcza jeśli chodzi o parę i grupę hodowlaną :eviltong:
[B]PARA HODOWLANA - lok.1
GRUPA HODOWLANA - lok.2 [/B]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
mam troche fot, ale to jutro i od razu mówię - hala nie sprzyja fotografowaniu :placz:[/quote]
To dotrwaliście do końca? Oj, super macie kondycję...
I juz teraz dziękuję za fotki. Jakie by one nie były...:evil_lol:

[quote name='Iza.']To jeszcze ja :razz:
[B]Erka Bob:multi:
Modest Naj Junior :multi:[/B][/quote]
Ah, Wy! Żadna tajemnica się przed Wami nie uchowa...:diabloti:

[quote name='Biutka']Gratulacje!![/quote]
Dziękować!

[quote name='C&B']
Gratulacje Asiaczki :loveu:[/quote]
Złapałaś Modesta (tri) i znowu Zulikę i Maśkę...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Gratulejszyn :multi::multi:[/quote]
Dziękować, Koffana!

[quote name='C&B']Na żywo baski wyglądają jeszcze lepiej :loveu:
Jak byłam drugi raz w hali myślałam, że już się zmyliście, ale jednak wypatrzyłam szczęśliwe mordki w klatkach :loveu:[/quote]
Ja trochę wędrowałam a to pod ring akit japońskich a to pod ring rottków...

[quote name='łapeczek']łooo juz jestescie fajnie fajnie :) a u nas zdjecia ;] gdzies dwie moze trzy stronki wczesnije ;][/quote]
Dzisiaj raczej nie zajrzę do Was, ale jutro - na pewno!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

To dotrwaliście do końca? Oj, super macie kondycję...
I juz teraz dziękuję za fotki. Jakie by one nie były...:evil_lol:
[/quote]

do końca wystawy to nie.... ale byliśmy na BIS JUNIOR, niestety niezauważony, co by za słodko Cassi nie miał ;)
fotki dam jutro, bo zaraz się kładę - spałam raptem ze 3 godziny :roll:

Link to comment
Share on other sites

No to teraz oficjalne wyniki. Lecimy po kolei, wg kolejności pokazywania się psów na ringu:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MODEST AS HELL Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior.[/B]
[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDPwR.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDSwR,[/B][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=Lime]BOB.[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, r.CACIB.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Para hodowlana (JAZZY + MALMSEY)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] I miejsce![/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Grupa hodowlana (JAZZY + MODEST + MALMSEY + LOVE)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] II miejsce!!![/B][/COLOR]

Bardzo ciepło chciałam podziękowac niezawodnej [SIZE=3][COLOR=Red][B]Kaya[/B][/COLOR][/SIZE] za pomoc na ringu, przy ringu, wokól ringu...:lol:;) Dzięki Niej ocena na ringu poszła bardzo sprawnie, porównania wypadły super! No, i rzecz najwazniejsza: Kaya po raz pierwszy wystawiła na ringu MODESTA (to jego druga wystawa w zyciu) i poradziła sobie świetnie wygrywając porównanie z MALMSEY o tytuł Naj. Junior. Piękna, fachowa robota.:lol:

Podziękowania należą się równiez [SIZE=3][COLOR=Red][B]zielonej[/B][/COLOR][/SIZE] (piękna prezentacja MALMSEY na ringu) oraz [SIZE=3][COLOR=Red][B]Kani.[/B][/COLOR][/SIZE] Bez Waszej Trójki [COLOR=Red][B](Kaya,Kani,zielona)[/B][/COLOR] nie byłoby sukcesu w Grupie hodowlanej.:loveu::loveu::loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MODEST AS HELL Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior.[/B]
[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDPwR.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAJC.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, CACIB, NDSwR,[/B][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=Lime]BOB.[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=Lime][B]dosk.1, CAC, r.CACIB.[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Para hodowlana (JAZZY + MALMSEY)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] I miejsce![/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Grupa hodowlana (JAZZY + MODEST + MALMSEY + LOVE)[/B][/COLOR][/SIZE] -[COLOR=Lime][B] II miejsce!!![/B][/COLOR]

[B][SIZE=4][COLOR=Blue]GRATULACJE DLA ASIACZKÓW [/COLOR][/SIZE][/B]
:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Jeszcze mam chyba 3 czy 4 fotki jak sobie spacerują dwa tri :loveu:[/quote]
O, super!

[quote name='Elitesse']nie ma to jak trzymanie w napieciu :cool3:[/quote]
Nie narzekaj! Post wcześniej masz wszystko czarno na białym...:lol:

[quote name='agnethka']do końca wystawy to nie.... ale byliśmy na BIS JUNIOR, niestety niezauważony, co by za słodko Cassi nie miał ;)
fotki dam jutro, bo zaraz się kładę - spałam raptem ze 3 godziny :roll:[/quote]
Dobranocka!
A i zaraz piszę maila w sprawie o kryptonimie "R".;)

[quote name='łapeczek']Dobrze Asiaczku nie spiesz sie !!! zawsze jestes u nas mile widziana :P
a jak jutro dobrze sie poczuje to z Maksiem pojde na dworek i zdjacia mu napstrykam ;][/quote]
OK, całuję i tez dobranocka!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA'][B][SIZE=4][COLOR=Blue]GRATULACJE DLA ASIACZKÓW [/COLOR][/SIZE][/B]
:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:[/quote]
Dziękować, Koffana!

[quote name='Alicja']:klacz: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]i [/B][/COLOR][/FONT]:Rose:[/quote]
Tez dziękujemy pięknie!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']A tak wogole to duzo takim psiaczka Asiaczka do szczescia jest potrzebne ? w sensie metraz domu mieszkania ?[/quote]
Metraz mało ważny. Ważne, aby kazdy z psiaków był wygłaskany, zauważony...

[quote name='hanacek'][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Asiaczek - tiez [SIZE=4][B]GRATULUJE :multi::multi::multi::smilecol:[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
Hanacek! Witaj i dziękujemy!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c60c112a896f5264.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/186/c60c112a896f5264med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e0bb694cf1a16d84.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/186/e0bb694cf1a16d84med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82ec024247e5d7b9.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/191/82ec024247e5d7b9med.jpg[/IMG][/URL]
:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...