Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[SIZE=5][COLOR=blue]GRATULACJE DLA ASI I BASKÓW !!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#0000ff]I ZA KOWNO I ZA CHORZÓW!!!!!:multi::lol::multi::lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]NIEDŁUGO OTRZYMACIE ZAKAZ WSTĘPU NA WYSTAWY-WYMIATACIE WSZYSTKO!!!!!:lol::multi::lol::multi::lol::multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=green]I TAK TRZYMAĆ!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=#008000]I DO KOŃCA TEGO SEZONU I W NASTEPNYM 2008 !!!!:laola::laola::laola:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][SIZE=3][B][COLOR=Red]JAZZY BOY Asiaczek - [/COLOR][/B][COLOR=Red][B][SIZE=4]BOG 2 !!![/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
:loveu::loveu::loveu::loveu:
[SIZE=5][COLOR=Red]GRATULACJE DLA ASIACZKOW![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

SUPER!!!! Mówiam, że skosicie dzisiaj wszystko!!! :))[B][COLOR="Green"][SIZE="4"] GRATULUJE ASIU!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]:smilecol::smilecol::smilecol:[/B]

[B][SIZE=5]ASIACZKU wielkie przogromniaste [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]!!!GRATY !!![/SIZE][/B]

:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

[SIZE=4][COLOR=darkred][B]Za kolejna BOB-ową niedziele[/B][/COLOR][/SIZE]

:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']o to jednak pani Semik lubi Asiaczkowe psiaki :loveu: gratuluje:)[/quote]
A, tego to ja nie wiem. Bo psiaki na BOG wybierała p. Eli Marie KLEPP...:multi: Pani Semikowej nie widziałam na oczy...

[quote name='panienkabubu']PS. Asiu we Wrocławiu II i V grupa są w te same dni :)[/quote]
A, to super!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej, wróciliśmy z Chorzowa ok. północy, dlatego teraz tylko tak na szybko [COLOR=Red]"ciepłe dziękuję" [/COLOR]dla Was wszystkich trzymających kciuki za nas.

[B]Savannah [/B]- nieoceniona jako rzecznik prasowy wystaw...
[B]Agaciaaa
Panienkabubu[/B] - jak miło było Was spotkać i przekonac się, że nie tylko Asiaczki pieką dobre ciasta. Murzynek w Twoim wykonaniu byl super!! Mnaim, mniam, mniam...
[B]Pinczerek-Jacky
Gosikf & dogs
Matusz5
Anecioreczek -[/B] oj, szkoda, że Was nie było...:placz:
[B]Bonita
Czoko
Anetta
Matagi
Agappe
Dzasta[/B]
[B]Madzik13[/B] - dziękuję, że chciało Ci się jechać do Chorzowa i wygłaskać baski! No i dzięki za piękne fotki Żelci i Dżezika; maluchy wyszły na nich bardzo fajnie.:loveu::lol: Podziękuj również Koleżankom za cierpliwość do basków i za spacerki!
[B]Jakub D.[/B] - jeszcze trochę i będzie super! Sam się przekonasz...
[B]Agasia [/B]- :Cool!::calus: od Wahzirka i ode mnie! [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]Agasia wraz z Wahzirkiem wygrala Grupę Starszą w konkurencji Młody Prezenter, a w porównaniu o Zwyc. Dnia zajęła II miejsce!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[B]Agama[/B] - miło było sie poznać, gratulacje i i dzięki za serki i kiełbaskę!:lol:
[B]Basenjifiona i Gosia[/B] - dziękuję za miłą podróż.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiu, sędzia, sędzią - i tak potwierdziło się, że Twoje psiaki są naprawdę super! Gratuluję z całego serca! :)
Bardzo się też cieszę, że mogłyśmy się spotkać - no i pewnie spotkamy się jeszcze we Wrocławiu :)
Ciasto w Twoim wykonaniu było przepyszne - ależ ile ono miało kalorii w sobie :lol:

Powodzenia więc w Łodzi! I tak zgarniecie wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wbrew pozorom kalorii w szarlotce nie było aż tak dużo! Raptem 2 szklanki cukru...:lol:

A we Wrocku to się widzimy!
Pzdr.[/quote]

hihihi - taka mała bomba kaloryczna :)

Jest tylko jeden problem :( ja nie umiem piec innego ciasta niż Murzynek :evil_lol::evil_lol:
Wiec do Wrocławia nie przywiozę ciasta hehehe :)
muszę podpicować moje przepisy kulinarne i wypieki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...