Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Asiu, wiesz, oglądając zarówno Twoją stronę, jak i każde zdjęcia z wystaw, które prezentujesz tutaj na Dogomanii bardzo się wzruszam.
Dzisiaj oglądając zdjęcia z Kowna, jak doszłam do "Zw. Rasy", to łzy poleciały ze wzruszenia.
Gratuluję wszystkich sukcesów zarówno hodowlanych, jak i wystawowych - wiesz, zazdrość to zła rzecz, ale chyba troszeczkę zazdroszczę :) Nie jest to chciwość, czy coś z tych rzeczy, jednak podziw i naprawdę ogromne uznanie.
Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać kiedyś i teraz nawet razem szykujemy ciasto na jedną wystawę:loveu:
Ja tam nie wiem jak powinny wyglądać idealne Basenji, bo nigdy nie przeczytałam nawet wzorca - jednak dzięki Twoim psom, które są dla mnie najpiękniejszymi baskami na świecie, zawsze kiedy ktoś mówi "Basenji", to odzywa się we mnie głos "no tak, to te psiaki, które hoduje Asiaczek" :)
Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia jutro :)
Ech, znowu się wzruszyłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Panienko Moja Miła,
ja też się wzruszam jak oglądam fotki z wystaw. Ale moje emocje są zupełnie inne niż Twoje. Ja patrzę na baski troszkę tak, jak na własne dzieci. Bo, nie ukrywam, te baski z moim przydomkiem często są powodem dumy, wzruszeń, radości... Eh, wiem, jak to jest.

Myślę, że w Chorzowie będzie więcej czasu niż w Krakowie na pogaduszki, może wspólny spacerek z baskami, no i fotki!

BTW - ciasto dla Prezesa już się piecze. A ja w przerwach od DGM walczę z jabłuszkami (nie znoszę obierać jabłek...) na szarlotkę.:lol: A jak postępy u Ciebie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze nie znam tego uczucia jak "dzieci" wygrywają i w ogóle - są wystawiane. Bo "moje dzieci" mają dopiero 3 miesiące. Ale bardzo się cieszę, że w ogóle nowi właściciele szczeniaków mają taki zamiar!
Jedna sunia ode mnie z Hodowli mieszka pod Warszawą, może uda Ci się ją kiedyś spotkać :)

U mnie postępy takie, że głowa mi pęka :lol:
Zaraz zjem śniadanko, sprzątnę w kuchni i będę piec :)
Czy Pan Prezes przyjdzie pod ring baskowy? Chętnie poznam :loveu: bo Collieland - to na pewno!?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha! Agasia a ustawiłaś aparat na funkcję "sport, ruch"? Bo może tu tkwi tajemnica...:lol:
Pzdr.[/quote]
Ale to nie chodzi o funkcje, tylko o to ze lapie psica np. w takiej pozie : [url]http://img471.imageshack.us/img471/8792/ddqz0.jpg[/url]
:mad:

oooj ja też juz nei moge się doczekac wlasnej hodowli, wlasnych dzieciakow... ;) Ale idę do przodu w tym kierunku i z tego się ciesze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja jeszcze nie znam tego uczucia jak "dzieci" wygrywają i w ogóle - są wystawiane. Bo "moje dzieci" mają dopiero 3 miesiące. Ale bardzo się cieszę, że w ogóle nowi właściciele szczeniaków mają taki zamiar!
Jedna sunia ode mnie z Hodowli mieszka pod Warszawą, może uda Ci się ją kiedyś spotkać :)

U mnie postępy takie, że głowa mi pęka :lol:
Zaraz zjem śniadanko, sprzątnę w kuchni i będę piec :)
Czy Pan Prezes przyjdzie pod ring baskowy? Chętnie poznam :loveu: bo Collieland - to na pewno!?:)[/quote]
Na pewno zajrzy, ale kiedy...? Tradycyjnie będzie zaganiany i zapracowany. Wszak wszystko na Jego głowie... Ale jakby co - dam znać, że WłAśNIE NADCHODZI PREZES!!!

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Gratulki

a to śliczne :loveu:
[URL]http://img255.imageshack.us/img255/9789/resizeofimg7916em7.jpg[/URL]
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Zawstydzony Dżezik u Ingi na rekach... :loveu:

[quote name='Anecioreczek']Ja tak się szykuje i szykuje na tę wystawe..:roll:
a nawet niewiem gdzie dokładnie Ona jest:lol:
Asiaczku,nakierunkuj mnie:evil_lol:


Pozdrawiam:roll:[/quote]
Wystawa odbędzie się na terenie Ośrodka sportu i Rekreacji "Skałka", Świętochłowice, ul. Bytomska 40. Pamiętaj, godz. 10:00 wchodzimy na ring.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ale to nie chodzi o funkcje, tylko o to ze lapie psica np. w takiej pozie : [URL]http://img471.imageshack.us/img471/8792/ddqz0.jpg[/URL]
:mad:

oooj ja też juz nei moge się doczekac wlasnej hodowli, wlasnych dzieciakow... ;) Ale idę do przodu w tym kierunku i z tego się ciesze ;)[/quote]
No, Malutka pewnie jeszcze nie biega wystawowo, bo... wokól jest tyle ciekawych rzeczy. Ale na pewno i na jej piekny wykrok przyjdzie pora. Nie zrażaj się, ćwicz...
A, i jeszcze jedno. Nastaw aparat na funkcje "zdjęcia seryjne". To zdecydowanie ułatwi "złapanie" [B]tego[/B] momentu...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Ja tak się szykuje i szykuje na tę wystawe..:roll:
a nawet niewiem gdzie dokładnie Ona jest:lol:
Asiaczku,nakierunkuj mnie:evil_lol:


Pozdrawiam:roll:[/quote]

Słuchaj, ja też jestem z Sosnowca, może umówimy się gdzieś i pojedziemy wspólnie?:) Będzie Ci łatwiej - ja wiem, gdzie to jest, bo w zeszłym roku tam byłam :)
Ja wyjeżdżam o 9 :cool3:

Ciasto w trakcie tworzenia :) Niestety nie będzie przekładane, bo zapomniałam o marmoladce :( Ale i tak będzie dobre :cool3:

Asiu, a Ty jak tam z ciastem? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Słuchaj, ja też jestem z Sosnowca, może umówimy się gdzieś i pojedziemy wspólnie?:) Będzie Ci łatwiej - ja wiem, gdzie to jest, bo w zeszłym roku tam byłam :)
Ja wyjeżdżam o 9 :cool3:
[/quote]
Było By wspaniale!!
a czym pojedziemy?:roll:

Asiaczku,jeśli wszystko pójdzie dobrze to ZonkOne jednak pojedzie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, Malutka pewnie jeszcze nie biega wystawowo, bo... wokól jest tyle ciekawych rzeczy. Ale na pewno i na jej piekny wykrok przyjdzie pora. Nie zrażaj się, ćwicz...
A, i jeszcze jedno. Nastaw aparat na funkcje "zdjęcia seryjne". To zdecydowanie ułatwi "złapanie" [B]tego[/B] momentu...
pzdr.[/quote]
Ale wlasnie ona biega pieknie z pieknym wykrokiem! Ale nie moge trafic aparatem :P

Asiaczku czemu masz wylaczony tel?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...