Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

A dzisiaj na spacerze porannym spotkała mnie cudowna sytuacja! Mianowicie [SIZE=4][COLOR=Red][B]Kenio po raz pierwszy podniósł nogę do sikania!!!:loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]No, może nie jak całkiem dorosły pies, ale było to ponad 15 cm nad ziemią!!!!
Chłopak dorasta!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kananga']no właśnie ja też na temat Felki chciałam coś dodać, a mianowicie gdzieś wcześniej widziałam fotkę Savanah z Felką z Rumunii i się zachwyciłam jak pięknie Lidka ją zaprezentowała :multi:

Znam Felkę od dziecięctwa więc tym bardziej mnie cieszy, że jest to taka podatna na show dzieczyna i to w różnych kombinacjach ludzko - psich :lol:

Pozdrawiam,
Gośka.[/quote]
Kurcze, z lekkim niedowierzaniem przeczytałam te słowa... te bardzo miłe słowa !! Bardzo sie ciesze, ze oprocz Asiaczka ktos inny docenił moj handling i to jak wystawiam basenji. Nie znamy sie, ale bardzo bardzo Ci dziekuje za tak miłe dla mnie słowa. Az sie zarumieniłam z wrazenia:oops: Jeszcze raz dziekuje.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavallo']Heja Asiaczek!!! :loveu: Dawno mnie nie było, ale Kalimera!!!

Czytałam o Keniolku, no brawo! Buziolki dla mojego dzielnego ulubieńca!!! :loveu:

ps. czy Ty też uwielbiasz Gecję? :cool3: (bo Twoja sunia ma na imię Kalimera?)[/quote]
Ja nie Asiaczek, ale mam nadzieje ze Asiaczek wybaczy mi (Perdona me!:lol:) ze sie wtrace.. Tak z tego co ja wiem to Asiaczek uwielbia Grecje, podobnie jak ja, uwielbiam Grecje, Cypr, Grekow i ich jezyk:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Darii zapewne chodzilo o sprzęt do nurkowania, tj. butla itd. W tym roku bylam tylko tydzien i plywala tylko z rurka, bedac 2 lata temu plywalam "amatorsko" z calym sprzetem pare metrow pod woda, ale bez kursow nie jest to zbytnia frajda, a kursy na miejscu sa bardzo drogie ;) Dlatego mam zamiar zrobic kurs w Polsce bo kocham nurkowac. A bylam jak zawsze w Sharm :)
[/QUOTE]

tak dokładnie o to mi chodziło..w Polsce na kursach przynajmniej się czegoś nauczysz.. ja przeszłam 2 zagraniczne i po 1 niewiele się nauczyłam, po 2 to co umiałam i tak zapomniałam:oops::oops:, no ale przynajmniej sprzęt potrafie skręcić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Trochę zaległych fotek z wystawy w Legnicy, na której byla prezentowana Buszka (I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek). Handlerką była ..... Savannah!
[url]http://img214.imageshack.us/img214/5535/resizeofwystawasierpiennn2.jpg[/url]
Cdn.
Pzdr.[/QUOTE]

Śliczna Królewna!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][CENTER][SIZE=3][B]Kowno /Litwa CAC 9.09.2007[/B][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - I ex, CAC, BOS, [SIZE=5]BOB[/SIZE] !!![/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]:loveu:[/COLOR]
[I]Ah ten Luśik kochany:loveu: Uwielbiam laskę !! Buziaki specjalne odemnie !![/I]
[B]JELLY JOSHREEN Asiaczek - [COLOR=Red]I ex. CAC[/COLOR][/B]

[B] JAZZY BOY Asiaczek -[COLOR=Red] I ex. CAC[/COLOR][/B]
[B] JUMA MONGO Asiaczek - [COLOR=Red]II ex. [/COLOR][/B]

[B] FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - [COLOR=Red]I ex. CAC [/COLOR][/B]

[B][SIZE=4] [COLOR=Red]FELKA - [SIZE=5]NOWY CHAMPION LITWY !!![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5]NOWY CHAMPION BAłTYKU !!![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=4][COLOR=Red][B]FARIK - [SIZE=5]NOWY CHAMPION LITWY !!![/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=5] :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=5]
GRATULACJE DLA ASIACZKA I BASKOW !!!
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER][/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[B][COLOR="Green"][SIZE="4"]SUPERRRR!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

<też tam miałam być, ale plany wystawowe się popsuły :shake::placz:>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][CENTER]Dopiero teraz dotarłam do domu, wiec dopiero teraz moge wiesci napisac kolejne z Kowna:
[SIZE=5][COLOR=Red][B]Asiaczki - I BIS Par Hodowlanych
I BIS Grup Hodowlanych
Felka BOG 4 [/B][/COLOR][/SIZE]
:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

[SIZE=3][B]GRATULACJE, BARDZO SIE CIESZE Z WASZEGO SUKCESU !!!:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE]
[/CENTER][/QUOTE]

[B][SIZE="4"][COLOR="Green"]SUUUPEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRR@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
GRATULUJE!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No to teraz strzeżcie się krzaczki i płoty ..... :lol:[/quote]
A co powiesz o swoich chłopakach? A może masz tylko sunie? Bo ja nawet tego nie wiem...

[quote name='Savannah']Kurcze, z lekkim niedowierzaniem przeczytałam te słowa... te bardzo miłe słowa !! Bardzo sie ciesze, ze oprocz Asiaczka ktos inny docenił moj handling i to jak wystawiam basenji. Nie znamy sie, ale bardzo bardzo Ci dziekuje za tak miłe dla mnie słowa. Az sie zarumieniłam z wrazenia:oops: Jeszcze raz dziekuje.
Pzdr.[/quote]
Wiedziałam, że będzie Ci miło!
Kananga - dzięki!

[quote name='cavallo']Heja Asiaczek!!! :loveu: Dawno mnie nie było, ale Kalimera!!!

Czytałam o Keniolku, no brawo! Buziolki dla mojego dzielnego ulubieńca!!! :loveu:

ps. czy Ty też uwielbiasz Gecję? :cool3: (bo Twoja sunia ma na imię Kalimera?)[/quote]
KALIMERA jest tylko w połowie moja, druga połowa - należy do Artura!

[quote name='Agappe']tak dokładnie o to mi chodziło..w Polsce na kursach przynajmniej się czegoś nauczysz.. ja przeszłam 2 zagraniczne i po 1 niewiele się nauczyłam, po 2 to co umiałam i tak zapomniałam:oops::oops:, no ale przynajmniej sprzęt potrafie skręcić:)[/quote]
Moi znajomi prowadza sklep ze sprzętem do nurkowania oraz organizują praktyczne kursy nurkowania np. w Egipcie. Mogę Ci przesłać na nich namiar...
pZDR.

Link to comment
Share on other sites

To teraz mala suprise... ;)
Safari :D

No to od poczatku...

Wsadzili nas w jeepy i wywiezli.. na pustynie. Oprocz skalek, kurzu i piachu - nic ciekawego.. Za to bardzo ciekawe drogi (a raczej ich brak), super wyboje, 8 osob w malym nieklimatyzowanym autku scisniety jeden obok drugiego. Efekt byl taki ze latalismy po sobie po calym samochodzie z krzykiem, walilismy glowami o szyby i sufit.. A kierowca byl super zadowolony i caly uhahany .. i przyspieszal :)
Fotki z auta robione

[IMG]http://www.bbeagle.republika.pl/a.JPG[/IMG]

[IMG]http://republika.pl/bbeagle/b.jpg[/IMG]

Dojechalismy do jakiejs "wioski". Tam znajduje sie "nie wiadomo skad wzieta" gora zlotego piasku.. po ktorej zjezdza sie na snowboardach czesto ;)

[IMG]http://republika.pl/bbeagle/c.jpg[/IMG]

A wszedzie mozna bylo spotkac beduinki i ich dzieci sprzedajace niby ichniejsze koraliki.. Tylko dlaczego na paru z nich byla metka "made in china" :D :D?

[IMG]http://republika.pl/bbeagle/d.jpg[/IMG]

Wyjechalismy wreszcie na asfaltowa droge uff...

[IMG]http://republika.pl/bbeagle/e.jpg[/IMG]

Co nie znaczy ze na cywilizacje... Akurat przez droge przechadzalo sie stadko kozek ;) Fotki cyknelam jak juz przeszly za...

[IMG]http://republika.pl/bbeagle/f.jpg[/IMG]

[IMG]http://republika.pl/bbeagle/g.jpg[/IMG]

Ciag dalszy nastapi... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Wlasnie te Egipskie "szybkie kursy" nie sa za dobre... Agappe idziemy razem na kurs :D:D[/QUOTE]

łała..ale stop.. ja już mam certyfikat..nawet dwa (pierwszy robilam jak miałam 12lat).. jakbym zrobiła kolejny mogłabym sobie już sama nurkować.. a jest to chyba jednak na razie bez sensu, bo jeszcze bym sie utopiła po drodze:oops::oops:

moja sąsiadka ma szkołe nurkową, prowadzi kursy w Polsce i organizuje wycieczki za granice ([url]http://www.individi.pl/[/url])

Link to comment
Share on other sites

Agasia super fotki!! czekam na kolejne.. potem może jakies baski jako przerywnik, a potem zajme się swoimi zdjęciami..
przez tydzień (a własciwie 6 dni) zrobiłam 595 zdjęć z czego moze na 5 jest moja mama, na 30-40 ja a reszta:roll::roll::roll: widoczki z łodzi,samolotu,spod wody, ptaszki, kotki, jaszczurka, coś krabopodobnego i chyba tyle :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']</p>
Asiaczku, ja mam jednego chłopca i dwie dziewuchy:)
Chłopiec, czyli Ben, ma taki mocz, że trawa po nim nie żółknie (nie wiem jak on to robi :hmmmm:):evil_lol:[/quote]
Mutant?;):cool1:

[quote name='Agasia']
A wszedzie mozna bylo spotkac beduinki i ich dzieci sprzedajace niby ichniejsze koraliki.. Tylko dlaczego na paru z nich byla metka "made in china" :D :D?
Ciag dalszy nastapi... :)[/quote]
E, czepiasz się!:lol:

[quote name='Agappe']Agasia super fotki!! czekam na kolejne.. potem może jakies baski jako przerywnik, a potem zajme się swoimi zdjęciami..
przez tydzień (a własciwie 6 dni) zrobiłam 595 zdjęć z czego moze na 5 jest moja mama, na 30-40 ja a reszta:roll::roll::roll: widoczki z łodzi,samolotu,spod wody, ptaszki, kotki, jaszczurka, coś krabopodobnego i chyba tyle :oops::oops:[/quote]
A coś skapnie dla nas z tych 595 fotek...?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...