Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marto-dalam osobny topik z namiarami na Bydgoszcz.... :)

Drako pieknosci! Tak, tak-boksery to typowe psy kolanowe :lol: :lol: :D

Ja tez podsylam pare :D

Z nowym plecaczkiem (wlasnorecznie szytym) :

4949.jpg

z nowym kumplem, 4 miesiecznym bernardynkiem:

4952.jpg

4953.jpg

4955.jpg

zakratkowany, czyli w jedynym dobrym kagancu... :

4956.jpg

i z zakopana w faflach pileczka :D :

4957.jpg

Dzis byla przepiekna pogoda, masa nowych psow do poznawania-ach, zeby to juz naprawde byla wiosna.... :-?

Link to comment
Share on other sites

anastazjo no namwet mi nie mow ze te zdjeica dzis robilas.. :o :wink: Nie macie sniegu?? U mnie to jest i nawet jeszcze dzis lekko pruszylo :evil: Jak patrze na te zdjecia to juz sie doczekac wiosny nie moge.. dluuuuuuugie spacerki po lace :) Ahh zyc nie umierac ;)

A Coris pekny jak zawsze!! Caludy dla niego.. :) Sliczny!!!!

Na tym pierwszym zdjeciu jak pieknie stoi..

A plecak SUPER!! ;) Jka ty go zrobilas?? Nawet nie wpadlabym na taki pomysl.. SUPER to wyglada!! Coris teraz moze sobie noscic pileczki i smakolyki hehe nie musisz sie przeciazac.. :)

Tez bede musiala Mejkowi kupic kaganiec, zeby sie chlopak pomalu przyzwyczajal..

Link to comment
Share on other sites

:D Mrowko :) Plecaczek jest z resztek mojego plecaka-stwierdzilam-dlaczego ja mam targac rzeczy Corisa na jego spacer?! :lol: W koncu to dorosly, zdrowy pies-nie ma tak dobrze ;) :lol:

Abi-przeciez ja zawsze mowilam, ze Corisek to malutki pieseczek i nikt mi nie wierzyl a teraz nie ma juz co do tego watpliwosci :D

Heheh-on tak celowo podszywa sie pod psa policyjnego :lol: To dobrze dziala na ludzi-jakos tak uspokajajaco, zabieraja swoje puszczone luzem, wsciekle psy na smycze, omijaja nas duzym lukiem... :lol: :lol: Wiem, wiem-wstretna jestem, ze to wykorzystuje ;) :lol:

Benkiem byl zachwycony i naprawde nie wiedzial, gdzie ma z tego szalenstwa patrzec :lol: W koncu jakis wiekszy pies do przewracania i tarmoszenia za ogon-malo tego, pies, ktory sam chce byc poniewierany i ma z tego jeszcze radoche :lol: Mowie Wam-kosmos radosci :lol:

Aireedhelien-chodzi o kolor? Jesli tak, to z nim bywa roznie-zmienia kolory 3 razy do roku-od dosc jasnego do prawie czerwonego-mozna sie pogubic :lol: Teraz ma kolor ciemnego miodu (z dodatkiem rudej czerwieni), do lata troche go przyciemni jak znam zycie.

Dziekujemy za pochwaly pod naszym adresem :D Staramy sie, staramy choc na fotkach dobrze wypadac :D

Marto-alez Grafko rosnie! No i polysk ma niesamowity :D Czym Ty go wypastowalas? :D ;) Czy ta pierwsza fotka jest moze po dluzszym spacerku? Ma mine, jakby mowil: daj mi juz odpoczac, gdzie znowu z tym aparatem :lol: Slodziak :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

Oglądam piesiowe i piesie - wszystkie piękne.

Chciałem pokazać Demona i jak zwykle próby dostarczenia tu fotek spełzły na niczym, ale się nie poddałem.

Znalazłem dziś jakąś książkę o robieniu stron www, poczytałem i...

To straszne dzieło, ładuje się okropnie, ale to parę godzin nauki. Zamieściłem 4ry fotki demona na http://stronademona.friko.pl

Może ktoś ma sporo cierpliwości i wyrozumiałości.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...