Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

Dziewczyny!!!

Czy wy troszke nie przesadzacie z tym strzyzeniem :o , przeciez boksera nie ma z czego strzyc :roll:

Te kilka odstajacych wloskow na udach :o

Wybaczcie - ale strzyzenie boksera to profanacja.

Czuje sie kompetentna do wypowiedzi w tym temacie bo Bazyli pochodzi z hodowli kojcowej, od kilku pokolen psy te mieszkaja na dworze i naprawde jak na boksera jest mega kedziezawy :D . U mnie oczywiscie mieszka w cieplym mieszkanku i przewala sie z fotela na fotel wiec troszke wloskow juz stracil. Nigdy nie spotkalam sie w opisie sedziego z zarzutem "siersc zbyt dluga na udach" :D u zadnego boksa.

Wiem, ze w monografi boksera baaardzo starej, ale i baaaardzo wartosciowej istnieje uwaga na ten temat (byc moze w innych zrodlach rowniez).

A propo podnoszenia tylnej lapki, to Bazyli podnosil w wieku 3 miesiecy :D i to zawsze a nie sporadycznie.

A na konic fotka leniucha :D :D :D

IMG_0863.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sylwio przyjedz, przyjedz!!!! Strasznie bym chciała poznać wreszcie Ciebie, Picassa i Drachmę !!! Ja jak pisałam będę na 99%, no chyba,zę mnie nagle coś rozłozy.. Zawodów zadnych chyba nie mam bo sprawdzalam tak więc chyba nic nie stanie na przeszkodzie.. :) Już się nie moge doczekać.. :)

To bedzie nasz debiut !!! Oby udany.. ;)

Ps. Mnie sie Shrek też wydał ogromniasty.. Pani Gosia mówiła,ze jest bardzo duży jak na psa ale nie wsopminała nic o dokładnych wymiarach.. W każdym arzie na fotkach, przy innych psach wygladąda na naprawdę rosłego.. :) Chciałabym by Graf taki był w przyszłości.. :)

A co do ustawiania to -jak twierdzi sama włascicielka- głównie talent aktorski Patricka.. :)

Link to comment
Share on other sites

Shrek ma długą szyję,którą lubi mocno wyciągać i ogon!To go powiększa!

A przy okazji cudnie się ustawia-to prawdziwy aktor :D

Ale wzrost ma absolutnie przepisowy :wink: -przecież to górna granica wzrostu dla dużego samca.

Chociaż moim ulubieńcem i tak jest Grappa

Ach-kiedy Picasso miał taką szyję :wink: Z adnotacją sędziowską "doskonała"-teraz ma tylko karczycho :evilbat: ,po łabędzich kształtach zostało wspomnienie....No i obroży fajnej nie można dostać :evilbat:

****

Abi-no dla urody pupila trzeba robić co można.

Na którejś z wystaw,jak już wiedziałam,że bokserom można przystrzygać "nogawki" zwróciłam uwagę na pupki naszych milusińskich.I co?Faktycznie-niektóre miały obrzępolone nogawice aż miło :lol: Widać,że właściciele boksów na strzyżeniu to się za bardzo nie znają :lol: :lol:

Ale to było strzyżenie z miłością :lol: :lol:

***

No,chyba w takim razie będę musiała pokazać się w Bydgoszczewie :wink:

Jakieś konkretne namiary na tą wystawę?Poproszę bardzo :D

W sędziach nie będę przebierała-jadę towarzysko(jak zawsze zresztą).

Pstrykniemy rodzinną fotkę :D :wink:

***

Kufi bardzo wyrósł-kawał boksa się zrobił.

I dziewczyny podrywa,listowe zresztą :wink:

A że Sarunia to kawał kobitki-już pisałam :D

Dobrze dbaj Ago o swojego skarba :D

Link to comment
Share on other sites

Tylko prosze o duza dawke zdjec :D i oczywisci relacji ze spotkania..

Sylwio Drachma jest sliczna, a jak mknie po kladce i roznych przeszkodach! :D

Abi Bazy na tym zdjeciu bosko wyglada!! Ta mordka, te czerwone oczy ahh juz sie zakochalam.. ;)

Pamietajcie duzo zdjec!! Bo chce piechy zobaczyc jak nie na zywo to chociaz na zdjeciach :D

Wysciskajcie je mocno..

Link to comment
Share on other sites

Mrowka-Drachma jest zawsze śliczna :D -co ciekawe-im starsza,tym piękniej potrafi zaprezentować,jaka jest śliczna :lol:

Jestem dumna,że jest moja.

A co do zdjęć-różnie bywa...:wink:

Szczególnie u mnie...

W zeszłym roku byliśmy na wczasach w Janowi Podlaskim,przed samą sierpniową aukcją.

Obcykaliśmy championki,ogiery czołowe(min ostatnie zdjęcia z Polski Ecaho)-mieliśmy cudne zdjęcia w objęciach z najpiękniejszymi klaczami na świecie :D

I co?ZGUBILIŚMY FILM-tak po prostu :oops: Wierzyć się nie chce.

Na jednym ze spacerów wypadł nam film-koszmar...

I pamiątkę diabli wzięli :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sylwio Drachma jest sliczna, a jak mknie po kladce i roznych przeszkodach! :D

dlaczego ja nigdzie nie widze drachmy pedzacej po kladce??? :cry:

moj chlopak, ktoremu boksery sie nie za bardzo podobaja [twierdzi ze to biedne uposledzone psy (chodzi mu tu o zgryz) i nie przepada za krotkimi kinolami] twierdzi ze picasso jest pieknym psem. ach jak mnie tym zaskoczyl. a jak mu go pokazywalam wiele miesiecy temu to nie podobal mu sie. a teraz miodzio ;)

Link to comment
Share on other sites

Sylwio Drachma jest sliczna, a jak mknie po kladce i roznych przeszkodach! :D

dlaczego ja nigdzie nie widze drachmy pedzacej po kladce??? :cry:

moj chlopak, ktoremu boksery sie nie za bardzo podobaja [twierdzi ze to biedne uposledzone psy (chodzi mu tu o zgryz) i nie przepada za krotkimi kinolami] twierdzi ze picasso jest pieknym psem. ach jak mnie tym zaskoczyl. a jak mu go pokazywalam wiele miesiecy temu to nie podobal mu sie. a teraz miodzio ;)

To moja Drachmusia :D

download.php?id=24

download.php?id=25

Picasso dziękuje pięknie :oops:

Coś jest w tym moim psie-zaczarował już sporą grupkę osób-takiego mam czarusia w domu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...