Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elementy IPO cwiczone byly na kieszeni kurtki :wink: :D

hyhyhy tak mi sie zdawalo ze to kurtka.

Abi powiedz jak wygladalo szkolenie na psa ratownika, kiedy je robilas i dlaczego. czy bazyl bral udzial w jakis akcjach i ogolnie co ci wpadnie do glowy z tym zwiazane...

pozdrawiam 8)

Link to comment
Share on other sites

Super!! A ten pyszczek Bazego sliczny.. :) Tylko jednej osoby na tej fotce brakuje..... Ciebie!! Widze ze u Was tez snieg topnieje.. u mnie juz prawie nie ma i jest ciapa :(

Mejk tez sie dzis patyczkiem bawil z innym psiakiem i doszlam do wniosku ze on jest okropny :lol: bo ciagle zabiera bokserkowi i ucieka no a jak juz tamten nie jest zainteresowany - nie chce mu sie biegac bo ma troszke nadwage to kladzie patyk na ziemi i czeka az podejdzie i wtedy hyc i juz nie ma Mejka z patykiem :lol: :lol: albo czeka az wezmie to pyska a pozniej mu wyrywa.. :lol: :lol:

Dawac wiecej fotek... ;)

Link to comment
Share on other sites

IMG_0060.jpg

:o To jest Grafcio?? :o Jejuuuu jaki on juz jest duuzy.. :o A jaka klata mu sie robi... Co Ty mu dajesz ze taka klate ma? :lol: :lol:

Foty Super!!! Wklejaj tu jeszcze jakies.. Bomba! Jak stoi oparty o ten blat.. ahh swietne! Pyszczek ma ladny taki duzy :)

A z ta mopsiczka to nie nic jej nie zrobil?? :D Hihi :( Mejk ostatnio przestraszyl yorka i jakiegos psiaka malego :( Biedne albo biedni wlasciciele psiakow,,, bo musieli sie wracac po psiaki bo do klatki pobiegly :-? :D No a tak czytam to sobie i piszesz ze z zrebaczkiem tez to pomyslalam ze z jakims malutkim a tu.. :o Graf nie boi sie koni?? i jeszcze jedno to Twoj kon?? :)

Link to comment
Share on other sites

A więc po kolei.. Graf chyba wcale nie ma zbyt dużej klaty.. Tata stale narzeka,ze powinnam go bardziej męczyć bo taki sledzik z niego (nie rozumie,ze jest na to za młody.. :( )

Co do Bebe to jest to ulubiona kolezanka Grafa-oni się kochają !!! Młody jest niezwykle delikatny w stosunku do niej.. Bebzik ma teraz 6 miesięcy i w porównaniu do grafa to maleństwo a mimo to swietnie się dogadują.. To wygląda cudnie jak Grafi "schodzi na parter" by byc na jej wysokosci.. :) Poprostu miodzio.. Aż wierzyć się nie chce,zę on potrafi być tak delikatny..

Jeśli o źrebaczka chodzi to niestety nie jest mój ale mojej przyjaciółki.. Za to jego ojcem był mój były konik.. :) Generalnie Graf koni sie nie boi.. Wrecz przeciwnie.. Czasem pozwala sobie na zbytnią śmiałość.. :)

Link to comment
Share on other sites

Klata mu sie dopiero zrobi :) A co do delikatnosci to Mejk chyba nigdy delikatny nie bedzie :-? Jak jakis maly piesek do niego podejdzie to od razu lezy na ziemi bo on zacznie po nim skakac itp. A z duzymi bawi sie ladnie. Ojcem konia byl ten co go sprzedalas?? Jak tak to urode odziedziczyl po tacie :D Heh Jeszcze do mojego przyszlego "zwierzynca"(Dog niemiecki, bokserek) przydalby sie choc jeden kon :) Ale z tym to moge chyba tylko pomarzyc... :(

Jesli ktos ma to niech daje fotki...

Link to comment
Share on other sites

Co do molosów to się zgadzam... :) Większość jest cudna.. Z resztą dla mnie im większy i potęzniejszy pies tym w moim odczuciu ładniejszy.. :) Manię wielkosci chyba mam ostatnio.. Hehe..

Zanim kupiłam Grafa chciałam m.in.: doga niem. , fila brasileiro, mastifa ang. , tosa inu i kilka podobnych.. Ale ostatecznie wybór padł na boksia.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...