Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marto-i mowie dalej, ze Graf jest podobny do taty!

E tam-ja mam ladniejsze fotki Bastera z Lodzi :D Jak tylko obrobie, to wysle Basterowi do pokazania :D

Ja rowniez gratuluje wyniku!!! Baster to przepiekny mlody pies i na pewno bedzie o nim slychac na ringach :D

Milo bylo porozmawiac! Mam nadzieje, ze spotkamy sie we Wroclawiu i Warszawie na klubowej!

A my wrocilismy z brazem i uwazam, ze jak na stawke, ktora byla, to chyba lepiej byc nie moglo :)

Dzis w Bydgoszczy spotkalam sie z Pawlem i Fabianem i tez pogawedzilismy sobie troche :D

Tym razem do nas do domu trafilo dosk, zloto, zwyciezca rasy i na dokladke 4 (choc niestety nie liczone :()miejsce na grupie :) Pies teraz pada i odpoczywa, jak tylko odetchne, wstawie fotki z Lodzi a teraz czas na kawe :D

I musze dodac jeszcze-zaluj Marto, bo byla suczka z tej samej hodowli co Graf w Bydgoszczy (zreszta ona tu mieszka!)-FREYA z Robertowej Chatki, urodzona 01.04.2003 po Cosmo i Poli z Lesniczowki Jana.Ogoniasta, ciemno pregowana, ladna suczka :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla wszystkich.

Anastazjo, czekam na fotki.

Gratulacje dla wszystkich wystawców.

My też dziś ciężko pracowaliśmu, Baster zdobył vice mistrzostwo klubu w PT i jak na start z rozciętą łapa to duży sukces (stawka 6 piesków). Gratulacje dla Campari Nostrum i Moniki za zwycięstwo.

PS- przy okazji zaliczyliśmy z Basterem testy psychiczne - 15 pkt.

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE !!!!!!!!!

Kasiu żałuję baaardzo,ze nie mogłam dojechac ale byłam uzależniona od koleżanki więc niewiele mogłam zrobić.. :(

Będę za to w Lesznie i licze,ze i tam sie spotkamy.. :)

Co do tej suczki to ona jest akurat z równoległego miotu tyle że po całkiem innych rodzicach.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie siedzę i oglądam fotaski i dochodzę do wnisku, żę wszystkie piechy powinny być z ogonami i uszami!!!

Marta !!! Graf jest naprawdę przecudny z tym ogonem!!! Po rpostu CUDO!!!! Czy na tym forum tylko Ty masz boksa z ogonem?

A tak wogóle to wszystkie piechy przepiękne!!! I na pewno baaardzo mądre!!!

JusT@ & GALA (uszata i ogonata)

Link to comment
Share on other sites

Ah.. Bardzo nam miło.. Dziekuję za komplementy w imieniu Grafa.. :)

Jedyny nie jest napewno. Wiem,że jest tu suczka GOTHA z hodowli Renezu,która tez ma ogonek ale czy są jakieś jeszcze to przyznam się,ze nie pamiętam.. Ale chyba nie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Grafcio sobie załużył!!!

GAL to jedyny sznaucio ogoniasty na tym forum, zresztą jedyny tez u mnie na osiedlu;) Ale mam nadzieje, że wkrótce to się zmieni... Więc pozdrwionka od ogonatej dla ogonatego ;)

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

No !! Czyli wszystko jasne.. :)

OGONIASTE GÓRĄ !!!! ;)

Pozdrowienia dla Ciebie i twojego ogoniastego..

Ps. Graf jest jak dotad jedynym ogoniastym jakiego widziałam w Poznaniu..

W Głogosi jest ich kilka ale to już Luboń.. ;)

Link to comment
Share on other sites

OGONIASTE GÓRĄ !!!! ;)

Podopisuję sie pod tym razem z GALUCHĄ:) U nas na bemowku to nie ma raczej takich psinków nieciętych i bardzo nad tym ubolewam... szzcególenie, że teraz pojawiło się kilka szczeniorków oczywiście BEZ ogonków :(

Ale jest rottek z ogonem i po prostu cudo!!! A sznaucera z ogonem to chyba widziałam na ulicy ze 3 razy (nio nie licząc mojego :wink: )...

Ogonomaniaczka Just@ & ogonata GALA

Link to comment
Share on other sites

O wpadke chodzilo mi o ten ogonek :lol: Ehh.. chcialam zablysnac i mi sie nie udalo.. :roll: :lol: Noo ale dziekuje ze mnie poprawiles!

A my sie juz znamy z forum bokserkow 8) Tylko ostatnio wogole Cie tam nie widac, ale dobrze ze tutaj chociaz jestes! Mam bokserka ktory ma 11 miesiecy ( a 28 maja bedzie miec rok :o ). Niestety jest bez rodowodu :( Noo ale i mojego pieknisia kocham! :D :D Za niedlugo zamieszcze zdjecia tylko musze wypstrykac klisze- co nastapi w sobote lub niedziele (jesli bedzie ladna pogoda) na szkoleniu :D

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz w całości i nie tylko :D

Zdjęcia nówki-uczymy się powolutku :D :wink:

5485.jpg

5484.jpg

5483.jpg

5482.jpg

5481.jpg

To tyle Drachmusia :D

Picasso nienawidzi fotek i aparatu-zawsze widzi,że mam aparat i w pedzie potrafi podbiec do mnie-dla figli :wink:

Nie chce współpracować-na Mazurach chodził w ogródku i sprawdzał,czy aparat położyłam na stole :evilbat:

Ale mam kilka fotek-dzisiaj będę wywoływała :evilbat:

OPczami wyobraźni już widzę efekty mojej pracy :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Drachmusia to śliczna panienka :D

Ja w końcu od wczoraj stałam się posiadaczką aparatu cyfrowego i będę mogła szaleć ze zdjęciami. Jak na razie mam parę fotek z wczoraj, ale wszystkie z mieszkania i nie są za dobre, ale to dopiero początki, bo niedługo pewnie zapcham cały dysk zdjęciami :) rodo42.JPG

Link to comment
Share on other sites

Rodosik super.. :) Piękny psiak.. :) Mam nadzieje,ze spotkamy się kiedyś na wystawie..

Zdjęc oczywiście prosimy ile sie tylko da.. ;)

Ja sama mam juz zapchany dysk na maxa.. Hihi.. Ale jako,ze nam z kolei siadła cyfrówka to musze przystopowac na jakiś czas.. :(

A ktoś musi nam przecież dostarczać foteczki... :)

Sylwio.. Fajnie.. Taki znak szczególny co nie? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...