Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

No z Bydgoszczy mały zostal już wycofany więc nic z tego.. Zaczynamy od Leszna...

A co do zachowania to coś w tym jest.. Graf czasem zachowuje się jakby głuchy był.. :-? Ja go wołam a on nic.. :( W ogołe troszkę bardziej samodzielny się stal.. Hmm.. Mam nadzieję,ze mu to minie niedługo..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mata Grafcio pięknie rośnie( a po wypadku choć to tylko zdjęcia nie widać żadnych uszczerbków) i oby tak dalej a co do wystaw to w Lesznie już widzę was na ringu a w Bydgoszczy również choć jak wiadomo tylko w cechach towarzyskich. No ale mam nadzieję, że i w takich będziesz choć tam to porozmawiamy i liczę, że wystawa będzie UDANA!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Też mam nadzieję,ze wystawa w Bydgoszczy bedzie udana.. Będę trzymała za was kciuki.. :)

No i oczywiście postaram się tam dotrzeć osobiście.. :)

Ja za to najbardziej nie moge się doczekac Leszna.. Ciekawa jestem jak wypadniemy.. ;) Ale chyba lepiej się nie nastawiac zbyt pozytywnie bo potem porażka moze nas za mocno rozczarować no a jakoś nie wydaje mi się by młody mial duze szanse na zwycięstwo.. :(

Ale co tam.. Bez walki się nie poddamy.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehehe-moja rodzinka tez stwierdzila, ze trzeba teraz dla odmiany Corisowi uszy przyszyc i ogon :lol: :D

Marto-dla mnie fotki bombowe!!! Graf przepieknie rosnie a na dodatek nie widac, zeby byl po przejsciach! No i coraz bardziej widac podobienstwo do tatusia :)

Oj bedzie on spory, bedzie :D

Pawle-wyslalam Ci przed chwilka trase dojazdowa (mapki i wyjasnienie)na teren wystawy w Bydgoszczy :) Mysle, ze nie bedziecie mieli problemow z trafieniem :)

Juz sie powoli przygotowujemy (ale najpierw Lodz) :)

Ja tez cos na dzien dobry przedstawiam :D Tak wyglada moj pies, kiedy czeka na nagrode... :

http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/5461.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kasiu cieszę się,ze Graf Ci się podoba.. Mam nadzieję,że faktycznie będzie to kiedyś duży, mocny pies..

Ja mam juz chyba na tym punkcie obsesję.. Ciągle mi się zdaje,ze jest maly, chudy i mizerny ;)

Wiem,wiem.. Muszę czekać.. :)

No a Corisik??? Ma takie śliczne oczka na tym zdjęciu.. To spojrzenie jest poprostu rozbrajające.. :lol: Założę się,ze dostał to na co czekał co?

Kto by takiej cudnej mordce odmowił?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Aha.. Mam możliwość pojechania to Łodzi towarzysko z koleżanką..

Mówisz,ze jedziecie z Corisem.. Hmm.. To moze się wybiorę.. A następnego dnia do Bydgoszczy.. ;) Taki mały maraton.. ;) Hehe.

A jeśli byśmy mieli nie dotrzeć to będziemy trzymać za was kciuki.. :bigok:

Ps. Serio Graf jest taki podobny do Tonga? Ja jakoś tego nie widzę.. :( Hmm.. Chyba muszę się wybrać do Pani Jandy i poprosić o pozwolenie na małą sesję fotograficzną z tatusiem.. ;) Hehe..

Potem będziemy porównywać..

Link to comment
Share on other sites

Qrcze-napiasalam dlugi post i mi wcielo :evil: :evil:

Marto-dostal, oj dostal :D Ciacha watrobkowe to cos, za co potwor zrobi wszystko :D

A Graf jest podobny! Tatusia widzialam tylko raz, ale pamietam go dobrze, wlasnie ze wzgledu na budowe a i glowka wydaja sie byc zblizona :) A o sesje i tak poprosze :D

Do Lodzi jade zuplenie przez przypadek, poniewaz ma byc moja przyjaciolka Monika z Australii (z lukrowych) i moze to byc jedyna okazja, aby sie z Nia spotkac! Wiec jak moglabym taka okaze przepuscic!

Mam nadzieje, ze potwor nie bedzie zbyt wymeczony po Lodzi i w Bydgoszczy bedzie mial ochote sie wystawic... :lol:

Baster, oczywiscie, ze spotkamy sie przy ringu :) Moge byc troche nieprzytomna (ma byc cala masa znajomych, nie tylko od bokserow), wiec skolowana bede, oj bede :lol: Prosze wiec w razie czego huknac na mnie :D

Wy wychodzicie pewnie przed nami i jako pierwsi-bedziemy kibicowac!!!

Jestem ciekawa, czy sedziowane beda najpierw psy pregowane i zolte a potem suki, czy tradycyjnie-najpierw pregusy, potem wszystkie zolte.Mam do wystawienia jedna zolta suczke w mlod. a nie doajde wlasnym transportem i martwie sie, ze kierowcy nie bedzie sie chcialo tyle czekac :(

Tak czy tak jedziemy tylko towarzysko :D A to juz tylko 2 dni :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie (dzieki uprzejmości koleżanki mającej skaner :) ) moge wstawić tu dwie foteczki TONGA - ojca Grafa.. Niestety tylko dwie gdyż więcej nie mam.. Ale to zawsze coś.. :)

Na pierwszej Tongo (żółty) wraz z Cosmo v.Marienfeld

Tongo%20i%20Cosmo.jpg

A tu już w pełnej krasie TONGO z Dobrskiej Szosy

Tongo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...