Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Macie śliczne psiaki :D

a tu ostatnie zdjęcia mojej bull-box-bandy prawie całej (bez jednego rudego bullka ale on sie nie zgadza z synem...) jak układa się do snu...

banda1_maly.jpg

banda2_maly.jpg

banda4_maly.jpg

banda3_maly.jpg

A tu tylko moje (na prawie bo ogoniasta jest 1/2 moja :wink: )

banda0_maly.jpg

Większe zdjęcia będą zaraz na mojej stronie...

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Zawsze jak przeglądam boksery to żelazny post fotki boksiów. Wszystkie pikne. Czasem tylko fotka może gorsza. Badzo fajny pysio w szafce i rodzinka też pikna. Trzeba przyznać, że taka rodzinka to marzenie każdego bokseromaniaka.

Poprawiłem troszkę stronę Demonka. Miałem chwilę czasu i teraz chyba troszkę lepiej wygląda, a i nowe zdjęcia są.

Mam jeszcze takie, które wydają mi się nieco śmieszne. Za chwilę je dołączę.

Zapraszam http://www.stronademona.republika.pl

Link to comment
Share on other sites

To tak jeszcze przy okazji pytanko odnosnie tego kagańca..

Otóż pysio ma miejsca bardzo dużo (za radą Sylwi kupiłam taki spory co by Graf miał duzo miejsca i mógł spokojnie otwierać dziobasa) ale martwi mnie to,ze kaganiec mu prawie że na oczy włazi.. Wiem,ze boksie mają krótkie mordki i pewno zawsze jest z tym problem ale moze ten mój źle dopasowany albo co? A moze powinnam mu te paski boczne na maxa popuścic? Tylko czy wtedy nie będzie za luźny? Hmm.. Jak prawidłowo dopasowac ten kaganiec???

Dzięki za wszelkie rady.. :)

Link to comment
Share on other sites

Noo.. JA taka okropna jestem... ;)

Kupiłam bo kiedys napewno się przyda.. Ale nie mam zamiaru mu go teraz zakładać.. Tylko jak zajdzie taka potrzeba.. Kaganiec w domu musi poprostu być..

Co do tego jak Graf to znosi to powiedziałabym,ze średnio umiarkowanie.. Nie ściągał go jakoś bardzo łapami ale jak wzięłam go na wieczorny krótki spacer to nie dość,ze brykał jak koń na rodeo to jeszcze rozpedzał się i z całej siły walił tym kagańcem we mnie.. To chyba miała być zemsta.. ;) Hehe

Link to comment
Share on other sites

DINA : Tak był robione na Błoniach :D :D.

A cio ?

Fajnie imię DINA = DINO oto mój :)))

Tak pytam bo w Krakowie bywam często, tak wogóle to jestem ze Skawiny, na Błoniach tez bywam nieraz. To świetne miejsce w Krakowie gdzie psy moga się wybiegać :) A pseudo Dina mam dlatego że mój piesio (widoczny na emblemacie -zdjęciu obok ) tez ma na imie Dino :D

Link to comment
Share on other sites

Heh-dlatego my nie nosimy metalowego... :lol: I ze wzgledu na nasze nogi i ze wzgledu na "zaciemnienie" :lol:

Coris ma b.krotki grzbiet nosa (ledwo co sie mieszcza dwa czubki palcow od trufli do nasady grzbietu nochala), dlatego pierwszy (po poprzednim boksiu) i drugi metalowy ma powycinana skore, ktora spoczywa na grzbiecie nosa w lodeczke (wycinalam od strony oczu, aby pasek byl jak najwezszy)a i tak kiedy spal w pociagu to byla tragedia, bo jak sie polozyl, to wszystko mu oczy zaslanialo :(

Rozmiar jest ok-Graf moze swobodnie otworzyc pycho-ja sprobowalabym poluzowac paski po bokach (ale one chyba tylko obniza dol kaganca), jesli nie bedzie dobrze, to boki zostawic a poluzowac gore (to ona "ciagnie" kaganiec do oczu). Jesli nadal bedzie mial to na oczach-przyciac pasek, ktory opiera sie na kufie :) Innego sposobu nie ma :( Taki typ.To sobie teraz wyobrazcie, jak zalozyc kaganiec...buldogowi angielskiemu czy mopsowi!

Dlatego mamy skorzany i jest spokoj :D Nie wlazi w oczy, spokojnie sie gnie a ze sporo jedzdzimy, to jest akurat :D No i ludzie sie jakos tak dziwnie odsuwaja :lol: :lol: Jakby Hanibala naprawde zobaczyli (no wiecie-czarna skora, masa nitow) :lol:

4956.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestescie okrutne!! :lol: :lol: :lol: Jak mozna takim kochanym bokserkom zakladac takie cus!! :D

A tak napowaznie to tez bede musiala kupic Mejkowi.. wkoncu tak jak Marta napisala

Kaganiec w domu musi poprostu być..
:wink: Bedzie trzeba sie porozgladac. Marta masz moze jeszcze jakies zdjecia Grafcia w tym kagancu?? My chyba zdecydujemy sie nad skorzanym. Zobaczymy jeszcze ktory bedzie lepszy..

Wysciskac wszystkie bokserki od nas!! :) Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...