Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sylwio wybacz, musze byc troszke zlosliwa bo taka moja natura, przyznaje sie na wstepie - jestem mega podla :oops: :oops: :oops: , ale wszyscy wlasciciele grubaskow twierdza, ze sa dobrze zbudowane :-? :wink: :wink: :wink:

Ja mimo wszystko, bez wzgledu na to czy to tluszczyk czy miesnie - polecam trening :D :D :D

Mnie grubiastosc psiakow wpedza chyba w kompleksy, bo wszyscy moi znajomi twierdza, ze na Bazyku mozna by sobie zeby polamac :cry:

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

A tak juz bez zlosliwosci, to widze, ze mamy wspolna pasje - obroze, smycze, szelki :D :D :D , kochamy "ubierac" nasze pieski :lol:

W domu robi się niezła rupieciarnia z tego powodu :D

Ale fakt-uwielbiam to :wink:

Zawsze mi mało-na szczęście nie mam w domu oponentów i mogę do woli nadwyrężać mężowską kieszeń :wink:

Co bardzo cieszy zarówno mnie jaki i mojego męża :roll:

Co do tłuszczyku Picasikowego-to nie ma go wcale aż tak wiele :wink: -może to zdjęcie wyszło tak monstrualnie-w sumie sama się lekko przeraziłam :-?

Może w najbliższym czasie pstryknę coś nowego i będziemy konfrontować :wink:

Link to comment
Share on other sites

Picasso jest powalający !!!! Mnie się własnie taki "byk" marzy.. Tak dla mnie powinien wyglądac bokser.. Potęzny, silny, dumny.. CUDO !!! :)

Z tym cudem to bez przesady 8)

Takie byki niestety mają spowolnione reakcje :wink: -bardzo filozoficzne podejście do świata,iście myślicielskie :wink:

Natomiast reakcje wyskokowe do innych psów-to błysk i ponad 40kg wisi na smyczy flexi :-?

Ale dzięki za słowa otuchy :wink:

Link to comment
Share on other sites

TAK nowe obrozki i smyczki to prawdziwa przyjemnosc. U mnie to prawie choroba, jesli wytrzymam pol roku z jedna obroza na Bazyku to bedzie rekord :P . Pieski moich przyjaciol nosza obroze po Bazylim (jak im je przekazuje to sa prawie nowe), a i ja czesto od kogos "wyciagne" obrozke, ktora mnie urzeknie. Teraz poluje na cos naprawde extra. :D

Link to comment
Share on other sites

Abi :o -ja też szukam czegoś ekstra-to chyba właściciele boksików budzą sie z zimowej zapaści.

Najfajniejsze jest to,że sama nie wiem,czego szukam :wink:

*******************************************************

I jeszcze zdjęcie Picassa z tego samego spaceru-to specjalnie dla Abi :wink: ,żeby doszukała się chociaż troszeczkę mięśni pod tłuszczykiem u mojego psiska :wink: :lol: :lol:

Tutaj kawaler wyszedł stanowczo lepiej :D

5008.jpg

*******************************************************

A tutaj Drachmusia w szeleczkach.

Jeszcze kilka dni a sunia będzie miała 5 urodzinki(31 marca) :D

5007.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein:

PIEKNE BOKSIE!!!

Nie pamietam dokladnie, ale czy oba psiaki maja zblizone pochodzenie, sa calkiem do siebie podobne :D

Tez mamy szelki manmatu, ale bazy nie jest milosnikiem szelek. Wiesz o czym mysle, kurcze - obroza ferplast czerwona na click - clack, super widzialam w katalogu, ale nie ma w Polsce i nie chca sprowadzic :evilbat: .

Jesli znajdziesz cos fajnego daj znac.

Obrozka w lapki tez jest super, ale zima bardziej mi sie podobala na moim bokserku. Obroza Picassa na zdjeciu na plazy (chyba na plazy) wyglada interesujaco. :D

Link to comment
Share on other sites

Nie pamietam dokladnie, ale czy oba psiaki maja zblizone pochodzenie, sa calkiem do siebie podobne :D

Brat i siostra dokładnie-Drachma jest starsza o 2 lata.

Wiesz o czym mysle, kurcze - obroza ferplast czerwona na click - clack, super widzialam w katalogu, ale nie ma w Polsce i nie chca sprowadzic :evilbat: .

Jesli znajdziesz cos fajnego daj znac.

Dam znać napewno :D

Obrozka w lapki tez jest super, ale zima bardziej mi sie podobala na moim bokserku. Obroza Picassa na zdjeciu na plazy (chyba na plazy) wyglada interesujaco. :D

To rzeczywiście była fajna obroża-na dodatek z odblaskiem.

Ale nadgryzł ją ząb czasu i niestety jest lekko hm...zdezelowana :D

Łapkowane obroże z manmat'a rozwaliły mnie całkowicie-kupiłam każdemu boksikowi po jednej.

Picasso niestety ma łeb za duży,więc obroża przeszła na Drachmusię :wink:

Z manmat'a mam jeszcze ubranka zimowe dla moich maluchów-ze znaczkiem firmowym-pełny odlot :wink:

Psiaki je uwielbiają - wszystkie bez wyjątku-same nastawiały się do ubieranie przed zimowym spacerkiem w mrozie :D :D

Nawet babcia,raczej nie rozpieszczana w poprzednim domu uwielbia swoje ubranko.

Link to comment
Share on other sites

A mnie się takie byczki podobają i juz.. Nie widziałam Picassa na żywo ale wierze,że to nie tłuszczyk ;) (bo tłuscioszka mieć bym oczywiscie nie chciała) :)

W każdym razie troszkę żałuję,ze Graf to taki "śledzik" Ale on ma jeszcze czas.. Może nabierze takiej masy na jaka liczę.. :)

Ps. Drachma slicznie tu wyszła..

Link to comment
Share on other sites

Picasso-jestes wielki! Moze sie podzielisz z Corisem? :D

Moj tez juz wazyl ponad 40 kg, ale taki duzy to nigdy nie bedzie!!!

Kufi-no ladnie, juz na panienki w tym wieku? :lol: :lol: :lol:

Ha-ja tez dam pamiatki z przeszlosci :)

Na fotkach malenswo ma 6 tygodni, czyli 1,5 tygodnia przed przybyciem do nas :D

5033.jpg

5034.jpg

http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/5036.jpg

a co z tego wyroslo? :D

5025.jpg

5026.jpg

5027.jpg

5023.jpg

8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakiż on był słodziutki jako maluszek.. :) Nic tylko miziać takiego.. :)

Teraz jest równie piękny.. No i chyba jest jednym z najbardziej fotogenicznych boksiów jakie znam.. Cudnie wychodzi na fotkach (podobnie jak w rzeczywistosci).. :)

Ah.. Co ja bym dała za fotki Grafa z tego okresu.. :( A mam tylko jedną - sciagnięta zresztą z netu.. :(

Link to comment
Share on other sites

jakie fajne boksie :angel:

anastazja twoj coris jest najladniejszym bokserem jakiego widzialem (moim skromnym zdaniem) a jaki byl fajnie pomarszczony za mlodosci :lol:

sylwia twoj/a tekila ma super pychol :lol: taki slodki hehe

Mnie tez się Coris bardzo podoba, a jesli masz wątpliwości czy Tekila to on to zajrzyj na wyżej podane linki ;)

Link to comment
Share on other sites

To porównanie mojego malucha (niestety kupilismy go jak miał prawie 4 miesiące więc nie wiem jaki byl jako szczeniacek.. :( )

Mały Grafcio (3,5 miesiąca)

http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/3257.jpg

Prawie duzy Grafcio (9/10 miesięcy)

IMG_0001.jpg

Ps. Basterek jest naprawdę boski.. Coris też-ale to już mówiłam nie raz.. :) Wszyyystkie boksy są piękne.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...