Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta kto pierwszy ten lepszy :lol: hehe

:oops: Co do tego zdjecia :oops: to myslalam ze Grafcio siusiua bo Mejk jeszcze tak sie zalatwia "kucajac". No a grafcio tutaj "kucal" ;) Jeju jaki on jest duzy :o Jakie miesnie ma (jak Dymek :lol: ) Super zdjecia!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Thx dziewczeta w imieniu piecha..

Mróweczko a Mejk wogóle nie próbuje podnosić nogi? Graf zaczął juz dość dawno.. NIe chce skłamać ale koło 6/7 miesiąca chyba.. W każdym razie mimo to czasami, jak pod ręką nie ma drzewka albo krzaczka to tez kuca.. ;) Ale generalnie już w większości czasu "udaje prawdziwego męzczyznę" Hehe.. :) :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Marta Mejk podnosi noge ale tylko tak malutko.. ale nie obsikuje nic nio tylko trawke ;) zadnego drzewka..

Mam nadzijee ze kiedys zacznie podnoscic (bo wszyscy mysla ze to dziewczynka :-? ) alboo.. podoba mi sie tak jak siusia :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

I znowu sobie moglam oko "zawiesic" na pieknych fotkach :D

Marto-Graf jest z dnia na dzien piekniejszy :D Zreszta tlo dla fotek jest fantastyczne!!! Pieknie sie chlopak ustawia :D No i ten ogon...Chyba dokleje Corisowi ;) :lol: Trzeba bedzie go troche przed wystawa przyciac (nie ogon oczywiscie, tylko siersc na nim, zeby byl gladziutki jak u doga) i ZW Ml. gwarantowane :D

Gorna granica powiadacie...? :lol: Coris ma 66 w klebie :lol: ale mialam tez boksera, ktory wyrosl na....76 cm.Tak, tak. Wlasnie dlatego nigdy nie byl wystawiany, bo kiedy poszlismy na pierwsza wystawe popatrzec i oswoic malucha z tlumem(byl 6 miesiecznym szczeniakiem), to byl juz wyzszy niz reszta doroslych psow i stwierdzilismy, ze chyba cos nie tak :lol:

Kufi tez bedzie spory jesli chodzi o wysokosc-to na pewno :)

Wyglada juz prawie jak dorosly facet :) Czy ja dobrze widze na jego pychu haltik?

Link to comment
Share on other sites

Widac, widac, ze Graf na cos szczeka-typowa postawa "obronna"klata do przodu, tylne lapy szeroko rozstawione.... :D

Moj potwor zaczal podnosic noge po skonczeniu 12 miesiecy i to raczej niesmialo, dopiero z czasem nabral romachu i teraz wygina sie dziwacznie, ze mozna ze smiechu pasc, a wszystko po to, zeby zostawic jak najwyzej swoj zapach-w koncu to "czytaja" inne psy i musza sobie mysle-ten to dopiero byl wieki :lol: :lol:

Crazy-jak moglas tak zmeczyc Kufika biednego-na ostatniej fotce jest padniety :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze Kasi chodzi o ta smycz co sie na pyszczek zaklada ;) Ale nie wiem czy dobrze mysle. Na zdjeciu 2 to tak wyglada tez sie zastanawialam :)

To ostatnie zdjecie jest super. Wyglada to tak jak by chcial powiedziec "Zostaw mnie juz, spac mi sie chce a Ty dalej sesje chcesz robic" :lol: :lol: :lol:

Kasiu 78 cm?? :o Masz moze jakies zdjecia?? :D Tez bym chciala zeby Mejk byl duzy, ale on chyba nie nalezy to tych.

Link to comment
Share on other sites

Anastazjo ty z tym przycinaniem nie mówiłaś poważnie prawda??? Bokserom chyba się sierści nie przycina.. A moze sie mylę? :o

Te 76 cm to mnie normalnie prawie z krzesła zwaliło.. To mozliwe by bokser byl taki duży??? :o :o :o

Szok. Szkoda tylko,ze takich wystawiac nie można ale ja bym takim nie pogardziła.. ;) Mam manię wielkosci.. Hehe.. Z resztą u nas i tak nie sprawdza sie tych wymiarów zbyt skrupulatnie co nie?

Aha.. Próbowałam ponownie zmierzyć Grafa.. Pewnie jak zawsze z blędem (mały strasznie mi się kurczy jak tylko z miarą podchodzę) ale wychodzi nam też coś kolo 62 cm wiec chyba nieźle jak na niecale 11 miesięcy.. :) Gigant to on moze nie będzie ale mały chyba tez nie.. :)

Sarcia to kawał babki !!! :) Szkoda,ze fotki takie mało wyraźne.. Wyściskaj ją mocno od nas :)

Link to comment
Share on other sites

Crazy-dlatego tak zachwalam halti (obroze uzdowa)-ma ta zalete, ze kazdy, doslownie kazdy moze psa w nim prowadzic i jest skuteczniejszy od kolcow a na dodatek trzeba o wiele mniej sily :)

Mrowko-tak, 76 cm :lol: Czy ja wiem-byl ogrooooomnym psem i gdyby nie glowa, to nie przypominalby boksera :lol: Jak dla mnie to jednak za duzo-bokser ma byc duzy, ale bez przesady-traci wtedy wlasciwe proporcje jak dla mnie oczywiscie.

Mam gdzies ftoki, ale nie mam mozliwosci poskanowania, moze kiedys wrzuce.

Agga-super, ale jestem duza sunka!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...