Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uuups.. Faktycznie mróweczko to moje niedopatrzenie.. :oops: No to nie znam ceny.. Ale rozmawiałam z tym panem od nas z zoologicznego i on mówił,ze ceny wahają sie właśnie ok 30 zł więc pewnie tam bedzie tak samo.. Dziwne tylko,ze na sklepie tego nie ma.. Trzeba by pewnie zadzwonić i spytać konkretnie o tę obrożę i już.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ok. To daj znac czego się dowiesz.. :)

Ps. Moze to całkiem nie na temat ale mam smutną nowinę.. Dziś nad ranem jedna z jamniczek mojej babci odeszła.. :( To najprawdopodobniej był wylew.. I pomyslec,ze jeszcze wczoraj rano wszystko było dobrze.. To straszne.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Marta ladnie to tak bratu zapelniac dyski?? :lol: :lol: hehe

Mozesz nam wszystkie powklejac :wink: Uwielbiam ogladac boksy na zdjeciach jak i w rzeczywistosci.

Co do interii to nic nie wiem :-? Hmmm jeszcze jutro najwyzej zerkne na interie i lookne. A teraz ide juz spac, bo rano wstaje i jade zobaczyc malego Owczarka Kaukaskiego :D

DObranoc

Link to comment
Share on other sites

Oj Marta przepraszam przeoczyłam twego posta.. :oops:

bardzo mi przykro z powodu pieseczka...niestety życie takie jest nic na to nie poradzimy :cry:

Mrówka napisz mi na gg, jak na interii te zdjęcia zakładac, bo ja nie kumata.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...