Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super psiak i fotki tez !!! :D

Na tym 4 zdjeciu fajowo wyszedl bardzo mi sie podoba, no a tam gdzie chce zjesc kogos w calosci superowooooo wrecz.

A moja Tekilka oj tak tak Mrowka z pania na lozeczku albo w lozeczku to bardzo lubi sypiac :D

Link to comment
Share on other sites

Grafcio dziękuje za komplementy.. ;)

hohufka masz chyba rację z tym językiem... hihi...

mróweczko młody za kilka dni skończy juz 10 miesięcy.. To prawie dorosły chłopak już.. :) Co do wagi i wzrostu to niestety cięzko mi powiedzieć.. Wzrost sprawdzałam ale domowymi sposobami, pod ścianą więc nie wiem na ile to jest dokładne.. :( W kazdym razie wyszło mi jakieś 62 cm (choć moze tam być błąd)

Co do wagi.. Ostatnio wazyłam go chyba ze 2 miesiące temu. Miał wtedy 30 kg. Teraz nie bardzo jestem już w stanie go unieść i wejść spokojnie na wagę tak wiec nie wiem jak to wygląda.. Chyba musze poprosić tatę co by mi pomógł.. ;)

No a co się tyczy postaw.. :9 Wcale nie jest tak wesoło jak wam się zdaje.. :( Czasami owszem się udaje ale i tak muszę mu lekko ustawić nogi.. Do tego wszystkiego jak próbuję to robić własnie tak sztucznie to z reguły Graf wygląd jak ostatnia pokraka, oferma.. Stoi cały przykurczony, pogięty.. :(

Nie umiem doprowadzić do tego by ustawił się zupełnie sam.. :(

No chyba że widzi inne psy. Wtedy to się dopiero pięknie pokazuje.. :lol: Tak wiec chyba pozostaje mi liczyć na to,ze na wystawie własnie "na psy" mały ładnie się pokaże..

Link to comment
Share on other sites

Marta 10 msc to juz prawie dorosly chlopak :) Bardzo ladna ma figurke.. On sciemnial czy tylko mi sie wydaje? Co do ustawiania to napewno jeszzce sie nauczy sam.. :) A na wystawie duzo psow wiec napewno sie uda :)

Pozdrawiamy bokseromaniakow :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...