Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich bokseromaniaków!

Wpadłam pooglądać zdjęcia. Bardzo lubię boxy, mój pierwszy rodzinny pies należał właśnie do tej rasy. Był to piękny żółty boxer o imieniu Jack. Było to bardzo dawno temu, ale wielki sentyment został do dziś.

Fajne te Wasze pociechy, pychole mają długaśne prawie jak mój labrador :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :D ,

szczególnie Abi i jej Bazika (który jest najlepszym kumplem mojego Hugolca)

Link to comment
Share on other sites

:o ale z niego zrobil sie chlop ;) Marta coz ja bede pisac.. pisalam to juz tyle razy to napisze jeszcze raz Grafcio jest pikny :) Ucaluj go i podrap za uszkiem i mam jeszcze dla niego :bluepaw: -lapka Mejka :D

Wklejac tu wecej fotek!

Link to comment
Share on other sites

Marta-biegiem z Grafiskiem na wystawy!!!!

Pięknie stoi,ustawia się-jestem dumna,że tak ładnie nam rodzinka wyrasta :D Ma zadatki na showmena-koniecznie podtrzymuj jego naturalną chęć ustawiani się w taki sposób!

Graf jest jeszcze bardzo młody ale już widzę,że pięknie potrafi eksponować swoją sylwetkę-taki gnojek i już pokazuje kłąb :D

Super.

Proszę o więcej fotek :D

Link to comment
Share on other sites

Grafcio wysciskany, wycałowany i wydrapany.. :)

Strasznie mi sie miło zrobiło po przeczytaniu waszych postów.. :) Dzięki w imieniu Grafcia za komplementy..

Sylwio ja się na tym nie znam ale tobie wierzę w 100% Ostatnio zupełnie przestałam Grafa ustawiac "sztucznie" Wszelkie próby spełzały na niczym więc dałam sobie spokój.. Zwłaszcza,ze z moich obserwacji wynika,ze najfajniej młody pokazuje sie bez mojej ingerencji,poprostu "na inne psy".

Mam nadzieję,ze na wystawie też tak bedzie bo inaczej to leżymy.. ;)

Całuski dla wszystkich boksiów !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Serio? W życiu bym sama tego nie wydedukowała.. :) U koni pożadane jest odciążenie przodu i przeniesienie cięzaru na zad.. Tym bardziej jestem zaskoczona,ze u psów jest odwrotnie.. :) Ale skoro twierdzisz,ze tak ma być a Graf robi to sam to bardzo sie ciesze..

Ciekawa jestem jak wypadnie na wystawie... :) NIe mogę sie doczekac debiutu...

Dziękuję za cenne wskazówki.. Usciskaj Picassa i Muszkę...

Link to comment
Share on other sites

Popatrz na zdjęcia bokserów(dobre oczywiście)-napakowany :wink: przód,wysoki kłąb-to właśnie przeniesienie ciężaru na przód,ustawienie "na paluszkach" powoduje taki efekt-wypięcia piersi i podwyższenia chłopaka.

No i wtedy można w miarę łatwo korygować kątowanie tyłu.

Praca zadem i jego obciążenie u konisia chyba jest pożądana podczas pracy :o -araby podczas treningu stoją mocno na nogach(szczególne zaparcie przednich) ale obciążają przy tym częścią ciężaru przód.

U bokserów jest podobnie-nawet szyja jak u araba :wink: -powinna być "wyciągnięta".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...