Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marglow twoja kruszynka też jest pikna. Już trochę czasu mineło jak Demcio był taki. Czeka Cię teraz najfajniejszy okres posiadania pieska. Tyle można go nauczyć, a on tak chętnie zrobi wszystko co mu w jego języku przekażesz (byle Cię rozumiał zrobi wszystko co zechcesz).

Potem trochę nabiera charakteru i miewa własne zdanie. Bądz dla niego dobra, a będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Czego życzę :D

Link to comment
Share on other sites

Ooo.. Tekila Sylwi jest podobnie umaszczony do mojego Grafcia (a to chyba dość rzadka maść ) Słodziak.. A ile sobie miesięcy liczy jesli wolno spytac?

:lol: :lol: I tu Cię zaskocze, bo mój Tekila ma 4,5 lat. On zawsze był małej postury i wyglądał jak szczeniak. Mój Tekilka to taki bokser bez paierów ;) ale i tak go uwielbiam.

Link to comment
Share on other sites

u mnie np wchodzi w gre na kolacje tabliczka czekolady najlepiej z orzeszkami :D

Aggi ciii bo mi ochote narobisz.. ;) Mhhh czekoladka :lol: :lol:

A cio do piechow to sliczne! Takie psiaki to bym mogla godzinami ogladac.. Caluchy dla nich ;) Wstawiajcie jeszcze wiecej zdjec bo fajnie sie oglada :P

kwleszek ile Demon juz sobie liczy??

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos kto sie na tym zna mógłby mi wyjaśnic dlaczego moja Interia nie działa? Wcześniej zgodnie ze wskazówkami Aireedhelien załozyłam konto, wgralam na folder fotki i było ok a teraz zgrałam nowe ale nie chcą chodzić.. :( Stale pokazuje się błąd 404,ze niby złły adres strony.. Wgrałam je nawet ponownie ale to nic nie dało.. :( POMOCY !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...