Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

Zabierzcie go do tego szpitalika, może tam cieplej chociaż. Nie ogarniam tego okrutnego świata. Nie cierpię ludzi za to jak krzywdzą zwierzęta i nie rozumiem takich schronisk jak to. Sorry, ale naprawdę nie ogarniam.

Pytanie czy on przeżyje kastrację w takim stanie? Niech mądry wet zadecyduje, ale sensownie, nic na siłę w takim przypadku. Na wycięcie jajek zawsze znajdzie się czas jakby co, a fundusze uzbieramy na bazarku sobie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Myślałam o zabraniu go do zaufanego szpitala w Warszawie (bo i tak przez Warszawę trzeba wieźć) i przebadaniu, żebyś wiedziała, czy masz zdrowego psa z depresją czy chorego ;-)
Kastracja oczywiście jakby zaufany, mądry wet stwierdził, że można.

O rany, nie wierzę, że ma gdzie chłopak pojechać. Normalnie nie wierzę. Jak go zobaczyłam w sobotę, nogi mi się ugięły. Cień psa - w ciągu tygodnia zaledwie.

Link to comment
Share on other sites

Fioneczka, tam zwyczajnie brak rąk do pracy. No i jest kwestia „kto tu rządzi” :-/
Wydaje mi się, że warto często bywać, to zazwyczaj przynosiło dobre efekty. Problem tylko w tym, że nie ma kto tam jeździć. Mało nas. A z Warszawy to kawał drogi, 100 km

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']
Bullowata. Chyba od niedawna. Nie bardzo zgadza się z innymi psami.

[IMG]http://images45.fotosik.pl/602/671bba8fa30f73b2gen.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

[quote name='mala_czarna']Na poprzednich fotach jest astowata z powyciąganymi cyckami do ziemi, i ta ruda astka.[/QUOTE]

qrde to ja zgłupiałam
wcześniej pisałyście ze to sunia

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jeżeli pies wydobrzeje u mnie i okaże się jakimś zabijaką, z którym nie będę umiała sobie poradzić to będziecie musiały pomóc mu inaczej. Wiecie, ja prosta kobieta jestem, a psiak z jakiegoś powodu wylądował na ulicy. Mam nadzieję, że nie z powodu agresji niekontrolowanej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dziewczyny, jeżeli pies wydobrzeje u mnie i okaże się jakimś zabijaką, z którym nie będę umiała sobie poradzić to będziecie musiały pomóc mu inaczej. Wiecie, ja prosta kobieta jestem, a psiak z jakiegoś powodu wylądował na ulicy. Mam nadzieję, że nie z powodu agresji niekontrolowanej.[/QUOTE]

Pies jest absolutnie w porządku w stosunku do ludzi. Wcześniej siedział w boksie z innymi psami, ale nie wiemy na 100% z jakiego powodu pogryzł się z innym psem. Łatwo przyczepić etykietkę agresora, trudniej ją później odkleić. Nie zapominajmy, że stres, towarzystwo innych psów w boksie też negatywnie wpływa na zachowanie. Jeden podkuli ogon, przycupnie za budą, a drugi się broni. Kurcze, przecież to nie jest jakiś zabijaka. Moim zdaniem to on ma coś z boksera bardziej niż z asta ;) Pies jutro lub pojutrze będzie w szpitalu, a później, jak nie zmienisz zdania, pojedzie do Ciebie. On jest tak zrezygnowany w tej klatce, że żal patrzeć po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Super, cieszę się bardzo. Biedne stworzenia, ja mam jedną taką mikruskę sunię z puchatym futerkiem, która sobie żarty ze mnie robi i muszę ją nawet w te zimne dni zapraszać do domu. Często muszę podstępem ją przywoływać i na rękach zanosić do domu gamonia aby nie była w budce. Taki dziwny typ z niej, że wybiera sobie kiedy ma ochotę z nami być w ciepłym domu. Ale to taka przysposobiona wiejska sunia od sąsiada zabrana:-).
Mam nadzieję, że piesek dzis spędzi już nockę w ciepełku i odżyje troszkę. On nie ma imienia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...