Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='aga_ostaszewska']Nie laska, tylko z lasku wróciłam... z takiego małego młodniczka, w którym na jesieni znajduję tysiące grzybów :razz:[/quote]

Laska .....i to jaka.......bosze dlaczego ja już taki stary:angryy: :evil_lol: :evil_lol::loveu: ;) :loveu: ;)

A tak przy okazji to dlaczego na swojego TZ mówisz mały młodniczek.....on jest młody ale nie taki mały.......:lol: :lol: :lol: :lol:...czyżby dlatego że wrociłaś z lasku....:loveu: :loveu::lol: :lol: :lol:;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='bos']Laska .....i to jaka.......bosze dlaczego ja już taki stary:angryy: :evil_lol: :evil_lol::loveu: ;) :loveu: ;)

A tak przy okazji to dlaczego na swojego TZ mówisz mały młodniczek.....on jest młody ale nie taki mały.......:lol: :lol: :lol: :lol:...czyżby dlatego że wrociłaś z lasku....:loveu: :loveu::lol: :lol: :lol:;) ;) ;)[/quote]
No bo on to taki młodziutki jest... :lol: ale na cale szczescie grzybow jeszcze w nim nie znalazalam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Coztego[/B] dla kota?[/QUOTE]
Dla kota, myślę, że zostanie u mnie jeszcze chwilę, więc chciałabym, żeby miała więcej miejsca, bo sporo czasu musi w tej klatce spędzać, no i do większej klatki mogłabym wstawić kuwetę ze żwirkiem :razz:

[B]borsaf[/B], a jak Twoja sunia przyjęła kotki w domu?

Dzisiaj w lecznicy jakiś pan wypytywał się o Maliznę, powiedziałam, że u mnie nie zostanie, bo mam psa. A pan na to "Paaaniii, ja tego kota znalazłem jak był dorosły, w domu mam dorosłego owczarka niemieckiego i się pogodzili!" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]Nitencja[/COLOR][/B][COLOR=Blue] - dobrze, że już wróciłaś :sweetCyb:, pusto tu było bez Ciebie :evil_lol:
Jutro czekamy na foty :mad:

[B]bos[/B] - wcale nie zaspałam, wstałam o świcie, tylko zaraz się za robotę złapałam, jeszcze przed wyjściem do pracy i nie miałam czasu pisać, w pracy też nie, teraz wpadłam tylko na chwilkę, żeby Wam powiedzieć dobranoc :loveu: :sleeping:
(albo dzień dobry Tym, co dopiero teraz zaczną pisać hihi :evil_lol:)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Coztego[/B] nie przyjęła, i dlatego koty poszły do piwnicy, a ja najpierw sprawdzałam teren na podwórzu, a dopiero potem wypuszczałam Kercję.
Regonik był mały, a koty juz dorosłe to bałam się, że mu krzywde zrobią więc też blisko nie kazałam mu podchodzić. Zresztą one wyczuły psa i uciekały. To kotki, które po ogrodach sobie biegaja więc lepiej nawet,ze sie boja psa. Tyle, ze Regon juz tak zawzięcie ich nie goni jak Kercja, raczej pogoni dla zabawy, żeby powąchac. Gdyby nie uciekały szybko by sie znudził. Nawet teraz, jak to pisze, pojawiła sie Szarota, która głośnym miau swoje przyjście oznajmia. Regon podniósł głowę, a na moje "zostaw kota" poszedł wolnym krokiem na swoje posłanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Dobrze, że trafił do Ciebie :cool1:. Jak go zobaczyłem w zeszłym roku na wystawie we Wrocławiu, to myślałem że padnę :mdleje: z wrażenia :crazyeye: [SIZE=1](był przygotowany beznadziejnie i niewiele dało się na szybko porawić :shake: :angryy:)[/SIZE][/quote]
Została mi zdana relacja z jego przygód groomerskich, a teraz to oni padli z wrażenia, bo ja z Necikiem baardzo dłuuugo odpracowywałam jego nieprzyzwyczajenie do noża trymerskiego.. Ale nie miałam wyjscia, ma tak wspaniały włos, ze grzechem byłoby go potraktowaC maszynka! i CHARAKTER TEZ MA SUPER - JEST PRZEMIŁY:loveu:

[B]Nitencja[/B], opowiedz nam o ŁOSIU! I jeszcze raz gratuluję:beerchug: bardzo się cieszę, że Wam się wyprawa udała!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:
Muszę cuś napisać, coby [B]bos[/B]-a nie stresować :shake:
[B]bos[/B] - wstałam, wstałam, nie zaspałam i dzięki za troskę wczoraj.
Pieski wybiegane, pogoda o'k, +17C, nie za gorąco jest i świeci słoneczko.
Od jakiegoś czasu bierzemy rano piłeczkę do parku, Bodryś jest wtedy najszczęśliwszym psem świata :evil_lol: a Neska dzielnie mu sekunduje :loveu:
Na erdlach dyskusja była nt. który piechol jest naturalnym aporterem a który nie, otóż ogłaszam!! BODRYŚ JEST NATURALNYM APORTEREM, bawi się piłeczką świetnie, przynosi w podskokach i oddaje nader chętnie :evil_lol: uwielbia to !! a sekundowanie Nesi polega na tym, że stoi i czeka, przeważnie udając, że się rozglada i nic jej nie interesuje, a jak zauważy że ma jakiekolwiek szanse na złapanie piłeczki, to ją łapie i ucieeeka przed siebie, Bodryś ją goni i bawią się super, Nesia przebiega tak kawałek i zostawia piłeczkę Bodrysiowi. A teraz siedzi na oknie i wyglada na swiat, czego Bodryś nigdy nie robi, chyba boi sie wejść na parapet :razz:

Miłego wtorku Dogomaniacy :multi:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'].....
A poza tym musze się odmeldować, że miałam ostatnio na stole syna Alexa i Chianti - niejakiego [B]Dzianeta[/B]. Jak go tylko zobaczylam - od razu wiedziałam, że to musi byc syn Alexa, bo morde ma wypisz w wymaluj tatuś! Sierść ma cudną, .....:roll:[/quote]

[COLOR=Red][B]DZIANET [/B]jest bratem naszej kofanej [/COLOR][B][COLOR=Red]DIUNY[/COLOR]:multi::multi::multi:.
[/B]Piechole juz od 5.30 wietrza sobie kitki biegajac po posesji. Mnie cos rabnelo w okolicy ledzwiowej i wygladam jak takie troche poprostowane S.
Aha! [B]Urolog zalecil mi wtrynianie 1 cytrynki dziennej na zlog wapienny (6 mm) w nerce:eviltong:. [/B][COLOR=Red]Czy ktos slyszal o takowej kuracji[/COLOR]:shake:.
Dzisiaj planuje zrobic Diunie lapki (idzie mi to kiepsko), to potem wstawie kilka fotek.
Ide lezec, bo mnie lupie:placz::placz::placz: w krzyzuuuuuu[COLOR=Black]
Ahoj!
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'][COLOR=red][B]DZIANET [/B]jest bratem naszej kofanej [/COLOR][B][COLOR=red]DIUNY[/COLOR]:multi::multi::multi:.[/B]
Piechole juz od 5.30 wietrza sobie kitki biegajac po posesji. Mnie cos rabnelo w okolicy ledzwiowej i wygladam jak takie troche poprostowane S.
Aha! [B]Urolog zalecil mi wtrynianie 1 cytrynki dziennej na zlog wapienny (6 mm) w nerce:eviltong:. [/B][COLOR=red]Czy ktos slyszal o takowej kuracji[/COLOR]:shake:.
Dzisiaj planuje zrobic Diunie lapki (idzie mi to kiepsko), to potem wstawie kilka fotek.
Ide lezec, bo mnie lupie:placz::placz::placz: w krzyzuuuuuu[COLOR=black]
Ahoj!
[/COLOR][/quote]
[B]vigor[/B]---nie znam terapii złogu cytrynką, ale sam sok Ci nie zaszkodzi. Weź coś na ten "krzyź"---ibuprom 200 albo coś podobnego i wyluzuj z tymi doktorkami;) :cool3: ; pozdro dla pani Basi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']..[B]bogula[/B] się nie zameldowała pewnie Fafuś nie chce ze spacerku do domku z pancią wrócić[/quote]
oj! nie zmaeldowałam się, bo pędziłam wczoraj na 7.00 do szpitala na dyżur---pierwszy po 12 latach; w szpitalu nikt i nic się nie zmieniło:shake: ; to w poradniach i w opiece domowej znacznie lepiej i "do przodu":cool3: .
Faficzek OK; teraz przyjdzie mu się pożegnać z moją starszą córcią, która jutro wylatuje do Rzymu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy']
Póki co trzymajta wszyscy za Evitkę i nowe szczylki, jest już jeden chłopczyk i jedna dziewczynka.
Następny komunikat dopiero wieczorem.[/quote]
[SIZE=4][COLOR=darkorange]E-Vi-TA! E-VI-TA! --- dawaj następne! trzymaj się![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']No dobra kochani... teraz juz zarty sie skonczyly!
[COLOR=red][SIZE=5]Jutro między godziną 9 a 10 będę miała obronę! Proszę nastawiać budziki, alarmy, przypomnienia i mocno, mocno, mocno TRZYMAC KCIUKI![/SIZE][/COLOR][/quote]
[B]MASZ NASZE KCIUKASY I ŁAPKI!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]EVITKA [/B][FONT=Arial][SIZE=2]- :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Aga_o [/B]- przypominacz nastawiony :bluepaw: :bluepaw: :huh: :huh: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga-o[/B] [COLOR=Red]trzymamy, trzymamy i nie puścimy:razz: choc ja zakładam dwie piatki conajmniej, a tak serio to celujący z pracy, a bardzo dobry z egzaminu!


[B][COLOR=Black]jborowy[/COLOR][/B][COLOR=Black] za Evitkę:thumbs::thumbs:[/COLOR]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...