Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Ali26762']Dzięki, [B]bo[/B] :)

Starałam się pychol zrobić gładki, wydaje mi się, że jest krótki, bo nawet włos już nie chce wychodzić z policzków.
Głowę robiłam według wzorca, z przerwą pomiędzy brwiami, przeskubałam też troszkę wąsy i grzbiet nosa.

No a z łapami to mam właśnie problem - z tym przejściem. Nie umiem tego zrobić. Boję się, że jak wyrwę włos z łap, to będzie wyglądać jeszcze gorzej, a tak, to może da się zaczesać w słupki. Wszyscy mnie straszyli, że te włosy odrastają przez pół roku! Tak samo broda, przycięta przeze mnie w marcu - do tej pory nie odrosła :(

Jeśli chodzi o stopy, to powycinałam wszystkie włosy spomiędzy palców i przycięłam włos, który się płożył po ziemi.
Muszę poszukać informacji na temat kociej łapki w takim razie, jeśli to, co zrobiłam nie wystarcza.

:)[/quote]
Z brodą to tak bywa. Zapraszamy do nas:lol: kasia Ci pokaże:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B]bos [/B]- czytasz pocztę na onet.eu?
daj mi znać, czy jakieś zdjęcia przeszły. Jakie nazwy plików?
Przestałem wysyłać bo dostałem info, że masz przepełnioną skrzynkę.
Sprawdź ile się mieści na Twojej skrzynce i czy przypadkiem nie masz ustawionego limitu na wielkość załącznika. Pliki, które Ci wysyłam mogą mieć wielkość do 3 MB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bo']Z brodą to tak bywa. Zapraszamy do nas:lol: kasia Ci pokaże:)[/quote] Ech, żeby to tak daleko nie było... :(

Zamierzam zjechać do Wawy wcześniej, może uda mi się w środę wieczorem, to w czwartek, piątek i sobotę będę miała czas na ostateczne poprawki. Może ktoś się nad nami zlituje ;) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']W dziale Trymowanie i strzyżenie jborowy kiedyś założył topik o kocich łapkach, a ja tam nawet wstawiłam fotki. A na temat przejścia na łokciu chyba były niedawno fotki na Airedalach. niestety wczoraj robiłam Apcię na Warszawę i juz tak ładnie mi te przejścia nie wyszły. :-(

Poszukam jeszcze i może znajdę jakieś zdjęcie pyska, jak to przejście ma wyglądać. Generalnie ja lubię "czyściej", tak żeby kącik pyska było widać (albo prawie widać).[/quote] [B]Flaire[/B], mam zdjęcia łapek Misi w swoich zbiorach, postaram się jutro coś poprawić. Dzisiaj nie nie będę próbować, ponieważ trzęsą mi się ręce przed jutrzejszymi zawodami ;)

A pyszczycho chętnie zobaczę.

Najgorsze to przejście na łapach, sama widzę, że to co ma Deryl nie jest fajne :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']W dziale Trymowanie i strzyżenie jborowy kiedyś założył topik o kocich łapkach, a ja tam nawet wstawiłam fotki. [/quote]
[B]Flaire [/B]- jesteś WIELKA.
Właśnie chodziło mi po głowie, żeby założyć jakiś topic o trymowaniu łapeku weszterierów.
SCLEROSIS SUPERGIGANTICUS
Ogromne dzięki, wypadłbym tak jak nasi na Mistrzostwach Swiata w kopaniu po nogach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][B]bos [/B]- czytasz pocztę na onet.eu?
daj mi znać, czy jakieś zdjęcia przeszły. Jakie nazwy plików?
Przestałem wysyłać bo dostałem info, że masz przepełnioną skrzynkę.
Sprawdź ile się mieści na Twojej skrzynce i czy przypadkiem nie masz ustawionego limitu na wielkość załącznika. Pliki, które Ci wysyłam mogą mieć wielkość do 3 MB[/QUOTE]
[B]jborowy[/B], czytasz Dogomanię? :cool3: Zadajesz po raz kolejny to samo pytanie, na które zresztą [B]bos[/B] Ci już odpowiedział :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego[/B] - no właśnie jest tak, że ja (od kilku miesięcy) mam ogromne kłopoty z czytaniem dogo... , nawet deklarowałem, że już nigdy więcej itd
Z kolei bos nie odpowiada na maile pisane na jego adresy, dodatkowo dostaję info od serverów, że moja korespondecja do bos'a poszła w krzaki.
No to co mam robić??
[B]bos[/B]- potwierdź mi adres zamieszkania. Wyślę Ci płytkę ze zdjęciami z Krakowa. Jest tam kilka niepublikowanych ujęć "mokrych włoszek".

Link to comment
Share on other sites

[B]Nitencjo,[/B]

[COLOR="Purple"][SIZE="6"]Ogromniaste GRATULACJE![/SIZE][/COLOR]

Doprawdy Wam sie naleza, bo [B]Alex[/B] cudnej jest urody i prawdziwego terierowego charakteru! Ciesze sie razem z Wami i puchne z dumy! :loveu: :loveu: :loveu:
A oltarzyk coraz wiekszy ... :cool3: :multi:

[B]Ali,[/B]

Skubanko wychodzi Ci coraz piekniej :-) Jeszcze tylko kilka drobiazgow i bedzie MIODZIO!!! Cos czuje, ze w Warszawie dokopiecie konkurencji :razz:, nie mowiac juz ze jutro dolozycie innym na obi :cool3:

[B]bo,[/B]

Dziekuje za relacje z pogody :razz: Po zdobyczach Nitencji i Alexa, to chocby lalo to i tak u Was slonko swieci :sweetCyb:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Wykąpałam kota :evil_lol: Wydzierał się wniebogłosy, wylądał jak gremlin, ale teraz jest śliczną puchatą kuleczką i wcina kolejną michę royala :p[/quote] W pralce? :crazyeye: :niewiem:. A wiesz, że kota się pierze, ale się go nie wykręca :shake: :hmmmm: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']W pralce? :crazyeye: :niewiem:. A wiesz, że kota się pierze, ale się go nie wykręca :shake: :hmmmm: :cool3:[/quote]No pewnie, że się nie wykręca. W mikrofalówce się suszy! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]Heyka !!!

Najnowsze wieści ze świata !!!

[B][SIZE=4]ALEX ZOSTAŁ CHAMPIONEM NORWEGII :multi::multi::multi:
Brawo Alex Brawo Nitencja :klacz::klacz::klacz::klacz:
[/SIZE][/B][/COLOR][/quote] Duuuuużeee brawa dla Alexa, a Trudzia przesyła mężusiowi gorące lizy :loveu: :cool3:
[IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B] Witajcie serdecznie !!![/B]

Spożnione ale ogromne gratulacje dla

[COLOR="Red"][SIZE="5"]Alexa i Nitencji[/SIZE][/COLOR]

Brawo[COLOR="Red"][SIZE="5"][/SIZE][/COLOR]:klacz: :klacz: :klacz:

:laola: :laola:

[B]Ali[/B] Dreyl Super
Zapowiada sie świetna impreza w W-wa moj przsyjazd jeszcze jest
pod wielkim znakiem zapytania dokładnie będę wiedziała w przyszły
czwartek. Prognozy pogody też są obiecujące szkoda tylko że tak upalne.
Jeśli nie będe obiecajcie że nafocicie dużo zdjęć. Lejkers obrośnięty
jak tygrys specjalnie go zapuściłam na przyjazd do W-wy.

[B] Vigir[/B] czy moja przesyłka już dotarła ?

[B]Vigor junior[/B] wypad z kom. daj ojcu troszke poczytać wieści
z dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']
Najgorsze to przejście na łapach, sama widzę, że to co ma Deryl nie jest fajne :([/quote] A masz degażówki :hmmmm:, bo najłatwiej to zrobić właśnie degażówkami ([B]bos[/B] może zaświadczyć :cool3:) :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']A masz degażówki :hmmmm:, bo najłatwiej to zrobić właśnie degażówkami ([B]bos[/B] może zaświadczyć :cool3:) :roll: :lol:[/quote]zadziorny, wstydź się! Won z nożyczkami od ładnych szorstków!!! ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]Ali,[/B]

Skubanko wychodzi Ci coraz piekniej :-) Jeszcze tylko kilka drobiazgow i bedzie MIODZIO!!! Cos czuje, ze w Warszawie dokopiecie konkurencji :razz:, nie mowiac juz ze jutro dolozycie innym na obi :cool3: [/quote] [B]Wind[/B], jak ja Cię lubię czytać! :D

Chciałabym być taką optymistką jak Ty!

Wczoraj ćwiczyliśmy program i jednego elementu jestem tylko pewna - przeszkody. Derysio kładł mi wszystko po kolei - bez parówy ani myślał na mnie spojrzeć w chodzeniu przy nodze, wąchał wszystkie trawki, odchodził. Przy zmianie komend zamiast kłaść się i siadać, to on dziwne podskoki uskuteczniał szczekając na mnie ile fabryka dała...

Czarno to widzę :shake:

A w Wawie to zobaczymy czy się sędzinie spodoba...
Ucieszyłam się z tego, co wczoraj [B]Flaire[/B] napisała, że są 2 tytuły Zwycięzcy Młodzieży - osobno dla psów jak i dla suczek :multi:
Co do skubania - ciągle jeszcze nie czuję się pewnie w tym fachu, ale uczę się, uczę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz'][B]Ali[/B] Dreyl Super
Zapowiada sie świetna impreza w W-wa moj przsyjazd jeszcze jest
pod wielkim znakiem zapytania dokładnie będę wiedziała w przyszły
czwartek. Prognozy pogody też są obiecujące szkoda tylko że tak upalne.
Jeśli nie będe obiecajcie że nafocicie dużo zdjęć. Lejkers obrośnięty
jak tygrys specjalnie go zapuściłam na przyjazd do W-wy.[/quote]
Cieszę się, że Ci się podoba :multi:

Knuj, musimy się spotkać w tej Warszawie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']zadziorny, wstydź się! Won z nożyczkami od ładnych szorstków!!! ;-)[/QUOTE]
[B]Flaire[/B], [B]bos[/B] tyle kasy wybulił na te degażówki, że nawet welsha nie wstyd nimi robić :evil_lol:

Kot wypuszczony z klatki usiadł na parapecie i gapi się na mnie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...