Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Kreska poszła sobie spać do innego pokoju, więc zamknęłam drzwi i puściałm kocię na pokój, nie mogę uwierzyć jakie to małe, ten mój pokój to dla niej niezły poligon :lol: Ciągle musze patrzeć gdzie jest, bo jak na chwilę spuszczę z oka to już nie widzę gdzie wlazło :evil_lol: Pisałam już, że kotka wazy 389 gramów? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Deryśko w psach jest sam w klasie, na pewno więc stanie do porównania z suczką z młodzieży. Jeśli wygra, to mamy szansę na młodzieżowy championat rzutem na taśmę :)[/quote]Ali, on nie musi nawet tego porównania wygrać - wystarczy, że dostanie ocenę doskonałą i sędzia przyzna mu tytuł Zw. Młodzieży. Tych tytułów może być dwa - jeden dla psa, jeden dla suczki. Więc jedyne, co Wam grozi, to że sędzia tytułu nie przyzna, co się zdarza. Ale z nikim nie musicie wygrać. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]zach,[/B]

Widzialam sie z Twoimi znajomymi - czescia grupy ratowniczej z Wrocka! Fajni sa! :multi: :multi: :multi: [/QUOTE]

A bo większość ratowników bardzo fajnych jest :cool3:

Fajsko, że wypasanie było owocne i przyjemne. Ja jestem cały czas pod wielkim wrażeniem po wizycie u Tomka w borderkowie. Niesamowity klimat, podejście i wspaniała praca psów z owcami.

Link to comment
Share on other sites

Siemka!
Fafikowi po wczorajszej niesubkoordynacji zaaplikowałam spacer poranny ,ale trasą "zimową":cool1: i na komletnej uwięzi:cool1: .....Wiem, że to ja w "naszej parze" mam myśleć....:diabloti: ;w końcu nie mam nic z [B]milicjanta:evil_lol: [/B]
U nas pochmurno, ale ciepło. Pozdro dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor']
Arankowi zakazal spozywac sucha karme zapewne [B]wet. pierd**a[/B], typu jakiego ja mam w poblizu. Otoz, gdy dowiedzial sie, ze Diuna urodzila 6 zdrowych szczyli i wszystkie je wychowuje to rzekl: [I]"zostawic 4, a reszte no wiecie....":mad::mad::mad:.
[/I][/quote] On pewnie z tych, co to twierdzą, że: "[I]suka, dla zdrowia raz w życiu powinna mieć szczenięta[/I]" :mad:. Mam nadzieję, że już zmieniłeś weta :roll: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Bede trzymac kciukasy za Wasz egzamin :-) Jak sadze nie macie sie czego obawiac, bo psy pewnie przygotowane SUPER! Jedna przeszkoda moze byc upal :shake:

W.[/quote]
Przez parę dni pogoda była super (dla tych, których męczą upały, a przede wszystkim dla ich psów :cool3: ) - temp. średnia, wieczory rześkie. Ale właśnie wróciłam ze spaceru i zanosi się dziś na solidny upał! :roll: :-( Najwyżej Lukier zostanie jutro przed startem zlana wodą - na agility bez tego ani rusz.

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego,[/B]

Rzeczywiscie, troche wyrosniete to Twoje kocie :roll: Zostanie juz na zawsze, czy jednak przeznaczeniem jest nowy domek? :razz:
BTW kotow, wczoraj widzialam eksperyment wypasania kota ;) Kot byl bardzo socjalnym kotem, wyjatkowo kontaktowym i zupelnie olewajacym psy. Co wiecej, czesto do nich podchodzil, staral sie przymilac a nawet przeszkadzac w pracy :-o Psy tez byly z tych, co koty lubia i szanuja, wiec nie bylo mowy o jakims przegonieniu kota. Jednak dostaly komende, aby uparte kocisko, troche zagonic z pola, na ktorym odbywal sie trening z owacami ...
No i sie zaczelo ... Pies z prawej, a kot nic ... no to pies z lewej, kot bagatelizuje sprawe :lol: Pies z przodu, wpatrzony w oczy kota jak w oczy najgrozniejszego barana ... kot lekko sie zjezyl ... W koncu wzielismy kota pod pache i zamknelismy na chwile w psim kennelu :evil_lol:

[B]Gosia,[/B]

No to sie wydalo! Masz gadajacego psa! :razz: Teraz to juz sie nie opedzicie, od specow od reklamy, marketingu i ... talk show'ow :evil_lol:

A ja dzisiaj stocze kolejny boj a normalna aktywnosc nowego twardego dysku a nie jakies tam blue screen'y :mad: Sadze, ze kupilam uszkodzony dysk i niech tylko sklep o 10.00 otworza :mad: Potem troche pofotografuje :loveu: , a wieczorkiem wyciagam Mareczka na wielki shoping :multi: :evil_lol:

Wszystkim slonecznej i pieknej soboty :multi:

B.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieję dziś wreszcie na rower się wybrać. Lukier niestety nie biega przy rowerze, boję się po prostu, że ją przejadę. :roll: A jak nie ja, to ktoś jadący ze mną. :roll:

Potem obiadek z przyjaciółką w mojej ukochanej knajpce. :multi:

A o 16:30 - MMMMOCNE kibicowanie Portugalii!! :loveu: :loveu: :loveu:

ps. gadająca Luka już nic więcej nie chce powiedzieć... :shake: Aczkolwiek dziś rano haftowała. :roll: Niestety nie nitkami tylko czymś zgoła innym. :-( Na szczęście na spacerku było ok, więc podejrzewam, że to jednorazowa niestrawność.

Link to comment
Share on other sites

Gosia, widziałam kiedyś filmik z programu TV Davida Lettermana z serii "Stupid dog tricks", na którym pies mówił "I love you". Niestety teraz nie mam czasu tego szukać - ale może Apiszony wstawią... :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']......
Dzisiaj byłam u dentysty - mam 4 zdrowe ząbki, hurra! :multi:[/quote]

Możesz teraz powiedzieć że zjadłaś zęby na agility....:eviltong::eviltong: :evil_lol: :lol: :lol:;)

..........widzisz o zęby trzeba dbać.........chyba można je jakoś zmostkować i uzupełnią Ci uzębienie.............:evil_lol: :evil_lol: :loveu:
.........ewentualnie [B]Deryś [/B]za Ciebie bedzie gryzł:eviltong: :evil_lol: ;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']bos gdzieś wsiąkł, więc ja muszę:

Qrcze, tylko 4 Ci zostawił? :mad: :diabloti: :evil_lol:[/quote]


[B]Flaire[/B] , ja dopiero teraz czytam i pomału odpowiadam.........ale musze powiedzieć że idzie Ci dobrze.....nawet bardzo.
Ja podobnie zareagowałem na ten post [B]Ali[/B] , dzisiaj.......nie czytałem dalej , bo wypadało coś o ząbkach napisać by dziewczynę podtrzymać na duchu...:eviltong: :evil_lol:

I jeszcze [B]borsaf [/B]nam się do paczki wkomponowała. [SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]SUPERRRRRRR :multi: :multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']A moja Luka dziś powiedziała "BANAN". :evil_lol: Słowo harcerza! Z mamą obie słyszałyśmy. :evil_lol: Co śmieszniejsze - powiedziała to w momencie, gdy żebrała u mojej mamy o... banana! :-o Jak bozię kocham. :lol:[/quote]

......może Ty z nią nie chodzisz na obi tylko do cyrku............no chyba że .......w domu masz jakiegoś brzuchomócę :eviltong: :eviltong::evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol:;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]coztego,[/B]

Rzeczywiscie, troche wyrosniete to Twoje kocie :roll: [/QUOTE]
No, gigant jakich mało :evil_lol: Jak ją wczoraj puściłam na pokój to bałam się ruszyć, żeby przypadkiem nie rozdeptać ;)
[QUOTE]Zostanie juz na zawsze, czy jednak przeznaczeniem jest nowy domek? :razz:[/QUOTE]
Z przeznaczeniem jest na nowy domek :cool1: Musi jej wystarczyć to, że ją wyleczę i wyprowadzę na prostą ;)

U nas od rana siąpi i pada, choć teraz jakby się przejaśniać zaczyna :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']..Gosiu, jak to powiedziała BANAN, możesz Skarbie jaśniej[/quote]

[quote name='Gosia_i_Luka']Przeciągnęła się i wydała odgłos, który brzmiał jak "BANAN". :evil_lol:[/quote]

...........[B]Gosia[/B] , ja też chcę zajarać to co Ty.........:eviltong: :eviltong: :eviltong:

A przy okazji przypomniał mi się kawał ;

....Jeżeli masz przepiekną żonę , czarującą urokliwą kochankę/ kochanka /,
....nie masz problemów z urzędem skarbowym,w pracy wszyscy Cię lubią i szanują
......masz wspaniałą brykę i nowocześnie urządzony dom ,
.....wychodząc na ulicę świeci cudownie słonko i wszyscy przechodnie się do Ciebie życzliwie uśmiechają ...............................
........POWIEDZ NARKOTYKOM NIE........:eviltong: :eviltong: :eviltong:;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Witajcie :lol:
U nas lało od wczorajszego popołudnia :mad:. Teraz zza chmur nieśmiało przeciera się słoneczko :cool1:. Miłego dnia wszystkim :loveu:[/quote]

A teraz znowu leje.......buuuuuuu :cool1:......ale ja lubię deszcz , oczywiście bez przesady :evil_lol: :evil_lol: ;)

Witam wszystkich , wreszcze dobrnąłem do końca postow i jestem na bierząco. :lol: :lol:

Zadziorny w pracy , kombinuje jak tu wymigać się od następnych wyjazdów.

Było by dobrze zawitać w Urwiskowie , tylko czy ......można......:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
..........a potem do Warszawy.........na flaki po mazowiecku...:lol: :lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wind[/B], :lol::loveu:;)

.........już zabieram wentylator i kuśtykam na dach , tam go podłączę i spróbuje przepędzić chmury........może na północ :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][B]Wind[/B], :lol::loveu:;)

.........już zabieram wentylator i kuśtykam na dach , tam go podłączę i spróbuje przepędzić chmury........może na północ :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :lol: ;)[/QUOTE]

:evil_lol: na polnocy, w zwiazku z jutrzejszym egzaminem obi, oczekuj ziabu, chmur i obnizenia temperatury! Pchajmy wiec ten chmurzyska, tam gdzie im bedzie lepiej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']:evil_lol: na polnocy, w zwiazku z jutrzejszym egzaminem obi, oczekuj ziabu, chmur i obnizenia temperatury! Pchajmy wiec ten chmurzyska, tam gdzie im bedzie lepiej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


......dopiero wrociłem z dachu , wentylator już zatrudniony , i okazuje się że muszę go przestawić .......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.......
........no właśnie ale gdzie........:shake::evil_lol: :evil_lol: :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wind[/B], już widać skutki [B]bos[/B]owej interwencji, chmurki znikają, przebija ise niebieskie niebo :cool3: Słoneczko zaczyna przyświecać i robi się cieplutko :cool1:

Wykąpałam kota :evil_lol: Wydzierał się wniebogłosy, wylądał jak gremlin, ale teraz jest śliczną puchatą kuleczką i wcina kolejną michę royala :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...