Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='TUŚQA']Wiatm wszystkich:lol: . Chciałam powiedzieć, że Aranek dotarl szczęśliwie do domu do Kalisza. Maluch ma kwarantannę w taki upał, aż mi go szkoda. Najchętniej leży na kafelkach bo tam mu chyba chłodniej i najbardziej lubi mięso!!!!. Ale chowa się dobrze i jest OK;) . Pozdrowienia I prosze o dobre rady jak wychowywać tego 2-miesięcznego malca żeby wyrósł na mądrego teriera waljiskiego.:modla:[/quote]
[COLOR=Blue]Witaj [B]TUŚQA[/B] nowy dogomaniaku, już się martwiłam Twoim milczeniem.
To super, że Arańcio dobrze sie chowa, a mieso to każdy weszterier lubi :evil_lol: (i nie tylko weszterier, ja tyż lubię mięsko, więc wnusio ma to po babci hihi)

Na dobre rady zawsze możesz liczyć, wszyscy chętnie Ci ich udzielimy, zgłoś tylko problem, a zaraz będzie odzew :loveu:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[COLOR=Blue]Heyka
Słuchajcie, dostałam informację od właścicielki Aranka, że [U]wet zabronił podawać mu suchą karmę[/U] i zalecił dawać gotowane mięso z ryżem :crazyeye:

[B]jborowy [/B]- dzięki za płcie :evil_lol: no no no ale seksi som te pcie !
[B]ela_h[/B] - fajnie, że AMOS jest już ze swoją panią :multi: on bedzie na wsi chyba tylko przez lato, dopóki Maryla nie wróci do Hamburga :cool1:, aż mnie zaciekawiło, to co napisałaś, dziś już za późno, ale jutro tam zadzwonię i sie dowiem jak to jest :shake:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Heyka
Słuchajcie, dostałam informację od właścicielki Aranka, że [U]wet zabronił podawać mu suchą karmę[/U] i zalecił dawać gotowane mięso z ryżem :crazyeye:

[B]jborowy [/B]- dzięki za płcie :evil_lol: no no no ale seksi som te pcie !
[B]ela_h[/B] - fajnie, że AMOS jest już ze swoją panią :multi: on bedzie na wsi chyba tylko przez lato, dopóki Maryla nie wróci do Hamburga :cool1:, aż mnie zaciekawiło, to co napisałaś, dziś już za późno, ale jutro tam zadzwonię i sie dowiem jak to jest :shake:
[/COLOR][/quote]
[B]Ibolya[/B]---czy myslisz o tym "groszku/wrzodzie"? może to napity kleszcz? Dawno. dawno temu jak zobaczyłam takiego na głowie mojej Jenny, to też skojarzyłam z wrzodem---na I rzut oka:oops: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Czy to znaczy, że dzisiaj kolano wygląda lepiej? :cool3: Dawaj foty, bo jak nie to Cię siłą do Piekar zaciągniemy :mad:[/quote]
[B]coztego[/B]--- nie wiem, ale są strajki i...problemy z terminami, planami...no i [B]bosik[/B] musi sam chcieć:diabloti: :shake: :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

A co tu takie puchy?

Zrobiło się chłodniej to już pouciekaliście gdzieś w plener, co? :)

A Deryś wczoraj napadł na Bogu ducha winnego goldena. Szliśmy naprzeciwko i przy mijaniu rozjadaczył się na spokojnie idącego, cichutko, psa.
Oj, jak mu nawtykałam od niedobrych psów! Nawet klapa w szklankę przyłożyłam (lekko oczywiście, o gest chodziło).
Jak później minął dobermana i się nie wyszczerzył, to aż piałam mu nad uchem z zachwytu, że taki super pies :D
Mam nadzieję, że zrozumiał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']nie zrobię, bo nie mam cyfrówki:-( :-( :-( ;)[/quote]

No to ja przyjadę Cię obfotografować...:lol: :evil_lol: :evil_lol:;) ;)

I już nie będę swoich ślicznych kolanek pokazywał.........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:chyba że po emisji nóżek [B]boguli i coztego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[/B]Co do dalszego leczenia...........przwdopodobnie czeka mnie artroskopia, ale w póżniejszym terminie,lekarz stwierdził że na razie mam zaleczyć ten uraz a potem zobaczymy...........podobno tylko artroskopowo można stwierdzić jaki jest stan ściegieni .......czegoś tam w srodku kolana. To jednak nie w obecnej chwili.
Powiem szczerze że rozpotrywalem Piekary wczesniej jednak [B]Flaire[/B] podpowiedziała mi tą Klinikę Sportową w Żorach......i raczej swoje kroki najpierw tam skieruję.

Dziewczyny dzieki za troskę , przesyłam :calus::buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Czy to znaczy, że dzisiaj kolano wygląda lepiej? :cool3: Dawaj foty, bo jak nie to Cię siłą do Piekar zaciągniemy :mad:[/quote]

.............wyglada...bosko :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]bosik,[/B]

To Twoje kolanka to jakas sprawa przewlekla :shake: Masz teraz nadmiar czasu i jak przyjade na Slask odpytam Cie z teorii naswietlania, kadrowania, kompozycji i zarzadzaniem kolorem! :razz: Badz wiec gotow, bo cos widze ze potrzeba Ci troche czas wolny zorganizowac :evil_lol:

[B]Ali,[/B]

Dobrze uczynilas! Pochwala w takiej sytuacji jest bardzo wazna :multi: Deryl to terier, terier ktory dorasta, wiec takie sytuacje moga sie zdarzac ... Wazna jest teraz Twoja reakcja, na ktora Deryl dlugo czekac nie musial ;) Powodzenia w wychowywaniu dorastajacego faceta :evil_lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]bosik,[/B]

To Twoje kolanka to jakas sprawa przewlekla :shake: Masz teraz nadmiar czasu i jak przyjade na Slask odpytam Cie z teorii naswietlania, kadrowania, kompozycji i zarzadzaniem kolorem! :razz: Badz wiec gotow, bo cos widze ze potrzeba Ci troche czas wolny zorganizowac :evil_lol:
[/quote]

No to chcesz mi czas organizować ........czy pytać.........:lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']A tak to powiem nieskromnie :cool3: moje gnatki ładniejsze:lol: ......
[/quote] Śmiem twierdzić, że od tych [B]bosowych[/B], po wypadku, to każde będą ładniejsze :cool3: [SIZE=1](nawet moje :evil_lol:) :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']No to chcesz mi czas organizować ........czy pytać.........:lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)[/QUOTE]

[B]
bosiku,[/B]

Jedno i drugie :evil_lol: Ja wiem, ze slonko, pifffko i L4 rozleniwiaja, ale wiesz .... BRAC MI SIE TUTAJ DO ROBOTY!:mad:
Przynajmniej poczuje jakas jednosc w bolu zapracowania :razz: Prawde powiedziawszy nie wiem w co rece wlozyc ... nie mowiac juz, ze chyba setny raz podchodze do implementacji drugiego dysku ... I znowu sie kurde bele nie udalo :angryy: Moj backup'owy notebook powiedzial mi, ze nie bedzie sie ladowal z sieci tylko skorzysta z baterii ... zostalo nam jakies 30 minut "zycia" :mad:

Ale jutro robie sobie wolne ... ide wypasac łowiecki z pierwszym wypasaczem kraju :multi:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]
bosiku,[/B]



Ale jutro robie sobie wolne ... ide wypasac łowiecki z pierwszym wypasaczem kraju :multi:

W.[/quote]


Wind , gdzie ten wypas......:crazyeye: :eviltong: :lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Śmiem twierdzić, że od tych [B]bosowych[/B], po wypadku, to każde będą ładniejsze :cool3: [SIZE=1](nawet moje :evil_lol:) :eviltong:[/SIZE][/quote]

Twoje to nawet po prostowaniu na beczce do moich się nie umywają....:eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Chce ktoś kota? :cool3:

Znalazłam dzisiaj pod śmietnikiem na moim podwórku kotkę, 5-tygodni. Malutka dostała klatkę po śwince morskiej, Kreska zachowuje się całkiem przyzwoicie... co ja z robię z tym maleństwem... :shake: Toż to mniejsze od świnki morskiej jest :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Wind , gdzie ten wypas......:crazyeye: :eviltong: :lol: ;) ;)[/QUOTE]


:lol: :lol: :lol: glodnemu chleb na mysli ...

czekaj, czekaj ... jeszcze z Majuta zrobie zaganiacza - wypasacza :lol:

Piekny jutro czeka mnie dzien :razz: I fajny temat do focenia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Chce ktoś kota? :cool3:

Znalazłam dzisiaj pod śmietnikiem na moim podwórku kotkę, 5-tygodni. Malutka dostała klatkę po śwince morskiej, Kreska zachowuje się całkiem przyzwoicie... co ja z robię z tym maleństwem... :shake: Toż to mniejsze od świnki morskiej jest :lol:[/QUOTE]


uuuuu ... to ci dopiero malenstwo ...

Ja niestety nie pomoge ... na koty i chemie z ciemni mam alergie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]bosik,[/B]

To Twoje kolanka to jakas sprawa przewlekla :shake: Masz teraz nadmiar czasu i jak przyjade na Slask odpytam Cie z teorii naswietlania, kadrowania, kompozycji i zarzadzaniem kolorem! :razz: Badz wiec gotow, bo cos widze ze potrzeba Ci troche czas wolny zorganizowac :evil_lol:
W.[/quote]
[B]bos[/B] [SIZE=5][B][COLOR=Red][COLOR=Black]!!![/COLOR] brawo !!! super!!! [/COLOR][/B][/SIZE]ja w ogólniaku też brałem koleżanki na litość i ubolewanie. Widze, że ta procedura nadal jest skuteczna.
[B]wind [/B]- obawiam się jednak, ze po pierwszej rundzie z [B]Panią Żoną[/B] [B]bos'a[/B], zostaniesz tak skadrowana, naświetlona i skomponowana, że o zarządzaniu kolorami to już mowy nawet nie będzie. Na dodatek to wszystko odbędzie się nie w teorii, jak sugerujesz, jeno w prawdziwym śląskim realu.
Dziołcha, dej se pozor.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][B]bos[/B] [SIZE=5][B][COLOR=Red][COLOR=Black]!!![/COLOR] brawo !!! super!!! [/COLOR][/B][/SIZE]ja w ogólniaku też brałem koleżanki na litość i ubolewanie. Widze, że ta procedura nadal jest skuteczna.
[B]wind [/B]- obawiam się jednak, ze po pierwszej rundzie z [B]Panią Żoną[/B] [B]bos'a[/B], zostaniesz tak skadrowana, naświetlona i skomponowana, że o zarządzaniu kolorami to już mowy nawet nie będzie. Na dodatek to wszystko odbędzie się nie w teorii, jak sugerujesz, jeno w prawdziwym śląskim realu.
Dziołcha, dej se pozor.!!!!![/QUOTE]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[B]jborowy[/B], Twe "fotograficzne" rady, nieocenione! A ze wyjatkowo nie lubie cyjanu :cool3: to pozostanmy przy awersji do tak pojetej fotografii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

jborowy, a moze pochwalisz sie jak to grales na wrazliwych sercach rozedrganych dzierlatek, he? :p

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka [SIZE=1](Ali, czy ja mogę używać Twojego powitania, które bardzo mi się podoba?) :multi:

[SIZE=2]Z pracy, od niepamiętnych czasów, wróciłam jak człowiek i nie zmarnowałam wieczoru :evil_lol: poszłam z piecholami na łąki, żeby się nareszcie mogły wyszaleć :loveu: aaale były szczęśliwe :evil_lol:
Nasze łąki były baardzo wielkie dopóki ktoś nie wpadł na pomysł, że można by ludzi uszczęśliwić ładniejszym widokiem, niż piękne, zielone i kwitnące połacie, i właśnie buduje się tam osiedle mieszkaniowe developerskie, została może 1/3 powierzchni :-(:-(, ale to i tak jest jeszcze dużo i jest gdzie biegać z pieskami.
Oczywiście aparat był ze mną, oto dowód:

Neska kocha Kubę, a Bodor i Bruno kochają piłeczkę w ręku Kuby
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/9207/29czerwca2006r01619tl.jpg[/IMG][/URL]

A potem ma ją .... Neseczka oczywiście :evil_lol::evil_lol:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img445.imageshack.us/img445/4778/29czerwca2006r01016gh.jpg[/IMG][/URL]

I na koniec Latajacy jamnior :razz:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img445.imageshack.us/img445/2299/29czerwca2006r00824oy.jpg[/IMG][/URL]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Stawka walijczyków na wystawę w Warszawie:
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]PSY[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][U]Klasa młodzieży[/U][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Arial]DERYL z Szumiących Klonów :loveu: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][U]Klasa otwarta[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]CZORT Buszówka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]PIRAT Askiras[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][U]Klasa championów[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]CZARDASZ z Szumiących Klonów :loveu: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]ATOS Kazabor[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][B]SUKI[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][U]Klasa młodzieży[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]GRACJA Czereda Trapera[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]MAREA z Psiego Chaosu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][U]Klasa pośrednia[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]CESARIA Adriana`s Dogs :loveu: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][U]Klasa otwarta[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]DŻEDA Buszówka [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]AKSI z Kowalskiej Kniei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][U]Klasa weteranów[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]DEBORA z Kozackich Stepów :loveu: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=2]Szykuje się fajne spotkanie dogomaniackie[/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3][B]Ibolya [/B]- super fotki :happy1: :klacz: [/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To ja dołożę plan do stawki, którą podała [B]swallow[/B]:

Ring: 10
Sędzia: Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)
10.00 Jack Russell Terrier 19
11.00 Kerry Blue Terrier 5
11.15 Niemiecki terier myśliwski / Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier 6
11.35 Parson Russell Terrier 4
11.50 Staffordshire Bull Terrier 20
12.50 Terier walijski / Welsh Terrier 11
Psów: 65

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...