Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

Jedyną obroną przed cholernymi gryzoniami jest moskitiera, pod warunkiem, że nie ma się walijczyka, a raczej dwóch...

Na Mazurach jedną noc spaliśmy w namiocie (z wyboru), żeby psu pokazać, że się w takim czymś mieszka. I wszystko było super do momentu, kiedy rano przyszła do nas Czika. Wspięła się łapkami na moskitierę, a Deryl jak ją zobaczył, to rozpędził się i runął na tę moskitierę całym impetem, próbując dostać się do Cziki. Zerwał wszystkie zaczepy, jeden połamał i o mały figiel nie wyszedł nam z komory nie odpinając zamka...
Całe szczęście, że nam się namiot nie zawalił, bo stał bez odciągów :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B]Nitencjo,[/B]

Pewnie, ze bede :-) Mam nadzieje, ze pod koniec lipca przyjade na pare dni, to wczesniej dam znac :-)
Na poczatku tez bede, ale mam wtedy urwanie glowy :( Zaplanowano mi juz sesje, auto domaga sie przegladu, a moja Mama wycieczki po okolicznych sklepach w poszukiwaniu wygodnej kanapy ... Czeka mnie wiec objazdowka i mordercza walka z niewielka iloscia czasu ...

[B]Ali,[/B]

Czekamy na Twoj przyjazd do wawy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762'][B]Gosia[/B] - Tobie też pójdzie dobrze, w każdym razie teraz masz wakacje i ciesz się nimi! Jutro Cię widzę wreszcie na obi! Koniec laby! :D[/quote]
Taaa jest. :lol: I miałabym, tenteges, prośbę maleńką. Bym czekała nieśmiało pod Bajaderą, hmm? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Plany wakacyjne... Mam nadzieję, że koniec sierpnia spędzę wraz z suką w Jastarni :) Nie wyobrażam sobie odpoczynku od porannych spacerów, nie ma nic wspanialszego niż spacer pustą plażą o świcie :loveu: Oby się udało wyjechać, bo bez morza zwariuję... :roll:
[quote name='carragan']Ostatnio dochodze do wniosku,ze sa jak rodzina,bo ostatnio czesto ich widuje[/QUOTE]
Hehe, to tak jak u mnie :evil_lol: Moich wetów widuję znacznie częściej niż rodzinę ;) Pierwszy sygnał ostrzegawczy, co do stopnia zażyłosci pojawił się, kiedy przyszłam z Kreską do lecznicy, nie było mojej pani wet tylko jej mąż. Zadzwonił do żony, żeby się zapytać co podać i powiedział do słuchawki tylko "Kreska przyszła" i wszystko było wiadomo. A drugi przejaw rosnącej zażyłości miałam ostatnio, kiedy zadzwoniłam, a pan wet, który odebrał telefon, podał koleżance słuchawkę mówiąc "Natalia dzwoni"... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762'][B]zach[/B] - masz może jakiś przeciek czy można wjechać na plac? Bo jakby co to musimy ustalić miejsce ćwiczeń.[/QUOTE]

Można wjechać :D
Już w środę wieczór można było, osobiście widziałam, bo byłam Szorstkiego pomęczyć.. Nie ma to jak trochę posłuszności w mega deszczu, po kostki w błocie.. Fajsko było! Choć jutro mam nadzieje, że nic już kapać nie będzie
:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']To mnie nie będzie... Będę stała pod Bajaderą jako ta sierota... :-([/QUOTE]

A jakbyś stała to byś miętką bułą była, a wiem że nie jesteś :eviltong: Nie strasz więc, że nie będziesz.. choć twardości nie będzie dane sprawdzić tym razem, bo Ali na bank Cię zgarnie po drodze.. A jak się zdziwisz jak plac zobaczysz.. Słupy nam jakieś wyrosły :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wind[/B], Ty to jesteś jednak wielbicielką upałów, sypiesz postami, "dręczysz" w sprawie planów wakacyjnych... A ze mnie (przepraszam z nas, bo z psa też), jakby kto powietrze spuścił. Złości mnie to, bo powinnam być pełna energii, a tu szkoda gadać... Dzisiaj jeszcze muszę trochę energii wykrzesać, bo mam wątróbke na ciasteczka i musze je upiec, a wczesniej włączenie piecyka byłoby samobójstwem.

Jeżeli chodzi o plany wakacyjne - to w lipcu wybieram się na wystawę w Warszawie. :evil_lol: No i w najbliższą niedzielę, która zalicza się do okresu wakacyjnego, będę w Krakowie :multi:.
[B]
Bos[/B], okropaśna sprawa z tą Twoją nogą. Zdrowiej.

[B]Gosia[/B], kciuki to powinniśmy trzymacie teraz nie za Ciebie, ale za rozsądek egzaminatorów.

Wyrazy uszanowania dla Matki Pana Magistra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura'][B]Wind[/B], Ty to jesteś jednak wielbicielką upałów, sypiesz postami, "dręczysz" w sprawie planów wakacyjnych... [/quote]

Oj jestem, jestem! I Majut tez jest :multi: Lubi wygrzewac sie na balkonie w pelnym slonku :-)
A pisze tyle, bo mam nadwyzke wolnego czasu ... Sucz pojechala na Mazury i nie mam z kim na spacery chodzic ... :shake: Tyle wolnego czasu i co tu robic :roll:

[quote]A ze mnie (przepraszam z nas, bo z psa też), jakby kto powietrze spuścił. Złości mnie to, bo powinnam być pełna energii, a tu szkoda gadać... Dzisiaj jeszcze muszę trochę energii wykrzesać, bo mam wątróbke na ciasteczka i musze je upiec, a wczesniej włączenie piecyka byłoby samobójstwem.[/quote]

Moja dewiza to nic na sile :razz: Jesli dzisiaj nie masz energii, moze bedzie lepiej jutro ... jak nie jutro, moze pozniej ;) I nie rob sobie wyrzutow, chyba malo kto w taki upal czuje sie dobrze :cool3:
BTW jak Twoj pies poczuje co dla niego pieczesz, to recze ze odczuje przyplyw nadprzyrodzonej energii :evil_lol:

[quote]Jeżeli chodzi o plany wakacyjne - to w lipcu wybieram się na wystawę w Warszawie. :evil_lol: No i w najbliższą niedzielę, która zalicza się do okresu wakacyjnego, będę w Krakowie :multi:. [/quote]

Fajnie! Naogladasz sie serdelkow i walijczykow :multi: Zazdroszcze tez spotkan z Dogomaniakami! :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zadziorny[/B]-nalejesz wody do wanny i też się wymoczysz :evil_lol:a piffko wypijesz nie po kąpieli , tylko w trakcie i tez bedzie fajnie ;)
[B]
Wind[/B]-miło,ze nie tylko u nas letnie weekendy to czas pracy -mojego TZ z córką nosi od zawodów do zawodów,albo młoda startuje,albo on sędziuje :mad:
więc nie wiem, kiedy uda sie wykroic kilka dni na plażowanie..ale do Grzybowa pojechac muszę , choćby na 4-5 dni, połażić brzegiem morza i paskudy wymęczyc. Marzy mie sie koniec sierpnia, bo wtedy tam juz pustawo, ale podobno ma byc wtedy brzydka pogoda :-(, więc może poczatek wrzesnia ??

[B]Bos[/B]: może ja w Krakowie porobie zdjęcia, a ty komentarze do nich ???;)choc pewnie bede w domu dopiero późno w nocy,wiec i foty późno bea, bo rano do roboty a po południu psy - obce do roboty, moje do spacerów:lol:
[B]ela[/B]- gratulacje dla syna i jego mamuśki :multi::multi:mój dopiero pierwszy rok konczy a do tego ma kampanię wrzesniową z anatomii :angryy::angryy: troche nerwów ta edukacja pociech kosztuje

Link to comment
Share on other sites

Witam, :loveu: :loveu:

[B]Elu_h i synu Eli_h.[/B]......gratulacje :multi: :multi: :multi:

Pochmurno dziś, [B]bogula[/B] napewno z [B]Fafulosem[/B] na dworze , [B]Ibolya[/B] już pracuje, [B]zadziorny[/B] tysz, [B]Wind[/B] stoi w piekarni po świeże pieczywko. [B]Vigor[/B] zapewne smaruje chlebek masełkiem i miodem,[B] Flaire [/B]popija cherbatkę..........a ja mam teraz ochotę na kakao..............co to się porobiło. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Miłego dnia.................i mizianko dla psiurków. :multi: :multi: :multi: :multi:

I......jakoś [B]guguś[/B] nas nie odwiedza......pozdrawiam i wyściskaj [B]Kikunię[/B]:multi: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']...... Zadzwonił do żony, ...... powiedział do słuchawki tylko "Kreska przyszła" i wszystko było wiadomo. A drugi przejaw rosnącej zażyłości .........., a pan wet, który odebrał telefon, podał koleżance słuchawkę mówiąc "Natalia dzwoni"... :cool1:[/quote]

.......ale Ty znana jesteś w środowisku..........:loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) :eviltong: ;)
.........w Miedzyzdrojach na Alei Gwiazd.......musowo z Kresunią , jedna gwiazdka Wasza ;):lol: ;) :lol::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']No to się dzisiaj ostatni raz wymoczyłem przed remontem basenu :roll:. Będzie zamknięty przez całe 2 tygodnie :mad: ( i co ja będę robił w czwartkowe wieczory :hmmmm: :niewiem: :shake:) ;)[/quote]

Coś Ty w takim razie robił na tym basenie, że go muszą remontować. :evil_lol: :eviltong:

Cały czas powtarzałem Ci żebyś pływał w czepku......i patrz zapchałeś pompy swoimi włosami,:lol: :lol: :lol: :lol:
.......... a po co żeś pazurami kafelki odrywał :eviltong: :eviltong::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Teraz za to będziesz mógł poćwiczyć na zjeżdżalni na sucho.......:eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
.........a może uda Ci sie i skoczyć na główkę.........ale to dopiero po Krakowie takie małe sadomaso......:eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol::cool3: :cool3: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']...........

[B]Bos[/B]: może ja w Krakowie porobie zdjęcia, [/quote]

Jestem tego pewny:multi::multi:, bedzie i [B]zadziorny [/B]focił więc relacja będzie pełna:lol::lol: :multi: :multi:
Ja bedę warował przy kompie by na bieżąco przekazywać wieści.......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Jak w TV :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)
No chyba że się zecydyję na nierozważny krok........i tysz czmychne do Krakowa:diabloti: :crazyeye: :crazyeye: ;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]bos, [/B]

Owszem wstalam ju i chlodze sie mineralna z cytrynka i gora lodu :-) Przyznam szczerze, ze nawet nie mam ochoty na kawe :crazyeye:

[B]zadziorny,[/B]

Przyjedz do nas :-) Mam piekny basen 100 m od mojego bloku :razz: Jest jacuzzi, laweczki powietrzno-wodne, masaze i wiele innych atrakcji :loveu: Tylko sie taplac i relaksowac :razz:

[B]niedzwiedzico,[/B]

Jak dobrze pamietam jedne z tych zawodow maja byc w Warszawie :razz: Pewnie dasz znac, kiedy sie tutaj pojawicie :cool3:

[B]bosik,[/B]

A Ty siedz grzecznie w domku i kuruj nozke :angryy: I gdzie Cie nosi?
Dogomanicy ufoca jak trzeba, opisza, zdadza relacje i git! :razz: A Ty se wyobrazisz jak bylo :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :loveu:
ibolya nie w pracy, tylko na URLOPKU :multi::multi: dopiero wstała, idzie z piechami a potem .... komp i ... dogo :evil_lol:
Miłego piątku Dogomaniacy.
A Ty [B]bos[/B] kuruj się, kuruj :angryy:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]Heyka :loveu:
ibolya nie w pracy, tylko na URLOPKU :multi::multi: dopiero wstała, idzie z piechami a potem ... :angryy:
[/COLOR][/quote]

No to ja wstawiam na kawę......:evil_lol: , może i Wind sie skusi.....:lol: :lol: ;)

[IMG]http://i3.tinypic.com/15dtevl.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']...[B]Vigor[/B] zapewne smaruje chlebek masełkiem i miodem ....[/quote]
Drogi [B]Bosiku [/B]miodziku nie jadam od 3 lat!!!!!!:placz::placz:. Otóż dopadła mnie przypadłośc zwana [B][I]hipoglikemia reaktywna. [/I][/B]Nawet łyżeczka miodu powoduje (juz 20 minutach) reakcję trzustki w postaci "wystrzelenia" bardzo dużej dawki insuliny, co z kolei powoduje szybki spadek cukru i Vigor czuje sie bardzo źle (jest bez wigoru): wilczy głód, pocenie się, złośc, ból głowy itd.
Ale jeśli idzie o śniadanko byłeś blisko: świeży chlebek, swojskie masełko, dżem leśny niskosłodzony i swojskie mleko (swojskie=od krasuli sąsiadki:lol::evil_lol::cool3:).
[B]Piotrek, Elu - [/B][IMG]http://vigor.i5.pl/e/55.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...