Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

Witam
[B]Aga[/B] - nie narzekaj - taki piękny weekend przeżyliście:cool3: że wspmnień powinno starczyć na co najmniej miesiąc. Masz superaśną działeczkę:lol:
ile miejsca dla psiurów no i widać z fotek że cudowna okolica.:loveu:
[B]Ali [/B]- zawodowy reportażyk:multi: obejrzałam z przyjemnością i znowu poczułam się tak jabym z Wami była.:cool3:

Dużo się dzieje na walijczykach - sprzedajecie auta.. - kupujecie... z psami... bez.. jak na Allegro:evil_lol: [B]Flaire[/B] -tylko Yariska żal:shake: chociaż jak trafi w ręce dogmaniackie to nie będzie żle i stały kontakt możesz z nim mieć odwiedzić, pooglądac;) :razz:
Gdzie ja jestem:crazyeye: - Wy sobie smochody na chandrę kupujecie:crazyeye: ja co najwyżej czekoladę:razz: a jak chce zaszaleć to ewentualnie jakiś drobny ciuch:cool1: :lol: :shake: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Wojtek']No właśnie, dałbym głowę, że widziałem zdjęcie Misi w gabażniku Yarka... Ja też takim jeżdżę. Czyżby Yarisy i terriery były kompatybilne? Zakładamy jakiś fanklub? :lol:[/quote]No było takie zdjęcie na pewno, ja pamiętam co najmniej jedno, zimowe. Może znajdę i wstawię na ochłodę... :evil_lol:

Ja uwielbiam Toyoty i Yariska będzie szkoda.:-( Ale na dwa serdele po prostu za mały, nawet z wymontowanym tylnym siedzeniem. :-( Ale jak zanlazłby dobry dom, to bym się cieszyła. :lol:

INA, te auta po prostu się po dogomaniakach przemieszczają, do jednego do drugiego. ;-) Na Ciebie też przyjdzie kolej. ;-)

A teraz to już naprawdę muszę lecieć do roboty, bo mi autobus ucieknie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']
INA, te auta po prostu się po dogomaniakach przemieszczają, do jednego do drugiego. ;-) Na Ciebie też przyjdzie kolej. ;-)[/QUOTE]
[B]INA[/B], widzisz, nie martw się, będziesz ósmym z kolei właścicielem dogomaniackiego yariska :diabloti: A ja potem odkupię od Ciebie :evil_lol:

Za gorąco dzisiaj, zeby iść do roboty... może nie pójdę... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Dzisiaj łepetyna mi pęka, ale mam zamiar przeżyć...Pozdro! Pijcie dużo wody!!![/quote] Wziąłem sobie Twoją przestrogę do serca i właśnie konsumuję ziiiiiimneeee piffko prosto z lodówki :cool3:. Mniam, mniam :multi: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']hehe tu wiecej sie szykuje widac na Yariska :)[/quote] Dziewczyny, tylko się nie pobijcie :shake:. Dla jasności zapodam, że ja swojego sprzedać nie zamierzam :shake: (jesssuuu, jak ja kocham klimatyzację :cool3: :loveu: :multi:) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']No właśnie, dałbym głowę, że widziałem zdjęcie Misi w gabażniku Yarka... Ja też takim jeżdżę. Czyżby Yarisy i terriery były kompatybilne? Zakładamy jakiś fanklub? :lol:[/quote] Jestem za! :cool3: :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Wziąłem sobie Twoją przestrogę do serca i właśnie konsumuję ziiiiiimneeee piffko prosto z lodówki :cool3:. Mniam, mniam :multi: :cool1:[/QUOTE]
A ja zimne truskawki, też niczego sobie :razz:
[quote name='zadziorny']jesssuuu, jak ja kocham klimatyzację[/QUOTE]
piwko i komputer też przeniosłeś do samochodu? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Wziąłem sobie Twoją przestrogę do serca i właśnie konsumuję ziiiiiimneeee piffko prosto z lodówki :cool3:. Mniam, mniam :multi: :cool1:[/quote]A wiesz, że to jest pomysł. :multi: Potem pójdę do garażu, wsiądę do Yariska, włączę klimę i będzie git! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Jeny, wielkie dzięki, jesteście boskie!! Egzam poszedł nawet OK, trwał 15 minut. :D Wyniki pewnie w przyszłym tygodniu. Teraz zbieram się do Gdańska na oblewanie wakacji! :multi:[/QUOTE]

[B]Gosia,[/B]

Milego oblewania i gratuluje zakonczenia sesji :multi: Gosiu, co Ty teraz poczniesz z taaaakim nadmiarem wolnego czasu? :razz:

[B]Ali,[/B]

Gratulacje dla meza w wylapywaniu fajnych kadrow! Portrecik agi, wyjatkowo udany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Dam jej w zamian jakąś książkę, albo koszyk truskawek... :evil_lol: Ewentualnie psa :cool1:[/quote]
[B]coztego[/B] myślisz, że aż tyle będzie wart, po tym jak w końcu na niego zarobię :cool3: :thumbs: :saint1: no i jak się do niego dorwę to myśle, że w gdześ w okolicach emeryturki możesz się cieszyc yariskiem:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'] (jesssuuu, jak ja kocham klimatyzację :cool3: :loveu: :multi:) ;)[/quote]
.......z tego co wiem to Twoja TZ nie ma na imię [B]Klimatyzacja[/B]....:eviltong: :eviltong:...:evil_lol: :mad::evil_lol: ;) ;) czyżbym coś przeoczył.......:shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:;) ;) :eviltong: :eviltong:


A ja miałem dzisiaj znowu punkcję i Kraków mam z głowy. Noga dalej w gipsowej szynie......:-( :-( :-(:roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek'] Czyżby Yarisy i terriery były kompatybilne? Zakładamy jakiś fanklub? :lol:[/quote]

Moim terierom też bardzo dobrze się jeździ takim autkiem, mi z resztą też :lol:

[B]Bos[/B] - trzymamy kciuki za jak najszybsze wyleczenie

[B]Vigor[/B] - spóźnione życzonka dla Diuny :new-bday: :tort:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...