Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ibolya'][B][COLOR=blue]Flaire[/COLOR][/B][COLOR=blue] - ale CI Locia rośnie. W tempie, że az strach. :crazyeye::shake::oops:
Popatrz juz ma 7 miechów i [B]2[/B] dni !!! :evil_lol::evil_lol:
Locia nie przejmuj się upływającym [SIZE=1](w twoim przypadku cuś za szybko!)[/SIZE] czasem i żyj wesoło i zdrowo na pociechę swojej Pańci 100 LAT :calus: :huh::B-fly:
:BIG::bday::new-bday::knajpa:
[/COLOR][/quote]Ibolya, Leokadia dziękuje za życzenia. Tak naprawdę to ma 7 miechów wczoraj skończone, tylko ten ticker jakoś nie potrafi się zsynchronizować z jej wiekiem - zawsze jest albo dzień do przodu, albo dzień do tyłu. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim podroznikom milych i wesolych wojazy! Pogoda dopisuje, wiec pewnie bedzie cudnie i piknikowo :loveu:

[B]zach,[/B]

Milej wizyty u Tomka :multi: Jego popisy z wypasaniem robia na mnie nieustanne wrazenie :loveu:

Wlasnie wrocilam z Majutem po calym dniu zdjeciowym .... Ufff ... dzialo sie, dzialo :multi: Dochodze do wniosku, ze Majut ma jednak kondycje. Caly dzien, praktycznie bez przerw spedzila na pozowaniu do kamery, sztuczkach, siadaniu, wskakiwaniu, pilnowaniu drinkow i obszczekiwaniu jednych gangsterow a przymilaniu sie do innych. I wszystko to w niemilosiernym upale, dusznych pomieszczeniach, oblokach dymu i udziale ogromu aktorow, statystow, kamer i przy bardzo glosnej muzyce :cool3: Jestem z niej baaardzo dumna ... Tym bardziej, ze bawila sie doskonale, ogon nosila maksymalnie do gory i z checia wykonywala coraz to nowe polecenia :razz:
A w przyszlym tygodniu wyjezdza na pare dni na Mazury :-) I tam to juz musi sie popisac na maksa :cool3:

W.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Wczoraj byłam nad wodą tzw. Chechle. Ludzi wystawiających się do słonca całe mnóstwo. Dużo piesów.Te wielkie kąpały się na dłuższych smyczach, nikt na razie nie protestował, że ludzie i psy:cool1: .Fafik został w domu, bo ciężko znosi te spiekoty, a poza tym po wodzie pływają prawdziwe kaczuszki, perkozy i takie tam:razz: .
Dzisiaj zasuwam do pracy--troszkę tam nerwowo, bo po okolicy szaleje NFZ:angryy: ...
Pozdro dla wszystkich i zapraszam na kawkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy']Nic mi nie wiadomo o rodzinie na Śląsku. Poza tym to ja jestem Borowy a tamten BOROWY, więc chyba małe pokrewieństwo, ale proszę, pozdrów go.
Kiedy welsze występują w Krakowie i kto jedzie?[/quote]
Szkoda, szkoda! a też postawna i z wąsami menszczizna:lol: ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']........na samą myśl o naszej wcześniejszej wymnianie postów dotycz. ......paluszkow , już mi lepiej :loveu: :evil_lol: :lol: ;) ;)


.[B]bogula..[/B].....Ty też mieszkasz w klatce.......:eviltong:...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Tak! mieszkam w klatce 60m2 i to zawieszonej wysoko , bo na 4 pietrze---bez windy...Teraz ze względu na pogodę mam szeroko pootwierane okna, więc z wlatywaniem nie mam problemu. (O wylatywanie nie pytaj---to robię na miotle:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ibolya, Leokadia dziękuje za życzenia. Tak naprawdę to ma 7 miechów wczoraj skończone, tylko ten ticker jakoś nie potrafi się zsynchronizować z jej wiekiem - zawsze jest albo dzień do przodu, albo dzień do tyłu. :niewiem:[/quote]
Dużo zdrowia dla Lotki a dla Ciebie radości z kolejnej "dziewuszki"

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :lol:
No to mamy już prawdziwe upały :roll: :cool3: :lol:. Dzionek wstał słoneczny :multi:, chociaż teraz słońce skryło się za chmurami :mad:.
[B]Wind[/B] brawa :klacz: dla Ciebie i przede wszystkim dla Majutka :loveu:
Miłego i "owocnego" wypoczynku dla [B]Ali[/B] i [B]agi_o[/B] :cool3: :evil_lol: (tylko nie przesadźcie i nie zróbcie z Derysia łysola :shake: :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Witam o swicie :-)

[B]bogula,[/B]

Co to znaczy, ze NFZ szaleje? Czy dzieki temu bedzie lepiej, czy gorzej? :evil_lol:
BTW obie mamy syndrom 4 pietra :lol: Czy Ty tez BEZ WIND'Y :angryy: :lol: Zawsze sie zastanawiam po kiego czorta wynajelismy (czyli na wlasne zyczenie) mieszkanie bez windy :crazyeye: Chyba tylko w imie prewencji przeciwzylakowej :lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'].......Wodzisław......dziura na południu Polski[/quote]

[quote name='zadziorny']Jak Ty dobrze znasz Wodzisław Śl. :roll: :evil_lol: :diabloti: :hmmmm:[/quote]

........już po Was :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:;) ;) ;)
[B]zach [/B], nie słuchaj :lol: :loveu: :evil_lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Tak! mieszkam w klatce 60m2 i to zawieszonej wysoko , bo na 4 pietrze---bez windy...Teraz ze względu na pogodę mam szeroko pootwierane okna, więc z wlatywaniem nie mam problemu. (O wylatywanie nie pytaj---to robię na miotle:evil_lol: )[/quote]


[B]bogula[/B] ;) ,

To prawie jak ja , mieszkam w klatce zawieszonej na 4 tym piętrze.71m2 z:crazyeye: windą..........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
.....na miotle nie latam bo jeszcze nikt takiej wielkiej :crazyeye::eviltong: nie skonstruował.........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
.....musiał bym chyba latać na śmieciarce.....:diabloti::diabloti: :eviltong::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

bogula, powalasz mnie postami wysyłanymi bladym świtem i to po spacerze. Zazdroszczę ci, bo zyskujesz na tym trochę życia. A ja to o szóstej mogę najwyżej oko otworzyć. Wstawanie nijak nie wychodzi. No a potem jestem w niedoczasie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']bogula, powalasz mnie postami wysyłanymi bladym świtem i to po spacerze. Zazdroszczę ci, bo zyskujesz na tym trochę życia. A ja to o szóstej mogę najwyżej oko otworzyć. Wstawanie nijak nie wychodzi. No a potem jestem w niedoczasie:angryy:[/quote]

[B]Jura [/B]nic się nie martw, 8.00 też poranna pora , przynajmniej razem wypijemy gorącą kawę [IMG]http://i5.tinypic.com/14kvc09.gif[/IMG]


Witajcie ,

[B]Wind[/B] a Ty faktycznie spać nie możesz , o 1 szej w nocy kładziesz sie spać a o 6 tej juz na dogo.......
.....że o[B] boguli [/B]już nie wspomnę.........;):evil_lol::evil_lol: :evil_lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Heyka :multi: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]No ja też już wstałam .... dawno. Bodryś szalał z piłeczką w parku o g. 5:15 :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Trochę kiepsko sie szalało, gdyż w naszym parku ptaki grasują ;) :razz: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Jest ich zatrzęsienie i nie można przechodzić alejkami, bo można g....m ptasim zarobić na szczęście :oops: Coraz mniej alejek "przejezdnych" jest :lol: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]A ja w pracy, upał wielki, ale da się żyć.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Miłego piątku Wszystkim i tym co pracują i tym co odpoczywają :loveu: :loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']
[B]Wind[/B] a Ty faktycznie spać nie możesz , o 1 szej w nocy kładziesz sie spać a o 6 tej juz na dogo.......
.....że o[B] boguli [/B]już nie wspomnę.........;):evil_lol::evil_lol: :evil_lol: :lol: ;)[/QUOTE]

[B]bos,[/B]

Wszystko przez kleske urodzaju zlecen :evil_lol: Skracam noc, wydluzam dobe i jako tako starcza czasu na wszysto co musze zrobic :razz: Ale nie narzekam, przeciez mowilam ze 2006r. bedzie SUPER :multi: I wciaz jestem zaskoczona jak to wszystko doskonale sie uklada :loveu:

A [B]boguli[/B] w poranny wstawaniu i tak nikt nie przebije ;) Gdy bladym switem skrobie cos na Dogo to wiadomo, ze ma za soba dlugasny spacer z Fafolem i pewnie konsumpcje pysznego sniadanka :razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Okropaśnie nudno bez tych gałganów szczyli. Diuna chwilami chodzi i icoś tam poszukuje, ale potem kładzie się i ucina sobie drzemkę.
Vigorowa odwiozła wczoraj Astę do Tczewa i obecnie (do niedzieli) wypoczywa u swojego brata w Gdyni. Obiadek już ugotowałem: [B]czerwony barszczyk + uszka :lol::lol::lol:.
[/B][I]Pozdrawiasy dla wszystkich.
[/I]Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]bos,[/B]

.......:razz: Ale nie narzekam, przeciez mowilam ze 2006r. bedzie SUPER :multi: I wciaz jestem zaskoczona jak to wszystko doskonale sie uklada :loveu:

:razz:[/quote]

Tak trzymać i niech ci się tak układa przez całe życie.....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :multi:
...a w wolnych chwilach może znajdziesz parę chwil na niedouczonego amatora foto , by mu cosik skrobnąć postowo lub raz do roku wypić .....kawkę przy jakiejś .....:evil_lol:......bramie :loveu: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Jak wpadam do welshy, to wiadomo po co. :evil_lol:
Bardzo, bardzo Was proszę o kciuki na 14! :cool3: Uczyłyśmy się z koleżanką do 4.30, więc wiążemy spore nadzieje z tym egzaminem. ;) (odpukać;) )[/quote]

[B]Gosia [/B]:thumbs: :thumbs: :happy1::happy1:

A co u taty :niewiem: ........ :user:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']A [B]boguli[/B] w poranny wstawaniu i tak nikt nie przebije ;) Gdy bladym switem skrobie cos na Dogo to wiadomo, ze ma za soba dlugasny spacer z Fafolem i pewnie konsumpcje pysznego sniadanka :razz:[/quote]
To zasługa Fafola a teraz i Mundialu, że dzień długi. Bardzo by mnie urządzało czekające żarełko na nas po pracy...Nie przepadam tracic czasu przy garach i to w taki upał; wygodnictwo to chyba nie grzech śmiertelny;) :razz: :evil_lol: ...
[B]Wind[/B]---teraz kobieta z NFZ sprawdza pielęgniarki rodzinne pod kątem "profilaktyki" czyli ile razy byłam u poszczególnych rodzin i wciskałam im kit "jak zdrowo żyć".Ilość zabiegów (iniekcje, opatrunki, usuwanie szwów, kroplówki itd) to dla nowokontrolujących BBBBEEEEE!!! A właśnie na to jest największe zapotrzebowanie---ludzie nie chcą albo się już nie kwalifikują albo są za "drodzy" dla szpitali, więc wielu liczy na kompetentną i sedeczną opiekę domową. Staram się; tylko szkoda, że ilość i jakość z mojej strony do tej pory nie przekłada się na kaskę....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...