Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

Hej!
miasto jeszcze drzemie a ja z Fafikiem już po spacerku...ja przy kawie a pies pod biurkiem/pod kompem---to jest jego "klatka/buda":cool3:
[B]Ali[/B]---bawcie się dobrze, wypocznijcie i przekaż pozdro dla [B]agi_o[/B]
[B]bos[/B]---poprawia się?
[B]jborowy[/B]---o dwie klatki ode mnie mieszka też [COLOR=royalblue]BOROWY[/COLOR][COLOR=darkslategray] :evil_lol: ----rodzinka?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='vigor']Witam!
[B]Suawek - [/B]no to Brazylia nie umożliwiła Ci wychylenia dużej ilości piffffek.
Czy z Aronkiem byłeś w lecznicy [I]"Doktorek" ?
[/I][/quote]
byłem w Kameleonie na ulicy Kwietniowej , niedaleko gdzie z tego co rozmawialiśmy mieszkał Wasz syn, tylko po drugiej stronie ulicy
fachowo , krótko , przyjemnie,
[B]i zawsze tam jest ktoś w godzianch otwarcia
[/B] niestety tam gdzie był odbiór miotu nie było nikogo ,
a ja tylko wyrwałem się z pracy i szkoda mi było czekać
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wind obcinam . Przejscia u yorkow robie degazowkami. A Roxy na punkcie wody zweza jest tak zakrecona ze hej........
Zadziorny albo sie ma szczesliwe psy i zaplute okna albo czyste szyby i smutne psy hihi
mysmy dzis wybrali sie rano na pola i moja kochana Roxy zrobila sobie sucha kapiel w krowich plackach , a Alex potem naryczal na krowe .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Hej!
miasto jeszcze drzemie a ja z Fafikiem już po spacerku...[/QUOTE]
Ho ho, widzę, że lepsza ode mnie jesteś ;) My z Kreśką od 7 goniłyśmy po łąkach. Super, słoneczko, lekki chłodek i puściutko. DOpiero po 8, jakjuż zbierałyśmy się do domu, pojawiły się pierwsze pieski z zsapanymi właścicielami :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Hej!

[B]jborowy[/B]---o dwie klatki ode mnie mieszka też [COLOR=royalblue]BOROWY[/COLOR][COLOR=darkslategray] :evil_lol: ----rodzinka?[/COLOR][/quote]
Nic mi nie wiadomo o rodzinie na Śląsku. Poza tym to ja jestem Borowy a tamten BOROWY, więc chyba małe pokrewieństwo, ale proszę, pozdrów go.
Kiedy welsze występują w Krakowie i kto jedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula'].......
[B]bos[/B]---poprawia się?[/quote]
........na samą myśl o naszej wcześniejszej wymnianie postów dotycz. ......paluszkow , już mi lepiej :loveu: :evil_lol: :lol: ;) ;)

[quote name='bogula']
[B]jborowy[/B]---o dwie klatki ode mnie mieszka też [COLOR=royalblue]BOROWY[/COLOR][COLOR=darkslategray] :evil_lol: ----rodzinka?[/COLOR][/quote]
.[B]bogula..[/B].....Ty też mieszkasz w klatce.......:eviltong:...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja- dziś wieczorkiem wyruszam.. W Krakowie spędzę sobie piątek, przenocuję.. W sobotę rano ruszę do Katowic i okolic i wracam doma. Potem planuję wyjazd do Warszawy. A dziś jeszcze dostałam zaproszenie do Stockholmu na midsommar. Jak ja kocham te wakacyjne włóczegi.. chyba w poprzednim wcieleniu byłam jakimś nomadem i się całe życie tułałam z miejsca na miejsce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ali, a dlaczego aga_o sama nie napisała na dogo?[/quote]
Heyka :)

Pewnie nie miała czasu... Wiosna... ;)

Wszystko przekażę Adze, pozdrowienia od Was, a także o imprezie, tym bardziej, że sama jestem nią zainteresowana z racji przyjazdu do Warszawy :evil_lol:
Dzięki wszystkim za życzenia dobrej zabawy (w tajemnicy Wam powiem, że zabieram kuferek z trymerami i stół... :cool3:)

A co do klatki - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :evil_lol:
Deryl nie wie, że są mniejsze klatki, więc musi polubić dużą :lol:
A właśnie - pół nocy w niej przespał, całkowicie dobrowolnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'].......Jak ja kocham .......... włóczegi.. chyba w poprzednim wcieleniu byłam jakimś nomadem i się całe życie tułałam z miejsca na miejsce :lol:[/quote]

........może cyganką , rumunką........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)
Chodzisz też z tobołkiem..........:evil_lol: :evil_lol:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Ja- dziś wieczorkiem wyruszam.. .... W sobotę rano ruszę do Katowic i okolic ........ :lol:[/quote]
Zapraszam do Wodzisławia , to tylko 60 km od Katowic na południe, niecała godz. jazdy.....:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Oki kochani, pakuję komputer. Jedziemy na agility i potem prosto z palcu na Mazury :multi:

Do zobaczenia w niedzielę :)[/quote]
[COLOR=Blue]Bawcie się dobrze. Pozdrowienia dla Was wszystkich :loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Zapraszam do Wodzisławia , to tylko 60 km od Katowic na południe, niecała godz. jazdy.....:multi: :multi: :multi:[/QUOTE]

Chętnie bym z zaproszenia skorzystała, tyle że ja nie wiem póki co jaka jest dokładnie trasa mojego podróżowania. Mam przejechać z Krakowa do miejscowości obok Katowic.. Może właśnie chodzi o Wodzisław :razz:

Wiem tylko tyle, że w miejscowości ma być hodowla border collie- Energizer znana również pod nazwą Borderkowo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Chętnie bym z zaproszenia skorzystała, tyle że ja nie wiem póki co jaka jest dokładnie trasa mojego podróżowania. Mam przejechać z Krakowa do miejscowości obok Katowic.. Może właśnie chodzi o Wodzisław :razz:


:roll:[/quote]
Jak będziesz koło Katowic widzieć faceta machającego białą szmatą .....to będę ja.........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Chyba Chorzów.[/QUOTE]
Borderkowo jest w jakimś lesie, za Rudą Śl, albo przed Chorzowem... :hmmmm: Do Nitencji mogłabyś wpaść, [B]zach[/B] :)
A Wodzisław jest całkiem z innej strony, taka dziura przy samej granicy Polski

Tak, [B]bos[/B], chyba będę w Krakowie, zobaczymy jeszcze jak się ułoży weekend, bo w sobotę mam szkolenie w Katowicach... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Jak będziesz koło Katowic widzieć faceta machjącego białą szmatą .....to będę ja.........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)[/QUOTE]

Jak będziesz widział kobietę o blond włosach za kierownicą strażackiego forda transita..... to będę ja...... :razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]Flaire[/COLOR][/B][COLOR=Blue] - ale CI Locia rośnie. W tempie, że az strach. :crazyeye::shake::oops:
Popatrz juz ma 7 miechów i [B]2[/B] dni !!! :evil_lol::evil_lol:
Locia nie przejmuj się upływającym [SIZE=1](w twoim przypadku cuś za szybko!)[/SIZE] czasem i żyj wesoło i zdrowo na pociechę swojej Pańci 100 LAT :calus: :huh::B-fly:
:BIG::bday::new-bday::knajpa:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...