Jump to content
Dogomania

Malutki Czarek już bezpieczny i kochany w Domu Stałym!!! Teraz jest szczęśliwy!!!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Agata,Sonia']Wlasnie wrocilismy z spacerku.Ładnie chodzi na smyczy.
Ma kilka strupków na uszach,ale nie jest tak zle.Natomiast ma chore uszy,prawe bardziej.Musze z nim podjechac do weta.
Aha i jest szczepiony tylko na wściekliznę...

Toluś- te pieniążki,które chciałaś przeznaczyc na wyciągnięcie Czarka,przeznacz na Kulfona ok?Te 30 zł za wyciągnięcie ze schronu ma chłopak ode mnie,weta tez zapłacę;)[/QUOTE]
Miód na serce!!!! Uszy - auć -napisz co u weta! Dobrze że nie ma świeżych ran!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj zadzwonił do mnie Pan w sprawie owczarka(mojego poprzedniego tymczasowicza)...Powiedzialam,że jak bede miec jakiegos owczarka to dam znac,no i dzisiaj przypomnialam sobie,że w schronisku we Wrzesni maja kilka.
Dzwonie i moie Mu,że pojade w sobote zorientowac sie co i jak...I zapytałam przy okazji czy ktos ze znajomych nie chcialby malego,slodkiego pieska

Link to comment
Share on other sites

A On na to,że On chce Go zobaczyc...A ja,że chcial przeciez duzego,a On,że niekoniecznie...Narzeczona chce malego pieska...Chcial przyjechac do mnie,ale zaproponowalam wizyte u nich.Zapakowalam Czarusia i pojechałam(całą drogę siedział mi na kolanach).No i oczywiscie jak Go zobaczyli to juz był ich...Bardzo sympatyczna para,rodzice dziewczyny maja 2 pieski,Jego maja jednego.
Czarek był caly czas głaskany i bardzo Mu sie podobało...Pani zaprosiła Go na łóżko,więc długo się nie zastanawiał:lol:Bedzie mieszkac w Swarzędzu,w mieszkaniu z ogródkiem:razz:

I co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, tu nie wiadomo co świętować!!!!

Agata, SOnia, gratuluję :D :D :D :D :D

Tak szybkiej adopcji jeszcze nie widziałam :o :o :o

Wznoszę toast! :pepsi:

:cunao::cunao::cunao::cunao:

:laola::laola::laola::laola::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...