Jump to content
Dogomania

Malutki Czarek już bezpieczny i kochany w Domu Stałym!!! Teraz jest szczęśliwy!!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tola^^']Tak wszystkie są w schronie najbardziej potrzebujący jest Alf bo go też podgryzają inne psy :([/QUOTE]

Wiem wiem.Tez najbardziej zapadl mi w serce ALf.Kurcze wszystkie trzy domki z warszawy maja suczki chyba niesterylizowane....a on jest jajeczny?

jest tez fajny domek w ale az w Gdansku z wysterylizowana sunia

cioteczki juz nie mam czym plakac:( glupia baba ze mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']Skupmy się na pilnej pomocy Kulfonowi! Deklaracje potrzebne, hotelik, DT! Nie bijmy piany![/QUOTE]

Popieram i dziękuję.

Niestety nie mam zadnego dt ani hotelu...,ale ana666 miala jakies do sprawdzenia?
Chyba ana666,mam nadzieje,ze nie pomylilam.
A jak nie to rozmawialam juz kiedys z Pania z TOZ o Kulfonie i miala jakis hotel na uwadze...
Hotel sie znajdzie,tylko pieniazki potrzebne...

dorota1 - dziękuję za deklarację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A może skupmy się żeby więcej takich Klufonów nie było? W przeciwnym razie, to kręcimy sie w koło.[/QUOTE]

Zgadzam się. Bo inaczej nasze działania nie mają sensu - będzie to syzyfowa praca.

WIem cioteczki, boicie się kastracji.sterylizacji. Mimo wszystko bez tego pies też może mieć wiele chorób, a zabieg chroni przed nimi.

Nie chcę się z nikim kłócić. Tylko jak cioteczka jedna napisała, że to okaleczanie to już troszkę przesada ;)

Link to comment
Share on other sites

jasne;)wyslalam juz tyle nieborakow ,ze az mi sie miesza.Wsciekne sie jak nic z tego nie wyjdzie.
Moze dzieki Straszkowi inny psiak znajdzie domek....

cioteczki a gdyby udalo sie i ktorys z domkow chcial przygarnac Alfa,Misie,Gacka czy Rambusia z Obornik to daloby sie skombinowac transport?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki to jutro Agata,SOnia wyciaga Czarusia?
Prosze prosze Agatko wyciagnij go jak najszybciej bo on tam nam jeszcze zginie.... i nie bedzie kogo kastrowac!Mysle,ze jesli chodziloby o psiaka ,ktory jako tako radzi sobie i psy go nie gryza to mozna poczekac i wykastrowac go ale Czarus....taki boroczek.

ale moze to jakies moje spaczenie,"ze znow nie zdazymy" :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...