Jump to content
Dogomania

Malutki Czarek już bezpieczny i kochany w Domu Stałym!!! Teraz jest szczęśliwy!!!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Talcott']I co z Twoim kontem????[/QUOTE]

No więc mama mówi że po co ona też nie ma i jakoś żyję...
Jak tata przyjdzie z pracy to z nim pogadam mam nadzieje że się zgodzi :)
Wybrałam na IzzyBanku tam jest jedno z najlepszych kont młodzieżowych i prawie za darmo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Ja Cię nie oskarżam o nic, jestem tu cały czas i widzę, że się nikt nie pali do tego ;)[/QUOTE]

Tak wiem, lecz jak niektórzy mnie nie znają to będą się np. obawiać przelać pieniądze na konto niepełnoletniej osoby :)

Link to comment
Share on other sites

Do mnie pisała Tola ( z polecenia any) niestety ten "mój" DT jest zajety przez trzyłapka i nie widac szans na DS na razie :shake:. A jakie macie deklaracje ? Bo jest hotelik u ZuziaM do rozwazenia i też miejsce chyba w Szczecinku ? ( Staszek go nie zajął prawda ?) Ile kg ma Czarek ?( Tak nawiasem mówiąc szukam pieska do 4 kg do bardzo fajnego domku w Wawie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Dzwoniła do mnie Agata z Poznania ona może go weźmie na darmowy DT tylko musi namówić męża to nie jest nic pewne więc na razie możemy szukać jeszcze innych DT! :)
Jak by go wzięła to nawet może w tym tygodniu...[/QUOTE]

Wow!!! :) trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zabrac Czarka juz dzisiaj,ale jak rano powiedzialam o moich zamiarach TZ-cia(mąż) to zrobil mi małą awanturę. On swoje,a ja swoje...
Nie chce sie zgodzic,poniewaz uwaza,ze nie nadaje sie na dt.Za bardzo przezywam rozstania:placz:
Dlatego nic nie pisałam na wątku,nie chciałam robic zamieszania...Mam nadzieję,że przekonam męża:roll:

[COLOR=darkred]Mam jednak ogromną prośbę...Jeżeli zabiorę Czarka na bezpłatny tymczas to czy jest taka szansa,żeby przeznaczyc deklaracje na Kulfona i wyciagnac Go do hotelu?To jest owczarkowaty piesek,którego tak samo jak Czarka atakują inne psy...(to samo schronisko).[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie chcieliśmy pisać z Agatą,Sonią o tym że może pojedzie do niej do DT bo są nadzieje ale zawsze może się coś nie udać że nie pojedzie (bo to nie jest nic pewnego)...
Przepraszam Agato,Sonio że napisałam ale jak Ana666 już napisała o tym to wypadało napisać :)
Bo tak i tak byśmy były w niepewności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Chciałam zabrac Czarka juz dzisiaj,ale jak rano powiedzialam o moich zamiarach TZ-cia(mąż) to zrobil mi małą awanturę. On swoje,a ja swoje...
Nie chce sie zgodzic,poniewaz uwaza,ze nie nadaje sie na dt.Za bardzo przezywam rozstania:placz:
Dlatego nic nie pisałam na wątku,nie chciałam robic zamieszania...Mam nadzieję,że przekonam męża:roll:

[COLOR=darkred]Mam jednak ogromną prośbę...Jeżeli zabiorę Czarka na bezpłatny tymczas to czy jest taka szansa,żeby przeznaczyc deklaracje na Kulfona i wyciagnac Go do hotelu?To jest owczarkowaty piesek,którego tak samo jak Czarka atakują inne psy...(to samo schronisko).[/COLOR][/QUOTE]

Byłoby wtedy super, dwa psiaki uratowane.

[B]Agata, Sonia[/B], zdaje sobie sprawę, jakie to trudne, rozstanie z psiakiem na dt.... Twój Mąż zapewne chce Cię chronić przed tymi trudnymi emocjami, które kiedyś przyjdą, przy rozstaniu.... taka już rola TZ-tów ;)

Link to comment
Share on other sites

Jkp możesz pokazać temu państwu z Warszawy te dwa małe psiaczki (na pewno nie mają więcej niż 4kg, obydwa były odebrane z nieodpowiednich domów, Rambuś mieszkał w szopie od urodzenia)

Rambuś (jest mniejszy):
[url]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/702/lp/56[/url]

Gacek:
[url]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/813/lp/30[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...